Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, jakbym chciała wyjechać to po studiach i raczej szukałabym pracy w moim kierunku. A do tego już musiałabym dobrze znać język. Mam na naukę jeszcze przynajmniej 2 lata ;)
możesz wyjechać w trakcie wakacji do jakiejś prostej pracy zawsze zarobi się więcej niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany na ten miesiąc (sierpień):

- kupić trzy płyty Thalii: "Amore Mio", "En Primera Fila", "Habitame Siempre" w empiku (najlepszy sklep muzyczny)

- pojechać na basen (sama)

- pojechać do Powsina na basen (z mamą)

- pojechać do Wilanowa i porobić zdjęcia (z mamą)

- wyjść gdzieś z dwoma koleżankami

- zaprosić koleżankę do siebie do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na następne 2 miesiące plan to robić hajs. Pracować ile wlezie, zachomikować odpowiednią kwotę na koncie i zacząć projekt "SejoTurbo". W koncu przy tym odzyskać jakiś sens egzystencji tutaj. Jeszcze wyleczyć bym się chciał w końcu, ale te marzenia jak fale opływają gdzieś w dal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nazwać planem, marzeniem, celem, czy jak... Ale: mam 19 sierpnia komisję składu do spraw orzekania o niepełnosprawności, do końca lipca miałem niepełnosprawność i znalazłem pracę do której wymagane jest orzeczenie o niepełnosprawności... Jak tego 19 sierpnia przyznają mi niepełnosprawność to będę mógł kontynuować pracę, a jak nie dostanę tego to będę musiał szukać nowej... Poza tym, to muszę dziś zadzwonić do dobrej pani psycholog żeby umówić się na wizytę, ale nie mam pojęcia kiedy będzie dostępny wolny termin i czy nie trzeba będzie za długo czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×