Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błagam, przeczytajcie to!


mggabijp

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc. Jestem znerwicowaną osobą, od kilku miesięcy leczę się u psychiatry.

 

Od kilku dni występuje u mnie dziwne uczucie... Nie wiem, jak to opisać.

 

To się dzieje w oczach. Gdy szybciej, nagle poruszę gałkami ocznymi, jakby nagle miesza mi się w głowie... to tak, jakby... jakby ktoś mi mózg prądem poraził... To takie nieprzyjemne, czasami muszę się za głowę złapać, mam wrażenie że zwariuję. Miał tak ktoś kiedyś? To objawy nerwicy, czy migreny, czy czegoś gorszego?

 

Nie mam przy tym zawrotów głowy, czy kłopotów z równowagą. Tylko tak, jakby mnie ktoś prosto w mózg poraził prądem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dr House'ie kiedyś jeden pacjent tak miał, że czuł kopnięcia jakby od prądu, i pod koniec odcinka okazało się, że ma chorobę popromienną od toksycznego złomu, i zmarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och ludzie, nawet nie wiecie jak mi dzięki wam ulżyło!

 

Biorę Sealoft, który jest z grupy SSRI właśnie. Gdzieś około czwartku mi się skończył i od tamtej pory go nie biorę, a do lekarza idę dopiero w poniedziałek bo on tak przyjmuje. Więc to musi być to, dziękuję, dziękuję! Od razu mi lżej, myślałam, że to coś gorszego, Boże, ale człowiek głupi jest. Ale jeszcze raz Wam dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och ludzie, nawet nie wiecie jak mi dzięki wam ulżyło!

 

Biorę Sealoft, który jest z grupy SSRI właśnie. Gdzieś około czwartku mi się skończył i od tamtej pory go nie biorę, a do lekarza idę dopiero w poniedziałek bo on tak przyjmuje. Więc to musi być to, dziękuję, dziękuję! Od razu mi lżej, myślałam, że to coś gorszego, Boże, ale człowiek głupi jest. Ale jeszcze raz Wam dziękuję.

to skutek szybkiego odstawienia leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×