Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk ja opuszczam ale to przez prace ,nie mam sily w tym tygodniu. Troche lipa ale pracuje 8 dni pod rzad po 12 godzin a na silke musze jechac ok 15 km w jedna strone, z powrotem i zanim wroce, wezme prysznic to juz jest pare godzin do wstawania. Po ch... jednym slowem. Mi sila dosc ostro spadla ale to dlatego ze na redukcji jestem a i tak jakos mozolnie to idzie. Tez chce zrzucic jak najwiecej kg :D. Powodzenia

ps- pisales ze plan robisz co bedziesz robic kazdego dnia, daj jakis przyklad takiego planu no i np czy w planie dajesz rzeczy ktore sa dla ciebie wyzwaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam mega sile jak sie wkurwie :P Czy wam wenla tez tam ryje beret jak mi ? Czasem sie zastanawiam czy wszystko ze mna ok :P

 

-- 02 lip 2015, 20:28 --

 

Feniks ja Te mam zgage do tej pory od jakiegos czasu jak leki zaczynalem brac,biore teraz ortanol max 20 mg wczesniej controloc 40 mg I do tego mam refluks zoladka od tych wszustkich lekow.

 

-- 02 lip 2015, 20:29 --

 

Mialem robiona rok temu gastroskopie zoladek nie naruszony AZ dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, kurde rozne rzeczy zajmuje sobie dzien jak sie da przebywam jak najdalej od domu aktualnie jestem na l4 robie interesy male ktore kiedys porzucilem po prostu zapierdalam jak sa zle mysli to od razu czyms sie zajmuje lub jade wypierdalam do kina a za chwile jestem w tesco z tesco do fryzjera s potem trening albo spacer tozne zalegle sprawy prostuje rozwiazuje? staram sie zmienic zycie bedac w depresji jesli mi sie uda to moze sie okaze ze po prostu zachce mi sie zyc bo nie chce umierac, ale zdaje sobie sprawe jaka ta choroba jest trudna i podstepna i uwazam na kazda mysl i nie chce popelnic zadnego bledu jak saper, biore wszystko albo nic, wiesz o co mi chodzi?

Widziales Sztanga i Cash - wymiatam kurwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a tak a powaznie to wiem o co ci chodzi mam takie momenty jakbym mogl wszystko teraz tak mam ciary mi przeszly po plecach przy muzie gdzie od dawna czegos takiego nie mialem. Szkoda ze to jest bardzo niestabilne

 

-- 02 lip 2015, 20:45 --

 

Bez kitu antydepresanty nie uzalezniaja przeciez wenla tak daje po glowie ze to jest teksanska masakra pila mechaniczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, tak widzialem ten film zajebity, a wczoraj obejrzalem Jurasicpark 4 , ale gniot , tak jak madmax, chyba teraz czas na terminatora (niby tez do d...).

dzisiaj po pracy kupilem 10 litrow soku grapef i 10 puszek grapefruita , polecam do mieszania , wzmacnia dzialanie lekow itp :D, smaku nie cierpie chyba ze rubionowe, ale te zwykle gorzkie to ja pier....ole.

Ja tez mam cos z deklem po tej wenli

Crazyalexxx przepraszam za wczesniejsze wstawki, nie chcialem w zaden sposob ciebie obrazic,

Na tym leku mam za bardzo wyj, 2 dni temu zaspalem, a obudzil mnie telefonem szef hahaha, a ja nic zero adrenaliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badanie okropne...jak Ta rurke wpyxhaja do zoladka,nie moglem jej przelknac myslalem ze im zwymiotuje tam...

Nie ma to jak kolonoskopia :D Rura w dupe. Polecam! :great:

 

alu wiem cos na ten temat,tez mialem tylko szkoda ze na znieczuleniu :P

 

-- 02 lip 2015, 21:39 --

 

emilk, a tak a powaznie to wiem o co ci chodzi mam takie momenty jakbym mogl wszystko teraz tak mam ciary mi przeszly po plecach przy muzie gdzie od dawna czegos takiego nie mialem. Szkoda ze to jest bardzo niestabilne

 

-- 02 lip 2015, 20:45 --

 

Bez kitu antydepresanty nie uzalezniaja przeciez wenla tak daje po glowie ze to jest teksanska masakra pila mechaniczna

 

Heh oj daje po glowie,kiedys to chyba u czubkow wyladuje :P

 

-- 02 lip 2015, 21:41 --

 

Patryk, tak widzialem ten film zajebity, a wczoraj obejrzalem Jurasicpark 4 , ale gniot , tak jak madmax, chyba teraz czas na terminatora (niby tez do d...).

dzisiaj po pracy kupilem 10 litrow soku grapef i 10 puszek grapefruita , polecam do mieszania , wzmacnia dzialanie lekow itp :D, smaku nie cierpie chyba ze rubionowe, ale te zwykle gorzkie to ja pier....ole.

Ja tez mam cos z deklem po tej wenli

Crazyalexxx przepraszam za wczesniejsze wstawki, nie chcialem w zaden sposob ciebie obrazic,

Na tym leku mam za bardzo wyj, 2 dni temu zaspalem, a obudzil mnie telefonem szef hahaha, a ja nic zero adrenaliny.

 

Grejfrut tez wchodzi w interakcje z wenla ? hmmm Novy to juz mogles spac dalej :P

 

-- 02 lip 2015, 21:42 --

 

Jutro wizytacja u lekarza,ciekawe co mi powie :P ale chyba bede jej proponowal wejscie na 225 mg :P

 

-- 02 lip 2015, 21:43 --

 

Beret rozpierdoli mi w drobny mak :D

 

-- 02 lip 2015, 21:43 --

 

Maatka calkowicie oszaleje ze mna :P

 

-- 02 lip 2015, 23:27 --

 

Ej zyjecie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 moclo never, a co do esci to bralam cital. To podobne co ? Serty tez never...mam nadzieje, ze spotkanko sie udalo :):):):) pisz jak tam na 300 mg :):):):)

 

-- 03 lip 2015, 02:04 --

 

NOVY spox

 

-- 03 lip 2015, 02:05 --

 

EMILK mi tez odpier....mi się czasem chce śmiać a sama nie wiem z czego :):):):):)

 

-- 03 lip 2015, 02:30 --

 

A tak wogole to odkąd u mnie znów nieciekawie tj gdzieś od 22go czerwca to ja mam jakiś kurwa jadłowstręt :( nie chce mi sie jesc :( a nawet gdyby to mi niedobrze jakbym miala cos zjesc. No i ok 18 bym z chęcią sie kimnęła. Znów pojawiły sie myśli o przyszłość, ze i tak będzie zjebanie i źle, gapienie sie w jeden punkt, nic sie nie chce. Zmuszam sie i tak. Probuje sie nie dać...najgorsze to, ze juz tak dlugo bylo dobrze...ze juz zapomnialam jak to jest źle. Musiałam sie wygadać hehehe :)

 

INEZKA ja tez jutro jadę w plener :):):) wracam w niedzielę. Moze trochę odetchnę. Wlasnie sie pakuje po nocy hehehehe ale cos czuje, ze nie dam rady i dopakuje sie rano :)

 

dobranoc dzieciaki :):):) a Wy pewnie powitacie HELO Z RANA hehehehe dziendoberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu :D Jaki piękny dzień dzisiaj mamy, wstałam żeby sobie przyjść do pracy i pooglądać przez 8 godzin serial :!: Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć tak fascynującą pracę :!: A najlepsze jest to, ze nikt nie rozumie, że kurvicy można dostać w takiej robocie i są jeszcze tacy, którzy mi tego zazdroszczą z naciskiem, że tyle kasy za to dostaję, że nie mam prawa narzekać. Nie zamierzam dlatego pewnym osobnikom mówić nic, bo ja nie mam prawa narzekać na nic. Można rzec, że znowu mieszkam z "mamusią". No ale nie ma co narzekać, należy to olać :D

 

Jak się dziś czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten piękny poranek :). Póki co jest miło i sympatycznie, ale będzie hardcore pogodowy. Ja całymi dniami na słońcu łapię heban ;).

Mu znowu jest głupio, że siedzę na zwolnieniu, bo to tylko nerwica... Czuję się w zasadzie ok, czasami łapie mnie jakiś niepokój, ale to bez porównania. Mam nadzieję, że jak będe miala wrócić do pracy to będzie jeszcze bardziej normalnie :).

 

-- Pt lip 03, 2015 9:10 am --

 

MalaMi1001, ja cię rozumiem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie można porównywać problemów jednej osoby do drugiej, bo każdy jest inny.

A tak w ogóle to ciesz się, że chociaż możesz serial oglądać, a nie gapisz się w sufit ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dobry ;) Widze ze moje dziewczyny w super nastrojach ;) ja dzisiaj sampoczucie na 3+ :P za niedlugo jade do lekarza,zobaczymy co powie :D

 

-- 03 lip 2015, 09:40 --

 

Ale te upaly to troszke przesada ;)

 

-- 03 lip 2015, 09:41 --

 

No, z pogodą to dzisiaj masakra będzie, już teraz w słońcu nie da się ustać.

 

No oglądam sobie serial, co mam robić? Żebym tylko jeszcze mogła chodzić na popołudnie :?

 

No co prawda taka praca moze sie dluzyc,ale przynajmniej nie zgrzejesz sie bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ty bierzesz samą wenlę?

 

Tak sama wenle ;)

 

-- 03 lip 2015, 10:01 --

 

emilk, to jest praca kurna marzeń :105: Jakby co to podajcie namiar :P

 

No ba ile bym dal zeby tak zarabiac :D

 

-- 03 lip 2015, 10:02 --

 

Dobra dziubki Emilek zbiera sie do doktur :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, wszystko podstawione pod nos takie efekty braku radości. Jak widać zaniedbanie jak i dawanie wszystkiego skutkuje, że się w tyłkach przewraca. ;) seidziec w pracy i nic nie robić to każdy by chciał a jakby nie chcial to niech przestanie pisać pierdolety i siedzi cicho bo można przeczytać coś raz ale powtarzane bzdury już irytują mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, wszystko podstawione pod nos takie efekty braku radości. Jak widać zaniedbanie jak i dawanie wszystkiego skutkuje, że się w tyłkach przewraca. ;)

Nikt nikomu nie daje nic za darmo, na wszystko trzeba zapracować. Siedzeniem, narzekaniem i zazdrością jeszcze się nikt niczego nie dorobił, co najwyżej zasiłku. Jeśli komuś odpowiada takie życie jego sprawa, mnie nic to tego. Uważasz, że miałam wszystko podstawione pod nos, ok - Twój problem, tłumaczenie czegokolwiek niektórym ludziom jest tak bezcelowe jak stawianie iglo na Saharze.

 

Wracając do tematu - emilk - daj znać co dalej z Twoim leczeniem. Jestem ciekawa co powie lekarz na to, że przy takiej dawce nie masz motywacji i aktywizacja jest słaba, może to samo co mnie - powinno aktywizować - mój ulubiony tekst psychiatrów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Mamy zdecydowanie inny poziom mentalny, już to kiedyś udowodniłaś.

 

Jak chcesz siedzieć w pracy i nic nie robić to skończ odpowiednie studia i znajdź taką pracę - nikt ci nie broni, taka praca nie jest dostępna dla wszystkich niestety. Tylko do tego trzeba włożyć odrobinę wysiłku o czym pisałam. I gdzie napisałam, że siedzisz na zasiłku? :D Piszę tylko, że są tacy, którym to wystarcza.

seidziec w pracy i nic nie robić to każdy by chciał a jakby nie chcial to niech przestanie pisać pierdolety i siedzi cicho bo można przeczytać coś raz ale powtarzane bzdury już irytują mocno.

Każdy? Ludzie są różni i mają różne wyobrażenie pracy, chcesz taką to sobie znajdź, to dość proste. Jak ci to przeszkadza to lepiej nie czytaj bo znowu zaczniesz do mnie wypisywać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×