Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :******

Ja poz abiegach i po pracy i po zakupach a w dodatkuw eszlamw kiecke rozmiar 36 w ktorej nie chodzilam juz prawie 3 lata bo sie nie meiscilam 8):roll: normalnie bardzo mnie ten fakt dzis ucieszyl. no i jeszcze moja talia sie zmniejszyla o 4cm :roll::smile: w dodatku ni chodze wcale glodna , rzec moge nawet ze jestem bardziej pojedzona nizli wczesniej gdy nie fitowalam.

 

acherontia-styx, trzymam kciuki Kochana zeby sie wszytsko wyjasnilo jak najszybciej i zeby zdrowko wrocilo!

 

Yvaine, ciesze sie ze wyszlas oraz ze moje przepisy kolekcjonujesz :mrgreen: mam tylko nadzieje ze Ci smakuja te dania :)

 

kosmostrada, dochodzisz pomalusku do formy Slonce i mam nadzieje ze obedzie sie bez wiekszych jej spadkow ! :great: Jakie plany na weekend???

 

Lusesita Dolores, brawo Asienko !!!! tak trzymaj , wychodzimy , nie zakopujemy sie w lozku.

 

Macie serdecznie pozdrowienia od naszej Ani Jasaw, zawiesila konto na forum i czuje sie calkiem niezle :great::great::great:

 

mirunia, Tulam Cie goraco , lepiej sie czujesz? ten upal nie sluzy nam , mnie cos tez glowa cmila rano , na szczescie minelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana, jak tam popołudnie? Może ta pogoda Ci dokucza? I tak jesteś niesamowita, że coś zrobiłaś w tym osłabieniu.

 

A mnie teraz wzięło. Jak rano miałam energię, to teraz ledwo nogą ruszam. Byliśmy się przejść i w empiku pooglądać. Ledwo szłam, jakby kamienie u nóg mi wisiały. A nawet nie jest tak strasznie na dworzu, lekki wiaterek i ja ubrana cieniuchno. Po prostu słabizna mnie jakaś złapała. Najchętniej położyłabym się spać, ale to bardzo zły pomysł o tej porze.

 

Piję małą kawę i postaram się też zmobilizować - mam koszyczek truskawek do zamrożenia i muszę nowe kwiatki wsadzić.

 

Plateczkowa, gdzie jesteś, co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, juz jej napisze na fb :)

Zawsze mozna nei wchodzic no ale jak to tak?:P nas zostawisz?:P :P :D

 

mirunia, Rozpieszczony ten kocik :D:mrgreen: ale masz za to wesolo ;)

Kochana na kolanka biore bo przez kregoslup to mialam dwa lata odpustu i juz w tym roku bardzo zle bylo , na kregoslup mam tylko c wiczenia u mojego pana rehabilitanta a na kolana tak --- laser, magnetronic oraz ultradzwieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No i kocik generuje nowe zajęcia, nie możesz powiedzieć, że rutyna ... :D

No truskawy już opłukane schną, idę męża pogonić, żeby skrzynki na ogródek zniósł, bo nie przytacham sama. Tzn. przytachałabym, ale skończyłoby się to moimi jękami na Spamowej - ło matko, mój kręgosłup... ;)

 

platek rozy, Nie no, jeszcze nie ten etap, żebym tu nie buszowała... :P Za dużo mi to daje...

Chyba muszę też podskoczyć po skierowanie na rehabilitację w poniedziałek, bo u mnie kilka miesięcy czekania, a ramię zaczęło się znów odzywać. Ostatnio aż mi łzy poszły, jak nieopacznie sięgnęłam energicznie pod szafkę w łazience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Hej Ferduś!!! Znaczy zaklinacz kotów jesteś? ;)

 

isko, nic, jak idziesz na NFZ.

 

platek rozy, Posadziłam w skrzynkach na balkonie, nie w ogródku, bo bratki już padły. Zrobiłam fotkę kwiatuszkową, ale nie wiem jak mam na Macu ( mój lapek w naprawie, cały czas mam pracowy sprzęt) ją ściągnąć z telefonu. Jestem głąbem! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Ferdus ale Cie dawno nie widxialam ! Gdzie Ty sie podziewasz? Trzeba bylo kocika przygarnac o! Mialbys przyjaciela :105::105:

 

isko, na Nfz chodze , wiec nie mam pojecia jakie sa ceny.

 

kosmostrada, mirunia, Dziewczynki moje czyli popołudnie minelo na zajeciach i dzien do przodu :) U mnie w cieniu 32 stopnie to wole nie widziec ile w sloncu :hide::hide:

 

kosmostrada, obiecaj ze jak na swojego kompa wrocisz balkonik nam pokazesz :105::nono::mrgreen:

 

Ja robie na koalcje muffiny pieczarkowo cukiniowe z dodatkiem tunczyka w sosie wlasnym :mhm: mam nadzieje z e wyjda , poki co pieczry dusze

 

no i kregoslup mnie cos bardzo boli , chyba sie za bardzo na cwiczeniach wysililam czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No kabelek do ładowarki, zyt w styk, a potem znaleźć właściwe zdjątko, zapisac et voila. A tu mi się w ogóle nie pokazuje urządzenie ( znaczy telefon) i co?

 

acherontia-styx, A może do Maca można tylko ifona podlączyć?

 

No nic, poczekam na mojego lapka, w końcu nie oszalejecie z niecierpliwości nie widząc kwiatów w skrzynkach nał... :D

 

cyklopka, Nic Kochana nie piszesz, jak Ci się w aptece podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bo jak łączysz z macbook przez bluetooth inny telefon niż iphone, to musisz mieć zainstalowaną aplikację obsługująca daną markę telefonu. Jeśli masz Samsunga, to musisz najpierw zainstalować na kompie np. Samsung Kies i dopiero z poziomu tego programu połączyć się z telefonem. Jeśli posiadasz inny telefon, to analogicznie inny program dedykowany dla tych telefonów.

Często tak jest, że nawet podłaczając telefon do laptopa kablem i tak komputer go nie wykryje, ja tak mam, że jeden telefon normalnie działa a inny tej samej firmy nie jest wykrywany a to jest zależne o kilku cznników (nie będę się zagłebiać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, a w telefonie też zainstalowałaś? I bluetooth włączyłaś (chyba, że łączysz się przez kabel). Dziwne, bo za pomocą oprogramowania nie ma opcji, żeby urządzenie nie został owykryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam wynik MR odcinka szyjnego kręgosłupa no i wyniknęło z niego kilka nieprawidłowości. Wprawdzie niby nerwy żadne ciskane nie są ale neurolog powiedziała, że czasem jakieś drobne odstępstwa mogą się mocno objawiać więc zaleciła masaże i ćwiczenia. Jeśli po tym nie będzie żadnej poprawy, to jednak nie to. Ale idę też na ten MR głowy bo nie zdążyłam w zeszłym tygodniu no i EEG. Raczej nic nie wykaże, ale doktor stwierdziła, że lepiej zrobić, żeby się upewnić, że to nie SM. Także póki co, nie pozostaje mi nic innego jak spróbować tych ćwiczeń i zobaczymy, czy to coś zmieni.

Poza tym, jakieś tam nieprawidłowości w próbwach błednikowych wyszły ale podobno nie związane z błednikiem tylk oczymś innym - w sumie, to nie wyjasniono mi z czym hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×