Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Robila test ciążowy ale ta druga kreska byla mniej wyrazna :P
jak jest w ogole druga kreska to blisko ciazy, moze byc a moze nie byc. Ale gdyby nie było drugiej kreski to wiadomo ze brak. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK druga nawet słaba kreska to raczej ciąża :) zróbcie za parę dni drugi. Albo z krwi beta sie robi pozdro :)

 

-- 02 lip 2015, 11:29 --

 

U mnie tez ciągle jakas senność. Bylo pieknie ale znów gorzej. Będę próbować sie NIE DAC :)

 

-- 02 lip 2015, 11:35 --

 

PATRYK29 oj jak Ty mnie tu znasz najlepiej :) czytalam wczesniejsze wpisy. Wszystko sie zgadza i wszystko pamiętasz o mnie :) fajnie, że Cie tu mam na tym forum. Faktycznie 300 by moglo byc juz za dużo. Wellbutrin drogi :( myslalam co by rebo dolozyc do jakiegoś lekkiego ssri a wenle odstawić moze ? Ja juz sama nie wiem, ja czuje ze ta wenla nie dziala. Lekarka ciągle sie przy niej upiera. No i DZIEKS :):):) wiesz za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazyy to to chyba cUjes cos do Patryka :P dziewczyny no ten test byl robiony 2 tygodnie temu,doszly jej bole żołądka takie jakby byla glodna,nastroje mieszane z bardziej zlym,zmęczenie.Dodam ze ma problemy z miesiaczkami od paru lat czasem co 2 miesiące ma albo tylko plemienia bez obfitych miesiączek.

 

-- 02 lip 2015, 12:44 --

 

Co zrobić z tym zmęczeniem co dlozyc do wenli bo nie czuje sie z tym dobrze.

 

-- 02 lip 2015, 12:45 --

 

Jak weszlem na 150mg to tydzień byl tylko fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK PATRYKA29 znam tu juz bardzo dlugo i masz racje czuję do niego cos hehe to jest wsparcie i wzajemnie :)

 

moze to ciąża a moze problemy hormonalne, najlepiej do lekarza.

 

no ja mialam Power na 75 miesiąc, potem duoa. Na 150 bylo chwile super, potem dupa. Na 225 bylo zajebiscie 2 miesiące i znów czuje spadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy no tez wydaje mi się ze ma problemy hormonalne,ale ona jest uparta i nie chce iść do lekarza bo się boi ze jej cos wykryją...No ja chyba będę musial wejsc na 225mg bo 150 juz nie daje rady rośnie tolerancja na lek standard przy lekach tylko nie chce brać kosmicznych dawek.Crazyy no szkoda ze mnie tak nie lubisz :P

 

-- 02 lip 2015, 13:00 --

 

1000 postów wow jestem zajebisty :D z moimi glupotami :P

 

-- 02 lip 2015, 13:07 --

 

Ciekawe co nasza Inez porabia,pewnie wygrzewa sie na słoneczku :D wczoraj na moto ręce sobie tak spalilem ze aż pieklo :P

 

-- 02 lip 2015, 13:08 --

 

Cos aktywność niektórych osób spadla na forum czyżby wrócili do zdrowia ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję ogólnoemocjonalne znieczulenie

 

Też bym tak chciał.

 

Tego mi najbardziej brakuje na wenli teraz.A zawsze miałam" tumiwisizm"na tym leku teraz są dni,że mnie skręca od lęku.Biore wenle juz któryś raz,a teraz inaczej jakoś działa. Jak weszłam na 225 zamiast lepiej było gorzej,lęk i serce waliło jak oszalale,co jeszcze bardziej nakrecalo panikę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :). Tak, wygrzewam się na słońcu, łapie D3 ;).

Co do tych wahań na wenli to mi lekarz mówił, że to jest norma. Zanim dawka się ustabilizuje to też do 4 tyg. Co do senności to też normalne. Jak pierwszym razem brałem to w zasadzie codziennie spałam po południu. Z tym, że to dla mnie nie jest problem.

U mnie, cóż, wahania. Głównie odczuwam niepokój. Dziś w centrum handlowym byłam i jakoś tak dziwnie. Nie wiem jak to wyjaśnić. Jakiś niepokój, lekkie zawroty, ale bez potrzeby ucieczki itd. Ogólnie do przodu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29 i super :).
Dzieki, ogarnalem kilka waznych dla siebie rzeczy dzisiaj, odkladalem je jakis czas, co do nastroju to jest w miare, jedyne co to ciagle zmeczenie, kawa usuwa to na max godzine czasu przy dobrych wiatrach, ale kawa to nie wyjscie bo z kolei magnez wyplukuje, czekam wlasnie na kolege, bo przyjezdza dzisiaj z Anglii no i pewnie bedzie jakis melanz na weekend, ja oczywiscie jakies soczki, lub piwo bezalkoholowe :hide:

Do jakich czlowiek czasów dozyl, ide z kims na browara nie pijac browara. :mrgreen:

 

-- 02 lip 2015, 17:19 --

 

crayzyalexxx, Nie ma za co :), ja ciebie tez i do ciebie ... :D

Co do leków, to ja próbuje jeszcze tego wenlafaksynowego gówna podbijam na 300 mg, na cuda nie licze, ale posiedze 4-6 tygodni na tym zobaczymy, wiem mialem odstawiac, hehe, ale musze byc pewny, ze ten lek na mnie nie dziala kompletnie, wtedy z czystym sumieniem, bede mógl go wypierdolic do smieci, lub sprzedac na allegro, heh zart, co do twoich leków, to reboksetyna moze byc dobrym pomyslem, zaleta tego leku jest to, ze dziala on szybko, ssri jakis mozesz dodac w malej dawce, nie wiem niech lekarz cos uceluje, cos co muli najslabiej, moze mala dawka sertraliny, badz esci, niektórzy go zachwalaja, ja do tych osób nie naleze, a próbowalas kiedys moclobemidu??, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekipa damy rade kto jak nie my !!! ;-) wy na Wenli ja i inni na Paro....

bedzie git !!! pogoda i słońce mega dużo daje zmienia się nastawienie, z lepszym nastrojem człowiek wstaje ;-)

 

No pewnie ze damy rade ;) zjednoczmy sie im nas wiecej tym lepiej :D

 

-- 02 lip 2015, 18:09 --

 

Patryk29 i super :).
Dzieki, ogarnalem kilka waznych dla siebie rzeczy dzisiaj, odkladalem je jakis czas, co do nastroju to jest w miare, jedyne co to ciagle zmeczenie, kawa usuwa to na max godzine czasu przy dobrych wiatrach, ale kawa to nie wyjscie bo z kolei magnez wyplukuje, czekam wlasnie na kolege, bo przyjezdza dzisiaj z Anglii no i pewnie bedzie jakis melanz na weekend, ja oczywiscie jakies soczki, lub piwo bezalkoholowe :hide:

Do jakich czlowiek czasów dozyl, ide z kims na browara nie pijac browara. :mrgreen:

 

-- 02 lip 2015, 17:19 --

 

crayzyalexxx, Nie ma za co :), ja ciebie tez i do ciebie ... :D

Co do leków, to ja próbuje jeszcze tego wenlafaksynowego gówna podbijam na 300 mg, na cuda nie licze, ale posiedze 4-6 tygodni na tym zobaczymy, wiem mialem odstawiac, hehe, ale musze byc pewny, ze ten lek na mnie nie dziala kompletnie, wtedy z czystym sumieniem, bede mógl go wypierdolic do smieci, lub sprzedac na allegro, heh zart, co do twoich leków, to reboksetyna moze byc dobrym pomyslem, zaleta tego leku jest to, ze dziala on szybko, ssri jakis mozesz dodac w malej dawce, nie wiem niech lekarz cos uceluje, cos co muli najslabiej, moze mala dawka sertraliny, badz esci, niektórzy go zachwalaja, ja do tych osób nie naleze, a próbowalas kiedys moclobemidu??, pzdr.

 

Patryk dobra decyzja moim zdaniem,ja tez jeszcze mam jakas tam mala nadzieje ze bedzie dobrze na wenlii ;)

 

-- 02 lip 2015, 18:10 --

 

No bo tragedii nie ma jakiejś. Poza tym trzeba jakoś z tym żyć. Jak ja sobie nie pomogę to żadne prochy też nic nie dadzą.

 

Dokladnie musimy sami sobie pomoc ;)

 

-- 02 lip 2015, 18:11 --

 

Ja mam taki balagan w glowie ze jak przewiozlem moja siostre motorem przed chwila to krzyczala ratunku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze chyba tak i to te 20mg.... czuje chęć żyć.... długo w chuuuuu trwało ale było warto... wieczorem czuje lekkie zamulanie ale to tam pikuś.... bo jest też chęcia robienia czegoś... w sumie to nie rozumiem tego stanu.... bo mózg mi mówi że fajnie by było coś zrobić, iśc pobiegać, pojeżdzić na rowerze, albo nawet iśc na spacer, ale organizm czuje się lekko zmęczony i czasami jest walka.... ;-)

 

ale ogólnie od 2 dni czuje się od rana pobudzony i najgorsze lęki znikneły...

dlatego zastanawiam się czy jest sens wprowadzać w piątek nowe leczenie... i te leki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie od 2 dni czuje się od rana pobudzony i najgorsze lęki znikneły...

dlatego zastanawiam się czy jest sens wprowadzać w piątek nowe leczenie... i te leki....

 

jakie nowe leczenie, jakie leki ??? :shock: Co żle Ci z tymi co masz ? Pomanewruj z dawkami , potestuj na tym czym obecnie jedziuesz ,żeby zminimalizować skutki uboczne , ale poruszaj się w góre w dól z dawkami rzędu 2,5 mg , nie więcej .

Już Ci zaczyna dobrze się układac pod kopułą to teraz chcesz rto wszystko spieeeer---dolić ? Tak sobie obmysliłeś ???

Daj na luuuuuuuuuuuuuuuzzzz , żebyś potem nie płakał ,że zrobiłes kolejny błąd .

U mnie obecnie rewelacyjnie zadzialał na lęki Spamilan i też się cieszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe leczenie to jest to które mam w opisie... ja mialem je zacząć od tego piątku lekarz mi je przesunął o tydzień... i teraz cały czas jade na tym starym czyli parogen 20mg i xanax..... ;-P dlatego sie zastanwiam czy ryzykowac i wprowadzac ten chlor i czy wogole podwyzszac ten parogen na 30mg.... bo wydaje mi sie to bezsensu.... jedynym uciazliwym objawem somatycznym ktory mi zostal to jest mega zgaga.... ale bylem juz u rodzinej i zapisala mi Helides 40mg.... bral to ktos ??? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jedyny plus tego leku to to ze schudlem bo caly czas sie poce, nie trzeba sauny :pirate:

a jak silka Patryk ? Sila spada, wydajnosc rosnie tak jak u mnie ?

ps- dzis wizytacja w pracy no i sie pyta glowny jakis tam z zewnatrz, czym sie zajmujesz ? a ja na to " jestem < tajemnica> i bardzo ciezko pracuje co widac po efektach mojej pracy , prawda panie kierowniku "

Behehe beka i ok, takie klimaty mam w pracy wsrod Anglikow. Lepiej nic nie wiedziec i sie usmiechac niz wiedziec wszystko i sie tylko wkur... parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×