Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

bmwfan, Ja ze swojej strony polecam wenlafaksynę albo sertralinę. Obie substancje kiedy zaczną działać są dobre na lęki.

 

Dwa dobre leki,tylko trzeba dlugo czekac na konkretne dzialanie ;)

 

-- 30 cze 2015, 22:26 --

 

Szczerze mówiąc odczuwam anhedonię po paro, więc nie wiem czy się pakować w leki ssri, brałem doxepin i w trakcie jego brania odczuwałem jakoś przyjemność z życia

 

No mnie to nie dziwi ze po paro tak sie czujesz,ja bylem 2 lata na tym leku,oprocz tego ze leki byly minimalne to zamulenie totalne.

 

-- 30 cze 2015, 22:26 --

 

wenla to nie SSRI tylko SNRI.

 

-- 30 cze 2015, 22:27 --

 

emilk, pewnie rwie laski na sympatii.

 

No oby oby ;) a co tam kociaku u Ciebie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

 

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

 

Oki to dawaj :D martwie sie troche o niego rozne pomysly ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani, chcialem sie tylko zameldowac ze jeszcze k... zyje hahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!

Co za dzien, masakra co ten lek robi z czlowiekiem. Wszystkich wkurwiam, jestem happy, banan na twarzy i wszyscy sie wkurwiaja bo jestem wkoncu szczesliwy a nie smutny jak to bylo przez ostatnie 3 lata. JEST POWER, JEST MOC, JEST RADOSC, JEST ZAJEBISCIE W CHUJ.

ps- jutro nadrobie zaleglosci , doba jest za krotka, ten lek dziala jak amfa - wyjebiscie jest !!!!!!!!!!!!!!!!!

PZDR dla Pan , kocham Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dam rade wszystkie wziasc na raz !

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

 

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

 

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest kurwa troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

 

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

 

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest /cenzura/ troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??

wszystkie te leki dla lekowcow srednio sie nadaja, moze oprocz coaxilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

 

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

 

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest /cenzura/ troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??

wszystkie te leki dla lekowcow srednio sie nadaja, moze oprocz coaxilu

 

Ona nie jest lekowcem z tego co wiem, a ty jak na tej wenli pobudza cie cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.

Jeszcze przez miesiac walne Californai Rocket Fuel i jak nie bedzie hipomanii to w sierpniu w 4 tygodnie odstawie.

Schudlem sporo wiec akurat mi sie mirta przyda, na mnie mirta dziala nasennie tylko pierwsze kilka dni, pozniej to jzu jak stymulant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.

Jeszcze przez miesiac walne Californai Rocket Fuel i jak nie bedzie hipomanii to w sierpniu w 4 tygodnie odstawie.

Schudlem sporo wiec akurat mi sie mirta przyda, na mnie mirta dziala nasennie tylko pierwsze kilka dni, pozniej to jzu jak stymulant

 

A po takiej indukowanej hipomanii to potem jak sie skonczy, to sie w depreche nie wpierdolisz, przez takie cos? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.

Jeszcze przez miesiac walne Californai Rocket Fuel i jak nie bedzie hipomanii to w sierpniu w 4 tygodnie odstawie.

Schudlem sporo wiec akurat mi sie mirta przyda, na mnie mirta dziala nasennie tylko pierwsze kilka dni, pozniej to jzu jak stymulant

 

A po takiej indukowanej hipomanii to potem jak sie skonczy, to sie w depreche nie wpierdolisz, przez takie cos? :pirate:

Pewnie wpierdole ale u mnie hipomanai trwala 2 lata a depresja po niej jakies 3 miechy wiec chyba sie oplaca :D

Oczywiscie rownie dobrze moze sie nei stac nic, albo moge dostac juz depresji przy odstawieniu albo dostac psychotycznej manii i lezec wyjebany po haloperidolu w Kocborowie.

NO RISK NO FUN :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, Chlopie wez skoncz z takimi tekstami, bo to jest lekko mówiac nie ladne, dziwie sie jej, ze jeszcze cie za to nie pocisnela, szanujesz kurwa drugiego czlowieka kurwa??, jak cie nosi to idz na dziwki albo zwal se kurwa, a nie tutaj przypierdalaj takie teskty jak z czata interii, to jest forum dla zaburzonych, nie kurwa kanal erotica. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wirtualni najlepsi przyjaciele !

Patryk wyluzuj, nie potrafisz miec troche dystansu do tego szarego zycia ? Nie bierz wszystkiego tak powaznie do siebie. Przyklad daja szaracy, ja tylko przejmuje ich zachowania nie zwazajac czasami na granice, bo niby dlaczego mam zwazac na czyjas granice ? Ja sam ustalam granice, zawdzieczam to wenli. 21 wiek to wiek tolerancji, wiec cokolwiek powiesz, cokolwiek zrobisz masz do tego prawo, a jak sie nie podoba to jestem homofobem i nietolerancyjnym czlowiekiem. Swiat zszedl na psy, nie ma wartosci, wiec Twoja wartosc NIE ROWNA sie mojej to tak w skrocie. Pozartowac sobie nie mozna czy co i wiem ze to forum dla zaburzonych i chyba widzisz ze ze mna tez cos nie tak a jedziesz po mnie, ale wybaczam bo masz prawo mowic co chcesz, robic co chcesz a ja szanuje Twoje zdanie !

Btw; wcale nie mam zadnej ochoty na seks , bo wenla mnie troche wykastrowala, na kobiety przestalem patrzec. Nie interesuja mnie.

ps- wczoraj mialem dyskusje z jednym takim i ni z gruszki ni z pietruszki ( widzac jaki jestem szczesliwy i usmiechniety) mowi do mnie zacznij zyc bo nic w zyciu nie masz. Ja na to o co ci chodzi czlowieku. on do mnie : ja mam rodzinie , 2 dzieci , zone. Ja do niego : noooo i zapierdalasz 7 dni w tygodniu jak frajer a oni i tak kopna cie w dupe, bo normalna zona nie pozwolila by milosci zycia spedzac tyle czasu w pracy. No i mowie dla ciebie dzieci zona to kwintesencja zycia i nie masz w zyciu zadnej pasji, hobby . Padniesz na zawal i chuj z tego zycia masz. A ja widzisz stwierdzilem ze nie warto robic na kogos ale na siebie, mam hobby pasje, wszystko osiagnalem sam, zarabiam pieniazki, nie pracuje wiecej niz musze i jestem szczesliwy, a jak bede chcial seksu to pojde do agencji bo zadna przyjemnoscia nie jest uprawianie seksu za talerz zupy 15 lat z ta sama osoba. Stwierdzil ze jestem egoista, hahahahaha, a jak tu nie byc egoista w tych czasach.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×