Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To naród leni.Dlaczego tego kryzysu nie ma w Austrii lub Holandii ?

Bo to są kraje, które benefity z pieniędzy podatników rozdają rozsądnie, tam nikt nie dorzuca pracownikowi budżetówki kilkaset euro za mycie rąk czy nie spóźnianie się do pracy. Co to w ogóle za chore przywileje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że zaburzenia podobne do moich mogą być określane jako "nonverbal learning disorder" (zaburzenie uczenia się pozawerbalnego). Powinni umieścić wszystkie rozwojowe (zaczynające się w dzieciństwie) kondycje odznaczające się nieadekwatnością społeczną i dziwacznością w jednej kategorii pod jedną nazwą (np. "upośledzenie zdolności pozawerbalnego uczenia się"; formy schizotypowości, schizoidalności, schizofreniczności zaczynające się w dzieciństwie; "social learning disability" czy "społeczne zaburzenie pozawerbalnego uczenia się" (S-NLD); zespół unikania patologicznego; zespół Kannera i kondycje do niego podobne czy z nim spokrewnione).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naród leni.Dlaczego tego kryzysu nie ma w Austrii lub Holandii ?

Bo to są kraje, które benefity z pieniędzy podatników rozdają rozsądnie, tam nikt nie dorzuca pracownikowi budżetówki kilkaset euro za mycie rąk czy nie spóźnianie się do pracy. Co to w ogóle za chore przywileje?

U nas też by ludzie tak chcieli.Dostawać od państwa pieniądze,praktycznie za nic.Khaleesi :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten text do pewnej osoby :mam do ciebie żal ,przez ciebie podjełam złą decyzje ,jeśli nie uda mi się tego odkręcić nigdy ci tego nie wybaczę ,

nigdy już nie dopuszcze żeby ktokolwiek miał wpływ na moje życie,boże jakże jestem nieszczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo nieszczęśliwa ,teraz wegetuje życie stanęło w miejscu ,boje sie co przyniesie tydzień czy ta sprawa sie rozwiąże,czemu pozwoliłam na zmanipulowanie przez kogoś ,czemu nie słuchałam siebie jak mogłam pozwolić sie tak zmanipulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×