Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Za to pan dark knight jest normalny skoro grozi ma forum samobojstwem z powodu fobii. Dla ciebie proponuje zastrzyk z haloperidolu. Pomoze na wszelkie fobie.

Elo, wiem gdzie mieszkasz, jeszcze jedna taka akcja i zrobie Ci wjazd na chate. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje sposoby, znajdę Cię :P

Łykam klona od dawna, ale nieregularnie i max 1 w tygodniu (choć zdarzało się częściej w ciężkich momentach) i nadal 2mg na mnie ładnie działa :) Alprazolam to sikacz wśród benzo jak dla mnie. Nawet gdy 3 lata temu nie miałem benzo w gębie, aż 1mg nie działał na mnie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow_down, slow co ty pierd*lisz jakie grozenie ;/;/ ty chyba nie wiesz co piszesz tepa krowo ;/;/ pisze ze nie daje rady a ty piszesz ze groze samobojstwem tym mozna grozic wogole ?? Wow super inteleigentna jestes poprostu czytam takie brednie to mnie bierze 60 mg klona zarzuc sobie 15 mg zobaczymy co sie stanie i wtedy powiesz mi czy realne jest wziecie 3 paczek naraz

 

-- 02 cze 2015, 23:47 --

 

Ty sobie zrob skoro masz schize ;/;/ ja nie mam schizy przykro mi :) cmoknij mnie

Jutro bede mial 2 opakowania klona wezme je sobie na raz przeciez to zupelnie normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potężne lęki zniknęły, nie wiem tylko, czy to zasługa Decaldolu, Sertraliny (75 dni dawkowania, od 13 dni zamiast Setaloftu którego nie ma w aptekach Asertin), czy może poziom klona wreszcie się "wyrównał" we krwi. Wiem, że nadejdzie ten dzień odstawiania, ale na razie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mawet paczka jest przesaka 6 mg to duzo trzeba czekac chwile na dzialanie a nie wrzucac dropsa za dropsem takim sposobem meczenia napewno sobie nie pomozes nie bchce nikogo obrazac ale jesli ludzie piszanze dawka 6 mg to duzo a dziewczyna bierze 60 to moze czas pomuslecno wizycie u lekarza czy oby napewno z nia wszystko ok czy nie ma jakis zadatkow na proby samobojcze bo spozywanie takiej ilosci lekow.bez jakich kolwiek obajawow o zdrowie nie jest normalne tyle a ty slow nie byc taka madra tylko pisz z sensem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie ten "wieczny niepokój". Moja historia począwszy od 1994 roku (miałem 12 lat!) to stała walka z lękami, derealizacją, osobowością lękliwą i unikającą. Mam tego dość. Wiele cech mam borderlajna, tyle że, ja wściekły w 1994 nie ciąłem się, tylko waliłem łbem w kaloryfer. Pociąłem się w 2012 roku, na przegubach, przedramionach i na szyi. Przeżyłem. W grudniu 1994 dopadło mnie dziwne zdarzenie: miałem ciężkie zapalenie górnych dróg oddech,przechodzone, dostałem gentamycynę i calcium. I nagle po pierwszych dawkach tych leków (Calcium raczej) dostałem dziwnej blokady, świat jakby był za szkłem. Potem doszło mega pobudzenie, a następnie po kilku dniach porażające lęki, lęk straszny, nie do opisania, nawet teraz moje obecne lęki to pikuś. A że miałem tylko 12 lat nikt mi nie pomógł, nie umiałem nazwać tego stanu, więc mówiłem że mam urojenia. Wkrótce potem miałem znów przez dłuższy czas lęki, uwaga! przeplatane niesamowitą euforią. Ten stan a raczej stany powoli odchodziły, ale scenariusz powtórzył się w 1998, na moich wakacjach w górach, tyle że bez calcium i gentamycyny i euforią w porze nocnej, skrajnym lękiem w dzień, potem stany euforyczne malały, by ustąpić całodziennemu/całodobowemu skrajnemu lękowi. Skończyło się wizytą u psychiatry dziecięcego. Pani doktor dała Xanax 0.25 i lęki minęły. Nie mam już żadnej wiary, psychoterapia w 2011/2012 skończyła się dwoma próbami samobójczymi. Będę lekomanem, ale chce mieć te chwile "wolności". Na obecną psychiatrę chyba nie ma co liczyć, to chyba "stara szkoła".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja wzielam tylko 1 paczke i od wtorku mnie trzyma mam tylko przeblyski gdzie i z kim bylam

zreszta ja nawet nie pamietam tych postow co u gory pisalam nic a nic kompletnie 0 swiadomosci

Bo tak już z Clonem jest, im więcej bierzesz, tym dłużej trzyma. Jak wezmę 2 mg ( staram się nie ), to mnie dłużej i mocniej trzyma niż 1 mg.

Najwięcej wzięłam jednego dnia 2,5 mg ( ale to głównie ze względu na podróż ), ale za to biorę średnio co 2 dni od dłuższego czasu.

Zjazdy są masakryczne :?

 

Żałuję, że się w to wpakowałam... ale nie miałam wyjścia :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem Clonazepam 0,5 mg mam brac doraznie zamiast Xanaxu SR, nie wiem czy w to sie pakować, czy to jest dobra opcja... bo na Xanaxie nie bylo tak zle.... leki nie znikały w 100% ale dalo sie juz zyc.... zmienilem leki na to nowe leczenie... czyli zamiast xanaxu na noc wziełem chlor.... natomiast potem cały dzień nic.... i czuje się mega nie fajnie ten skurcz oskrzeli zimno przeszywajce w szyi.... czy to oby napewno stres ?? nigdy nie wiem czy to juz powod i objaw by brac Clona??

 

-- 04 lip 2015, 21:25 --

 

łyknełem Clona 0,25.... musze powiedzieć, że czuje się całkowicie normalnie jakby nigdy mi nic nie było... eufori też nie ma... po prostu jakby wszystkie objawy somatyczne poszły w pizduuuu.... czego na xanaxie nie uzyskałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie łatwiej iść do rodzinnej po recepte ??
Nie kazdy rodzinny wypisze ci clona, poza tym clon to jest kosa to nie diazepam, nie wiem gdzie ty mieszkasz jak u ciebie od reki rodzinny da ci clona, bez historii choroby, diagnozy psychiatry itd, przeciez nie bede symulowal padaczki, mnie tam wszyscy ludzie w przychodni znaja, bo to mala miescina, matka tam kiedys pracowala, moje 2 ciotki tam pracuja, dlatego pierdole tam lazic po clony, understand?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co to za dziwactwa , ze z recepta nie sprzeda.

Ja wysepilem kiedys 2x klona na pogotowiu, ale trzeba ugodowego lekarza trafic, teraz nie mam ubezpieczenia, to pojechalem do szpitala psych. na izbe przyjęć i tez wysepilem. Ostatnio alpre wziąlem na sprobe ale jak cukierki to jadlem, klon wymiata jednak, a lorafen ponoć bardziej po pamięci jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×