Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas

/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna

 

proponuje dołożyć troszku Paro,,, i korzeń nie będzie dokuczał . ;)

 

nie chce paro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas

/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna

 

proponuje dołożyć troszku Paro,,, i korzeń nie będzie dokuczał . ;)

 

Daj spokoj z paro,zeby wegetowac bardziej ? :P wystarczy ze na wenli nie jest kolorow i oczy mi sie zamykaja a co dopiero paro :P

 

-- 06 lip 2015, 19:44 --

 

Pro to jest jak strzal w kolano przy zmeczeniu i sennosci.

 

-- 06 lip 2015, 20:18 --

 

Dzisiaj z ta sennością to mam masakrę,spalem po poludniu z 3 godziny a i tak się czuje paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najbardziej moja kobieta mnie pociaga :P po weekendzie moj penis jest caly obolaly :P

 

 

:mrgreen:

 

-- 06 lip 2015, 19:21 --

 

Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas

/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna

 

proponuje dołożyć troszku Paro,,, i korzeń nie będzie dokuczał . ;)

:silence:

albo bromu.

 

-- 06 lip 2015, 19:23 --

 

marka, to dobrze ze sie leczysz.

 

-- 06 lip 2015, 19:25 --

 

Czesc,

brałam caly czas Effectin, ale chcialabym kupic teraz Alvente bo jest tansza.

Czy moge tak po prostu zmienic?

pewnie mozesz na tanszy w aptece, ale powiedz lekarzowi niech wypisuje od razu alvente.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, włąsnie dobrze dobrze ze ciaga, tak ma byc :great: A srednio, mdłosci cały czas. :shock::shock: Dobrze ze ta pogoda ma odpuscic, bo ja juz mam dosc upałow, jak w Afryce. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, włąsnie dobrze dobrze ze ciaga, tak ma byc :great: A srednio, mdłosci cały czas. :shock::shock: Dobrze ze ta pogoda ma odpuscic, bo ja juz mam dosc upałow, jak w Afryce. :time:

 

Oj biedactwo,no cale szczescie ze odpusci upal bo ja tez nie lubie az takiego ukropu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie! Ja też mam dość już tego upału. Temperatura max do 29 jest do przeżycia, ale najlepiej jak jest ok. 25.

U mnie ok, wczoraj sama pojechałam do psychologa pierwszy raz od miesiąca. Nawet polazilam po sklepach.

Dziś jakoś kiepsko. Obudziłam się ok 5. Coś mam z żołądkiem i jak sobie mysle dziś o tym ile rzeczy ogarnęłam wczoraj to wydaje mi się to nierealne. Zastanawiam się jak to będzie w poniedziałek jak trzeba będzie iść do pracy... Na terapii znow nowe rzeczy wyszły, jestem nieźle popieprzona ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahaniecia na wenli są normalne (usłyszałam dziś od swojego lekarza). Moje gorsze samopoczucie dziś to właśnie to. Cóż, jutro będzie lepiej :).

 

Zalezy jakie sa te wahania, bo jak masz euforie a za chwile np mysli samobojcze to juz takie normalne nie jest. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzeci dzień nie zamierzam dziś drzemać w dzień. Czuję się fatalnie, jestem strasznie nerwowa, rozdrażniona, zdemotywowana i na nie. Czytam coś i nie pamiętam co, wyłączam się podczas rozmów i czas bardzo dziwnie mi leci - raz szybko i nie pamiętam co wtedy robiłam, a czasami się znów wlecze i tylko odliczam minuty. Ale nie będę spać - ni uja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzeci dzień nie zamierzam dziś drzemać w dzień. Czuję się fatalnie, jestem strasznie nerwowa, rozdrażniona, zdemotywowana i na nie. Czytam coś i nie pamiętam co, wyłączam się podczas rozmów i czas bardzo dziwnie mi leci - raz szybko i nie pamiętam co wtedy robiłam, a czasami się znów wlecze i tylko odliczam minuty. Ale nie będę spać - ni uja!

Nie wiem czy to dobry pomysł z tym Twoim niespaniem. Zameczasz organizm. Jak w nocy śpisz? Normalnie?

 

-- Wt lip 07, 2015 1:33 pm --

 

Codziennie tak samo, nic mi sie nie chce kompletnie.

Hmm, ale przecież miałeś lepsze dni już. O tym pamiętaj. Lekarz mi dziś powiedział, że takie falowanie może trwać kilka tygodni. Myślę, że u ciebie jest dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mili jutro Emilek rusza dupe do racy ;) musze w końcu sie przelamac i skończyć z ta monotonia i wsiąść sie ostro za siebie ;)

 

-- 07 lip 2015, 13:47 --

 

Mala mi ja tez jestem senny ale staram sie o tym nie myśleć i xos robic żeby się nie zamulac ;)Patryk to są wąchania po wenli ja tez mam zmienne nastroje,nie poddawaj się a bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez cos nowego mi się trafilo ale tez operator maszyny ;) i dużo lepsza stawka ;)w dodatku bliżej :D na start juz będę miał ponad 2 tys a później w zależności od ilości godzin 3-4 tys pln :D

 

-- 07 lip 2015, 14:00 --

 

I nie narobię sie dużo bo wszystko jest sterowane komputerem :D

 

-- 07 lip 2015, 14:02 --

 

W dodatku hala jest klimatyzowana i w takie upalne dni jest tam chlodno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł z tym Twoim niespaniem. Zameczasz organizm. Jak w nocy śpisz? Normalnie?

 

Ostatnio nie śpię normalnie, budzą mnie wszystkie dźwięki zza okna, jak nie jakiś nayebany żul to samochody (w podwórku kamienicy się potwornie głośno dźwięk rozprzestrzenia), nie śpię dobrze, ale to nie ma znaczenia, bo nawet jak się dobrze wysypiam, w dzień i tak jestem senna. Może i się zamęczę, próbowałam juz tak wiele rzeczy, że już niewiele do przetestowania mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×