Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miewam teraz tak silny lęk wolnopłynący, że nawet 4mg alpry sobie nie radzi, mogę to żreć jak cukierki, a przecież nie mam tolerki wyrobionej ani nie jestem uzależniony i nigdy nie byłem. Myślę, że dwójeczka klonika by pozamiatała lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miewam teraz tak silny lęk wolnopłynący, że nawet 4mg alpry sobie nie radzi, mogę to żreć jak cukierki, a przecież nie mam tolerki wyrobionej ani nie jestem uzależniony i nigdy nie byłem. Myślę, że dwójeczka klonika by pozamiatała lepiej.

:shock:

 

-- 30 cze 2015, 15:32 --

 

26 h od ostatniego Xanaxu. Jednak nie jest ze mną tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu, jak lek nie jest refundowany (tak jak Alpragen itp.)to dostaniesz każdy zamiennik,jaki będziesz chciała. Tak mi się wydaje.A to o czym pisze Patryk dotyczy chyba tylko leków refundowanych.

 

Faktycznie xanax jest nie refundowany, wiec dostaniesz ten lek który chcesz, cytrynka ma racje, ja sie pomylilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie biorę 0,5mg neurolu SR, jak sobie jednorazowo wrzucę jutro 1mg to mnie nie przekręci ? Jutro stresujący dzień, i ww dodatku zostałem podkurwiony przez osobe której szczerze nie nawidzę, a nie chcę żeby ten piękny dzień okazał się walką z lękami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, Patryk29, dzięki za informacje :)

 

-- 01 lip 2015, 23:09 --

 

Cholera, wiem już czemu ludzie nazywają to "pigułką szczęścia" - zażyłam dziś rano 0,25mg i cały dzień czuję się NORMALNIE :105: Szkoda, że na dłuższą metę to nie jest rozwiązanie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh ja nigdy nie zapomne mojej pierwszej tabletki Xanaxu SR ;-) a no i drugiej ;D

 

1 tabletka.... leze sobie w lozku wieczorem... mialem ja na noc wziasc.... i nagle moja Żona wychodzi z łóżka i idzie do łazienki... a ja się zaczynam śmiać... nie wiadomo z czego spojrzałem na nią, jej pośladki które dodam są ładne.... a ja kulałem tak z 15minut i cały czas się śmiałem.... byłem poskładany i mega dawka endorfin chyba we mnie uderzyła...

 

2 tabletka tej też nie zapomne.... było to w trakcie euro 2012... mialem kijowy dzien.... wzielem tabsa... po 2h zaczynał się mecz polska chyba niemcy....

i zaczynam oglądać.... drużyna niemiec wyszła potem idą polacy, w tle leci hymn narodowy a ja co !? rycze jak bóbr.... tak się wzruszyłem, że dopuki nie przestali grać hymnu ryczałem jak bóbr, ale były to jakieś łzy szczęścia, łzy dumy bycia Polakiem.... heheheheh

 

tak to bywa... niestety nigdy wiecej takiej zajwki już nie miałem a szkoda ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wieczorem dopadł mnie lęk i objawy somatyczne, w nocy zażyłam 0,25 xanaxu i co? I dupa, nie zmrużyłam oka, ciągle mnie mdli :( dlaczego to nie zadziałało? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx, może. Następnym razem spróbuję wziąć podwójną dawkę. Rano dorzuciłam jeszcze hydroksyzynę 25mg i trochę odpuściło, ale te mdłości to mnie zabiją chyba, tak się nie da żyć. Żołądek i organy zdrowe jak w podręczniku, a mnie mdli i nie pomaga ani nic przeciwlękowego, ani przeciwwymiotnego, do tego emetofobia :pirate: Nosz kur*a mać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz alrpazolamu bierzesz coś jeszcze... bo ja mialemn problemy z zoladkiem również i z somatyka co rano wymiotowalemna cały dzień bekalem... I niestety dopiero pomógł mi parogen z ssri. I do tego helides na refleks i zgaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx, nie, biorę tylko xanax doraźnie i hydroksyzynę. Niestety boję się leków - ze względu na moją fobię nie biorę nic, co ma nudności/wymioty w ubokach a jak wiemy wszystkie leki "na głowe" na początku powodują takie doegliwości :( Nawet mirtazapinę odpuściłam, bo miałam mega mdłości. Myślę jeszcze o poproszeniu lekarza o mianserynę. Niby podobne, ale w ubokach - przynajmniej w ulotkach internetowych - nie widzę nudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wieczorem dopadł mnie lęk i objawy somatyczne, w nocy zażyłam 0,25 xanaxu i co? I dupa, nie zmrużyłam oka, ciągle mnie mdli :( dlaczego to nie zadziałało? :(

 

Jesli, dopiero zaczynasz przygode z xanaxikiem to dawka 0,25 jest jak najbardziej ok, staraj sie uzywac ten lek z rozsadkiem, gdyz szybko rosni tolerancja, jesli nie bedziesz zwiekszac dawek to jakis czas bedzie ci na prawde swietnie pomagac, trzeba, tez wziasc pod uwage, fakt, ze alprazolam na poczatku dziala bardzo ze tak powiem miorelaksacyjnie, nawet moze byc odrobina euforii, ten lek zwieksza odrobine dopamine w mózgu i hamuje dzialanie innych obszarów stad wspaniale uspkokaja, zaczyna dzialac najszybciej po 30 minutach, pelne dzialanie 1-2 godz. lek ma krótki okres pótrwania, stad mozliwosc wystapienia, bardzo szybkiego uzaleznienia, z czasem lek bardziej usypia, niz uspokaja, jesli chcesz szybszego dzialania w bardzo zlych chwilach, wez go pod jezyk, szybciej zacznie dzialac i lepiej. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekarz mi zapisał Clonazepam 0,5 mg, zamiast Xanax SR...

dziś jest pierwszy dzień bez Xanaxu jest on dla mnie lekkim koszmarem... bo mam wrażenie, że oskrzela ciągle mi się ściskają były dwa momenty że poczulem tak mocny ścisk że odruch ywmiotny był gotowy i duszności.... i to przeszywające zimno w szyi....

czy takie objawy moga wystapic bez benzo ??? uczucie jakbym mial zapalenie oskrzeli cholerne zimno ze przez usta nie moge oddychac bo od razu dusi... po chwili kaszel i odruch wymitony.....

 

Clona mialem wziasc ale walcze i caly dzien nie zdecydowalem sie wziasc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wziąłem 0,25 clona, i te cholerne zimne duszenie w szyi i duszenie oskrzeli przy nabieraniu powietrza mineło..... makabra.... a meczylem sie z tym od 15.... zastanawiam sie tylko czemu mi zmienil z alpry na clona..... mimo ze alpra dzialala moze nie idealnie.... ale dalo sie juz zyc ;P i SR dzialala 15h..... a Clon tylko 6-8h ;/.... wiec bedzie trzeba uwazac z nim ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×