Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wall, Wall sie :D Sam sie przebadaj, a upośledzony Ty jesteś co można wywnioskować po postach :lol: Czuje, że szybko bana załapiesz za swoje prostactwo i chamstwo, ale czegoż się można spodziewać po człowieku, który siedział w więzieniu.

 

Tak masz rację przesadziłem. Ale postawiłem sobie cel, żadnej z was nie będę szanował.

A oceniłaś mnie, więc i ja mam prawo ocenić Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, to naprawdę smutne, że nie można być prawdziwym sobą przed kimkolwiek... tkwienie w takim przeświadczeniu niczego dobrego Ci nie przyniesie. Rozwijałaś z terapeutą ten scenariusz, w którym jednak się otwierasz? I co mogłoby się w związku z tym stać?

No, że mnie nie odrzucą i że moje przeświadczenie o tym jest błędne. No ale zawsze byłam inna-w sensie gorsza od pozostałych.

Trochę chaos, chyba nie odpowiedziałam na pytanie, nie wiem jak inaczej na nie odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, to naprawdę smutne, że nie można być prawdziwym sobą przed kimkolwiek... tkwienie w takim przeświadczeniu niczego dobrego Ci nie przyniesie. Rozwijałaś z terapeutą ten scenariusz, w którym jednak się otwierasz? I co mogłoby się w związku z tym stać?

No, że mnie nie odrzucą i że moje przeświadczenie o tym jest błędne. No ale zawsze byłam inna-w sensie gorsza od pozostałych.

Trochę chaos, chyba nie odpowiedziałam na pytanie, nie wiem jak inaczej na nie odpowiedzieć

Czemu niby gorsza?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam tu miesiąc temu jak się okropnie czuje itd, że sama terapia nie przynosi większych efektów. Na pewno kazimierz61 i chyba ktoś jeszcze twierdził, że finalnie i tak wyląduje u psychiatry. Zwracam honor - mieliście rację. Kombinowałam, cudowałam, łapałam się wszystkich środków i sposobów - nie pomaga. Za miesiąc pierwsza wizyta. Boję się i czuję się już totalnie nieporadna i bezsilna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ordynator odziału szpitala psychiatrycznego w Warszawie, powiedział mi że dla mnie już nie ma ratunku. Leki które mi dawali nie pomagają, leczę się od 16 roku zycia. Obecnie mam silne myśli samobójcze i chęć samookaleczania się. Powiedziała mi że chcę mnie dać na terapię. Jak można dać osobę która coraz bardziej chcę się zabić. Miałam wcześniej kwalifikacje do kliniki nerwic i okazuje się że nie przyjmują osób z myślami samobójczymi oraz agresją fizyczną i autoagresją. Z tym wszystkim mam problem. Czy wiecie może czy są jakieś kliniki na zrobienie badań genetycznych pod kątem chorób psychicznych? Proszę o pomoc, lekarzom będzie łatwiej mi pomóc jeśli będę mieć takie badania. U mnie nieda się przeprowadzić wywiadu środowiskowego, nic nie wiem o swoich rodzicach, nie znam ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będę szczęśliwy.

Pieprzyć szczęście. To stan chwilowy i bardzo ulotny. Całe to poszukiwanie szczęścia w dzisiejszym wydaniu jest chore i prowadzi tylko do większej depresji i frustracji. "Musisz być szczęśliwy, musisz, musisz" - gówno prawda, nic nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie trzeba sobie zdać z tego sprawę. Ja sam czasem o tym zapominam ale to właśnie prowizorycznie ułożone / szczęśliwe życie niektórych ludzi dobrze mi o tym przypomina, że oni na siłę próbują być szczęśliwi wchodząc w jeszcze większe bagno.

Ja mam swoje szczęście w którym czasem są gorsze dni ale wiem, że nie uciekam w to szukanie szczęścia na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veikko, hehe, co racja to racja, szczęście to pewien sposób życia, a nie stan umysłu jakby chciała nam wmówić dzisiejsza hvjkultura.

Raczej miałem na myśli odwrotnie - szczęście może nas spotkać na chwilę, ale ono nie będzie trwało w nieskończoność - a dzisiejsza hujkultura IMHO twierdzi, że szczęście można mieć zawsze i na zawołanie. Napier----- nam do głów gówna tak naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie trzeba sobie zdać z tego sprawę. Ja sam czasem o tym zapominam ale to właśnie prowizorycznie ułożone / szczęśliwe życie niektórych ludzi dobrze mi o tym przypomina, że oni na siłę próbują być szczęśliwi wchodząc w jeszcze większe bagno.

Ja mam swoje szczęście w którym czasem są gorsze dni ale wiem, że nie uciekam w to szukanie szczęścia na siłę.

O to to, nie można być cały czas szczęśliwym chyba, zawsze coś, ale trzeba umieć, nauczyć się niektóre rzeczy trochę zlewać, cieszyć się tym co dobre i jak najwięcej z tego wyciągać. Choć ja uważam przede wszystkim, że "szczęście jest możliwe tylko razem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim się nie spinać, że coś muszę - muszę być szczęśliwym, muszę z tego jak najwięcej wyciągnąć. Przypominają mi się tu skoki narciarskie - tam zawsze, jak ktoś za bardzo chciał, albo za bardzo musiał to miał twarde lądowanie. Jak coś się musi, to to na pewno nie wyjdzie. Czy normalni ludzie tak myślą, że muszą być szczęśliwi? Do kurwy nędzy nie. Odrobina olewizmu jest nieraz cholernie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak patrzę czasem na znajomych, takich olewaczy, co często olewają, nie spinają się tak tym co ja, to są po pierwsze szczęśliwsi, po drugie i tak im wychodzi. Pracujesz na to coś nazwane tym magicznym słowem szczęście, ale nie można się spinać, że zrobię to to teraz będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×