Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RZESZÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie poleci ktoś z okolic Rzeszów/Łańcut dobrego psychologa ? Od wielu lat mam nerwicę lękową która teraz ze względu na brak pracy więc dużo czasu do myślenia daje siwe znaki - byłem u Pani Justyny Nawrockiej - ODRADZAM wszystkim, 10min wizyty 100zł w plecy, zero jakiejkolwiek rozmowy porady cokolwiek w dodatku pani doktor z tego co zauważyłem przez te 10 min ma więcej trików nerwowych niż ja, zmarnowane pieniądze, przepisała mi jedynie CITAXIN którego nie wiem czy w ogóle zażywać bo to lek na depresję. Prosiłbym o poradę może być prywatnie. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam panią Darię, jeśli chodzi o nerwicę, lęki, jest psychoterapeuta poznawczo - behawioralnym, a przeczytałam, że to właśnie ten rodzaj terapii najlepiej pomaga w tego rodzaju trudnościach, mi bardzo pomogło:) Podaję numer:XXXXXXXXXXXXXXXXXXX, a adres to: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX, życzę powodzenia i wytrwałości:)

Anna

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSYCHOTERAPIA, POMOC PSYCHOLOGICZNA W RZESZOWIE

Wszystkie osoby borykające się z różnego rodzaju problemami natury emocjonalnej, psychosomatycznej, psychicznej, zapraszam do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany na sesje psychoterapii prowadzone metodą psychologii zorientowanej na proces.

Jeśli:

cierpisz z powodu nerwicy, depresji, stanów lękowych,

odczuwasz stres,

nie akceptujesz siebie, masz niskie poczucie własnej wartości,

przeżywasz problemy związane z pracą,

cierpisz z powodu zaburzeń psychotycznych,

masz kłopoty z uzależnieniami,

doznałeś/doznałaś w przeszłości nadużyć fizycznych bądź psychicznych,

chcesz przyjrzeć się od strony psychologicznej swoim dolegliwościom fizycznym,

masz problemy z zaburzeniami jedzenia anoreksja, bulimia, otyłość,

wchodzisz w konflikty w relacjach zarówno osobistych, jak i zawodowych,

przechodzisz kryzys w z wiązku, rozwód czy rozstanie lub chcesz po prostu przyjrzeć się i popracować nad swoją relacją,

chcesz popracować nad sytuacją w rodzinie i problemami twoich dzieci

lub interesujesz się własnym rozwojem, poznawaniem siebie, rozwijaniem swojego twórczego potencjału i kariery

- umów się na spotkanie.

 

Sesje psychoterapii odbywają się w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 11. Organizuję również grupy terapeutyczne oraz warsztaty rozwojowe.

 

Tel 793 433 825

 

 

Jestem psychoterapeutką, pracuję metodą Psychologii Zorientowanej na Proces (POP). Ukończyłam dwuletnie studium psychoterapii oraz wiele innych szkoleń w Instytucie Psychologii Procesu. Obecnie w ramach dalszego szkolenia mam uprawnienie do prowadzenia psychoterapii pod superwizją dyplomowanych nauczycieli POP. Prowadzę terapie indywidualną, terapię par i rodzin, oraz warsztaty rozwojowe, także w języku angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję przybywać w Klinice Psychiatrii Ogólnej przy ul. Szopena? http://www.szpital.rzeszow.pl/oddzialy/psychiatryczny_ogolny/o_oddziale/

Jakieś wrażenia? Opinie?

Zastanawiam się ostatnio bardzo poważnie nad zgłoszeniem do szpitala, bo sama nie ogarniam już swojej głowy, ale chciałabym, żeby to było sprawdzone i sensowne miejsce. A to jest też blisko domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszamy nabór na psychodynamiczną terapię grupową odbywającą się w Rzeszowskim Centrum Psychoterapii przy ul. Szopena 47

 

Dlaczego terapia grupowa?

Psychodynamiczna Terapia Grupowa ma ugruntowaną i udowodnioną skuteczność. Jej podstawą jest przeświadczenie, że większość nieadaptacyjnych zachowań powstaje na bazie wczesnych interakcji dziecka z jego otoczeniem. Nieprawidłowe wzorce zakłócają sposób w jaki tworzymy relacje, zakłócają umiejętność budowania satysfakcjonujących związków oraz sprawiają, że nasze zachowanie może być trudne lub przykre dla naszego otoczenia i dla nas samych. Modyfikacja tych wzorców przebiega najszybciej w oparciu o korekcyjne doświadczenie emocjonalne w kontakcie z grupą.

Mimo, że spotkania mają charakter grupowy to schemat pracy opiera się na pracy indywidualnej na tle grupy. Oznacza to zaangażowanie wszystkich członków grupy w wyjaśnianie i modyfikowanie zachowań pojedynczego pacjenta. Uwaga terapeuty skupia się na narracji pacjenta oraz służy moderowaniu aktywności grupy. Doświadczenie terapeutyczne w tej formie terapii jest bardzo intensywne i szczególnie efektywne w radzeniu sobie z zaburzeniami związanymi z tworzeniem i podtrzymywaniem relacji interpersonalnych. Może również dostarczyć ważnego materiału do pracy w ramach kontaktu indywidualnego z terapeutą.

Celem takiej formy pracy terapeutycznej jest doświadczenie satysfakcji w relacjach z innymi z jednoczesnym poczuciem rozwijania własnych potencjałów i zasobów niezależnie od akceptacji społeczności w jakiej się żyje.

 

Dla kogo?

Psychodynamiczna Terapia Grupowa przeznaczona jest dla osób w wieku 20-50, chcących przyjrzeć się źródłom trudności w relacjach z innymi oraz samym sobą. Doświadczające takich objawów jak zmiany nastrojów, przygnębienia, różnego rodzaju dyskomfortu przede wszystkim ze strony układu pokarmowego, sercowo-naczyniowego, oddechowego, borykających się z nieśmiałością, niepokojem, trudnościami ze snem, apatią, brakiem motywacji do działania, trudnościami w zaakceptowaniu swojego ciała, mające trudności w relacjach z przełożonymi,

Jeśli między ludźmi czujesz się nierozumiany, odrzucony, osamotniony, pokrzywdzony, onieśmielony, brakuje ci satysfakcji z relacji z innymi lub w związku, chcesz coś zmienić w swoim życiu ale nie wiesz co i jak, masz wrażenie, że żyjesz życiem innych- rodziców, partnera, dzieci. W grupie terapeutycznej masz szansę przyjrzeć się powodom, dla których tak się dzieje oraz poszukać rozwiązań takiej sytuacji.

 

Kiedy?

Spotkania odbywają się w weekendy, raz w miesiącu w okresie październik-czerwiec. Nabór trwa do pierwszego spotkania grypy. Grupa ma charakter zamknięty. Liczba osób w grupie jest ograniczona dlatego decyduje kolejność zgłoszenia. Uczestnictwo poprzedzają 2 konsultacje z osobą współprowadzącą grupę.

 

Za ile?

Koszt rocznej terapii 1900 zł, płatne z góry lub w równych ratach miesięcznych po 190 zł.

Koszt konsultacji 80 zł

 

Jak się zapisać?

Rejestracja telefoniczna :tel: :

Aleksandra Ciesielska tel 691 379 401 :tel2:

Dorota Senderecka tel. 607 604 948 :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2012 o 14:33, elfik1277 napisał:

Ja kończę właśnie terapię u R. Sołkowicz-Winiarskiej i nie jestem zadowolona..:( zaproponowała mi kontynuację terapii,ale u siebie prywatnie...

Moje schorzenie to nawracające objawy nerwicy..

A obecną Panią psycholog polecił Ci lekarz, czy sama ją wybrałas?

Czy mogłabyś napisać, dlaczego nie byłaś zadowolona? Bo ja też nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tutaj napewno podaje sprawdzone i dobre namiary, ale i ja pragnę po tym jaką pomoc otrzymałam napisać. Pan Mateusz Dobosz, który przyjmuje w Rzeszowie to człowiek, który naprawdę pomaga z prawdziwym sercem i oddaniem, miałam poważny problem jeśli chodzi o mamę, dużo przeszła, a ja z Nią, a teraz to moja mama cudownie mnie wspiera, jest mamą taką jak powinna być, ma wspaniały spokój serca i żyje pełnią życia.

https://psychoterapeuta.mateuszdobosz.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×