Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

a słyszeliście ten kawał? :

ludzie stworzyli super kompa nasa, który miał obliczyć biorąc pod uwagę wszytkie wartości fizyki, biologi, histroii itd. jaki jest sens ludzkiego życia?

komputer liczyły, i liczył i liczył, tak przez kilka pokoleń liczył, aż w końcu odpowiedział,,,jak brzmiała jego odpowiedź?

"42" ahahahahahahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, jestem z pogranicza, ale nie wschodniego, z pepikami bardziej :D nie wiem tak po prostu, dobrze czuję się w tych klimatach. Literackie wizje świata "po" są dla mnie mega, przemyślenia i charakterystyki bohaterów. Militaria w sumie też mnie zawsze kręciła. A Rosja sama w sobie jest ciekawa:) Wszystko splata się to w jakąś całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe co tam u jolantki, jak bylem na pikniku dzis w poludnie to przelotem widzialem, ze sie kreci w bani, albo odespała, albo dokurrivila kolejne cydry, po jolantce to nigdy nie wiadomo co sie spodziewac, ale jedno wiem na pewno, dziewczyna ma dobre serducho!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSP, no dobra idę skoro tak piszesz :]

jeszcze tylko przedstawie stan stanowiska które przekazuje zmiennikowi i już :P

a hobby w uja przycial mial zostac 0,5h...zdziel go za to z maczety, a jak nie to z rozowego, spoconego 42, chociaz to by mu sie pewnie spodobalo fetyszyscie, hehe

cya :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to uroczo ze sie kotką opiekujesz, powiem tak: nie lubie ludzie którzy nie lubią zwierząt, zwłaszcza tych co nie lubią kotów.

mówią, że koty są fałszywe, sami są kurva fałszywi !!! koty lubią chodzić swoimi ścieżkami i jak dla kogoś to znaczy ze są fałszywe, to pamiętaj, ze zazwyczaj (są wyjątki) są to ludzie którzy nie uszanują Twojej autonomi.

a ja co tam działam? kalafiory wpyerdalam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, a dziękuje, zagryzłem na koniec pomidorkiem i sie dobrze czuje :]

no widzisz, niby banał ale to prawdziwe słowa...

a ja to jeszcze inaczej bym ujął, tzn. moge mowic za siebie: miarą mojej transformacji jest to jak traktuje kobiety, bo wcześniej to jak były jakieś fajne traktowałem jak samice, tzn. widziałem w nich człowieka itd., ale przede wszystkim widziałem w nich bara bara, czyli jak nic z tego to czułem ból, ze nie moglem ich miec, a teraz jak staram sie byc dobrym chrzescijaninem to taki nie jestem juz i nawet z ładnymi kobietami moge nawiązywać uczciwe relacje...

 

no nic, zostało mi 6h snu, dzis wstaje do roboty i ide 16h pracowac, nie ma przelewek, mam nadzieje, ze kurier sie zjawi z ksiazkami i bede mial co czytać w robocie, gdzies za kilk dni sie tu zjawie, tymczasem ide spać papa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :]

już miałem iść ale jeszcze na koniec sie chce czyms pochwalić, bylem dzis z dziewczyną na pikniku na kocyku na trawie i zarecytowałem Jej taki wierszyk:

"dziś nie podpalaj łąk na Musashino, bo z ukochaną leżę głęboko schowany w wiosennej trawie"

oczywiście sam nie wymyśliłem to przeróbka z wiersza japońskiego z zamierzchłych lat, ale mi przypasowało :]

dobra już teraz na serio lecę !

3mka MSP, miłego dnia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×