Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

 

 

serio? A ja umiem uzywac wiertarkę a Ty? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

 

Jasne, nie w tych czasach :P gdzie kobiety pracują (zresztą nie mają wyboru) i potrafią wszystko zrobić same. Prowadzą samochody, prowadzą domy, firmy i często radzą sobie lepiej od was :P.

 

No pewnie ile zrobicie zeby dostac kieszonkowe na jakis ciuszek od faceta heh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

 

 

serio? A ja umiem uzywac wiertarkę a Ty? :mrgreen:

 

No ba :D Ale taka kobieta typu barbie co zrobi bez faceta ? NIC ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studentka,tatus za granica jebal ciezko zeby miala wszystko najlepsze,a ona tylko co chwile po galeriach latala zeby kupic cos nowego.Zero obowiazkow stresu to jest zycie.Taka dziewczyna zginie w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, jakiś kompleks masz? A może żadna "normalna" kobieta Cie nie chce bo sam nie reprezentujesz żadnego poziomu swoją osobą?

 

Nie nie mam zadnych kompleksow,pozatym nie narzekam na brak zainteresowania ze strony kobiet,ale coż trafia sie na te madre i glupie.Ciekawe co Ty soba reprezentujesz ? Gól Ci skacze,bo zadna kobieta nie spojzy wogole na Ciebie co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, skoro wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora, to wnioskuję, że nie masz doświadczeń z "normalnymi" kobietami.

No cóż, to fakt - kobieta na mnie z pewnością żadna nie spojrzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, skoro wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora, to wnioskuję, że nie masz doświadczeń z "normalnymi" kobietami.

No cóż, to fakt - kobieta na mnie z pewnością żadna nie spojrzy...

 

Nie wrzucam wszystkich do jednego wora,ale wiekszosc kobiet jest nie poradnych taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczenie to ja mam duze,jestem w zwiazku 5 lat z normalna kobieta ktora nie liczy tylko na kase i wchodzenie w dupe.
i dlatego ludzie sa rozni, tak samo jak faceci tak samo jak kobiety. :) Jakbym ja miała wszystkich facetow w tym przyjacioł meskich bo mam takich oceniac po moich byłych to trzeba by było rozmawiac wyłacznie z kobietami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczenie to ja mam duze,jestem w zwiazku 5 lat z normalna kobieta ktora nie liczy tylko na kase i wchodzenie w dupe.
i dlatego ludzie sa rozni, tak samo jak faceci tak samo jak kobiety. :) Jakbym ja miała wszystkich facetow w tym przyjacioł meskich bo mam takich oceniac po moich byłych to trzeba by było rozmawiac wyłacznie z kobietami :mrgreen:

 

Heh a ja z facetami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrazam,tylko pisze to co widze i wnioskuje ;) Kobiety chca miec wladze nad facetami to jest fakt,tylko pytanie jak dogodzic kobiecie w dzisiejszych czasach zeby owca byla cala i wilk syty,wymagania kobiet sa coraz wieksze ;) bedziesz twardy zle,bedziesz zbyt miekki tez nie dobrze :P

Ale bzdury piszesz... Chyba dużo jeszcze musisz się nauczyć na temat kobiet, związków, oczekiwań. A i może po prostu szukać gdzieś indziej. Takie "baby", które oczekują, że mężczyzna będzie tylko spełniał jej wszystkie zachcianki i obnosił się jak ze złotym jajkiem, to wybierają sobie faceci, którzy sami sobą niczego nie reprezentują więc "biorą co im dają" bo żadna "normalna" kobieta go nie chce. Nie wierzę, że facet, którzy mógłby mieć normalną kochająca kobietę, może kochać babe, która nim pomiata. Jeśli nadal z taką jest, to ze strachu, że innej nie znajdzie.

 

:brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłam, w 2 rocznych, kilku kilkumiesięcznych i jednym 5-letnim :P. A czemu?..

 

A tak po prostu. ;) Myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz wszystkimi mężczyznami i/lub nikt by z Tobą nie wytrzymał. :P A tu taka niespodzianka!

 

Pizę tylko o jakimś marginesie facetów, który się tak zachowuje :P, większość jest normalna pod tym względem, a ja bardzo lubię męskie towarzystwo :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

No ba :D Ale taka kobieta typu barbie co zrobi bez faceta ? NIC ! :D

 

A jaka to jest w stylu barbie? Wymalowana w różowych szpileczkach i paznokietkach? No to ja tak wyglądam, ale nie prosiłam nigdy faceta o pieniądze, skończyłam dobre studia, nie boję się pracy i potrafię wytrzymać więcej ekstremalnych warunkow, niż niejeden facet :P nie żaląc się przy tym wszystkim wokół :P. Umiem zadbać o siebie, a facet nie jest mi potrzebny do przeżycia :P to nie te czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jest w stylu barbie? Wymalowana w różowych szpileczkach i paznokietkach? No to ja tak wyglądam, ale nie prosiłam nigdy faceta o pieniądze, skończyłam dobre studia, nie boję się pracy i potrafię wytrzymać więcej ekstremalnych warunkow, niż niejeden facet :P nie żaląc się przy tym wszystkim wokół :P. Umiem zadbać o siebie, a facet nie jest mi potrzebny do przeżycia :P to nie te czasy...

 

No to chyba jestes wyjatkowa barbie,jesli jest tak jak piszesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×