Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Novy masz racje,po co się spinać życie jest za krótkie,trzeba żartować,śmiać sie to jest dla nas tez terapia,nie mozna sie smucic.Patryk wyluzuj troche ;) Ja tez nie man zamiaru robic zadnych spin,bede pisal to co mi sie podoba nawet jesli bedzie glupie,wali mnie to kto co powie,pomysli,bede zartowal I tego nie zmienie ;) Peace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy masz racje,po co się spinać życie jest za krótkie,trzeba żartować,śmiać sie to jest dla nas tez terapia,nie mozna sie smucic.Patryk wyluzuj troche ;) Ja tez nie man zamiaru robic zadnych spin,bede pisal to co mi sie podoba nawet jesli bedzie glupie,wali mnie to kto co powie,pomysli,bede zartowal I tego nie zmienie ;) Peace :D

No jakbym Ci pisal co chwile, ze fajny jestes i moglbys mi obciagnac to tez bys mial takie poczucie humoru ? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy masz racje,po co się spinać życie jest za krótkie,trzeba żartować,śmiać sie to jest dla nas tez terapia,nie mozna sie smucic.Patryk wyluzuj troche ;) Ja tez nie man zamiaru robic zadnych spin,bede pisal to co mi sie podoba nawet jesli bedzie glupie,wali mnie to kto co powie,pomysli,bede zartowal I tego nie zmienie ;) Peace :D

No jakbym Ci pisal co chwile, ze fajny jestes i moglbys mi obciagnac to tez bys mial takie poczucie humoru ? :pirate:

Ja ci moge obciagnac tylko nie wiem co Twoja zona na to :yeah: Daj znac na priv jak sie zgodzi. pzdr hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur hehe no pewnie powiedz gdzie haha :D zona sie wkurwi :P

 

-- 01 lip 2015, 15:39 --

 

Jestem szalony I takiego siebie uwielbiam :P

 

-- 01 lip 2015, 15:40 --

 

Ciekawe co Inez robi w plenerze :P

 

-- 01 lip 2015, 15:41 --

 

Novy Arturowi pewnie juz stoi hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy masz racje,po co się spinać życie jest za krótkie,trzeba żartować,śmiać sie to jest dla nas tez terapia,nie mozna sie smucic.Patryk wyluzuj troche ;) Ja tez nie man zamiaru robic zadnych spin,bede pisal to co mi sie podoba nawet jesli bedzie glupie,wali mnie to kto co powie,pomysli,bede zartowal I tego nie zmienie ;) Peace :D

No jakbym Ci pisal co chwile, ze fajny jestes i moglbys mi obciagnac to tez bys mial takie poczucie humoru ? :pirate:

Ja ci moge obciagnac tylko nie wiem co Twoja zona na to :yeah: Daj znac na priv jak sie zgodzi. pzdr hehe

Prosze o zdjecie panoramiczne zebow wczesniej, zobacze czy sie nadasz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i jestem przerażona, że w większości przypadków każdy czeka tylko lub zastanawia się czy dany lek zadziała. Wiem, że lek trzeba dobrać i czasem jest to trudne, ale bez wsparcia terapią jesteście na dobrej drodze do bycia lekomanami..

 

Nie trafilas oni juz sa lekomanami. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i jestem przerażona, że w większości przypadków każdy czeka tylko lub zastanawia się czy dany lek zadziała. Wiem, że lek trzeba dobrać i czasem jest to trudne, ale bez wsparcia terapią jesteście na dobrej drodze do bycia lekomanami..

 

Nie trafilas oni juz sa lekomanami. :mrgreen:

 

Nie wypada mi się śmiać z racji wykonywanego zawodu.. ale faktycznie.. oni już są lekomanami. Bardzo poważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i jestem przerażona, że w większości przypadków każdy czeka tylko lub zastanawia się czy dany lek zadziała. Wiem, że lek trzeba dobrać i czasem jest to trudne, ale bez wsparcia terapią jesteście na dobrej drodze do bycia lekomanami..

 

Nie trafilas oni juz sa lekomanami. :mrgreen:

 

Nie wypada mi się śmiać z racji wykonywanego zawodu.. ale faktycznie.. oni już są lekomanami. Bardzo poważna sprawa.

 

Mnie to nie rusza, bo duzo widzialem i jeszcze wiecej przezylem, popatrz na to z innej strony, bez leków pewnie by juz ich nie bylo, co do terapii to ok, to wazna sprawa, ale czasami nie ma nawet, gdzie isc na ta terapie, ja mialem mozliwosc byc na terapii przez 6 miesiecy, tylko ze po pierwsze musialbym dojezdzac, po 2 terapia trwa od samego rana do godzin po poludniowych i zeby tam byc musialbym byc na l4, a to dla mnie jest niewykonalne, raz bylem na l4 niecale 3 miesiace, ze wzgledu na depresje, ledwo sie doczlapalem na kontrole zus i kurwa mnie do pracy wyslaly, gdzie ja ledwo zylem, nie nawidze tych skurwysynów z zus i tego zjebanego kraju. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi się śmiać z racji wykonywanego zawodu.. ale faktycznie.. oni już są lekomanami. Bardzo poważna sprawa.

 

Mnie to nie rusza, bo duzo widzialem i jeszcze wiecej przezylem, popatrz na to z innej strony, bez leków pewnie by juz ich nie bylo, co do terapii to ok, to wazna sprawa, ale czasami nie ma nawet, gdzie isc na ta terapie, ja mialem mozliwosc byc na terapii przez 6 miesiecy, tylko ze po pierwsze musialbym dojezdzac, po 2 terapia trwa od samego rana do godzin po poludniowych i zeby tam byc musialbym byc na l4, a to dla mnie jest niewykonalne, raz bylem na l4 niecale 3 miesiace, ze wzgledu na depresje, ledwo sie doczlapalem na kontrole zus i /cenzura/ mnie do pracy wyslaly, gdzie ja ledwo zylem, nie nawidze tych skurwysynów z zus i tego zjebanego kraju. :pirate:

 

Zdaję sobie sprawę z braku możliwości odbycia terapii (brak specjalistów, dobrzy dostępni w większych miastach). Ciekawe tylko, czy ludzie chociaż próbują sami walczyć z tym. Bo wiesz.. pójść na sesję i z niej nic nie wynieść i nie ćwiczyć to jest nonsens. Ja z własnego doświadczenia wiem, że leki nie załatwiają sprawy. To jest szybsza droga tylko, że droga donikąd. Leki mają wspomagać. Jest internet, można poczytać. Ja oprócz tego dużo ćwiczę fizycznie, bo to znosi u mnie to nieszczęsne napięcie. Tak, wiem, na wszystko potrzebujemy mieć czas, bo praca, bo dzieci, bo życie, bo kasa.. Każda wymówka jest dobra. Ja tak organizuję każdy dzień, że sypiam po 5-6 godzin. To nie pozwala mi za dużo myśleć więc wieczorem padam do spania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwowa kobieta jak bus miala ciezka nerwice lekowa z napadami paniki to tez bys lykala tabsy AZ Milo,chodzilem na terapie,nie stac mnie zeby co tydzien robic 40 km.Tak ze nie wien czemu Cie to tam dziwi,ze lekomani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokldnie jedotik terapie to mozna o Kant dupy rozbic :P Leki w zaburzeniach Sa najwaznieejsze,widocznie niektorzy nie Sa chorzy skoro pojdzie na terapie I jest dobrze.Kobieta ktora nie ma faceta albo nie pójdzie raz w tygodniu do sklepu zawsze bedzie chora i zdepresjonoowana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak słucham takie osoby które od razu nas szufladkują to szlak mnie trafia...

Ciekawe jakbys sie zmagała z takimi problemami z takim samopoczuciem jak my to co byś robiła...

Jestem z dużego miasta i nie powiem, że terapii tutaj nie ma...

Ale skąd na to kase brać ?? Każda wizyta i najlepiej co tydzień 100zł...

A rachunki kto za mnie zapłaci ?? dzieci kto utrzyma ?? i pomoże im spełniać marzenia czasem ich zachcianki ???

Chodziłem na terapie przez 6 miesięcy, do kobiety z wielkimi dyplomami, specjalnościami itp.... i co nic... jak odstawiłem leki po 6 miesiacach wszystko wróciło nawet i próbowałem dalej terapii i też nic to nie dalo...

 

Ja prosze nie szufladkujcie ludzi bo ich nie znacie...

Nie znacie ich sytuacji finansowej, samopoczucia fizycznego jak i psychicznego....

Tak jak ktos tu powiedział, nie którzy tu bez leków by już nei żyli, inni byli warzywkami, a jeszcze inni siedzieli zamknięci w domu...

Gdyby nie leki to bym nie doszedł na tą terapie.... bo było tak źle....

I lekomanem nie jestem bo ograniczam wszystko do minimum i prosze lekarza zawsze jak naj mniej leków....

Ale czasem się nie da.....

 

A poza tym jesli ktos ma za malo serotniny to w jaki sposob terapia mu ja uzupelni ???

Albo nadmiar adrenaliny jak mu ja obnizmy ?? By zawalu nie bylo ??

Łatwo jest gadać i szufladkować....

Ja powtarzam jedno mojej choroby to nawet nie życze mojemu największemu wrogowi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniksx dokladnie widocznie nie ma kobieta pojecia jak takie zaburzenia sa uciążliwe i jak człowiek cierpi.To ze nie bierzesz lekow kobietonerwowa to sie ciesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ciesz się.... zapewne nie wiesz co czuje nerwicowiec dostający atak paniki... który się dusi... który myśli, że umiera....

który cały czas myśli czy dziś dostanie ataku, czy może jednak dziś umrze.... i cały czas te natrętne myśli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×