Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam czy do wenli nie dołączyć czegos na Powera

 

-- 30 cze 2015, 18:21 --

 

Wenla raczej nie powoduje otępienia wręcz przeciwnie ;)

Czy czujesz się po wenli bardziej pogadany czy wyciszony? Ja trochę po paro bardziej wyciszony. Brak tematów do rozmowy pomimo wielu zainteresowań to objaw występujący przy fobii społecznej, czy wenla wpływa tak, że ma się bardziej potok myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, a w ogole brałas jakies leki antydepresyjne? Bo jak to pierwszy raz to sie nie przestrasz ubokow, chociaz niekazdy je ma.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh po wenli mogę gadać gadać o wszystkim jadaczka mi się nie zamyka :D

 

-- 30 cze 2015, 18:28 --

 

Po paro bylem zamulony jak jezioro :P

 

-- 30 cze 2015, 18:28 --

 

Po paro bylem zamulony jak jezioro :P

 

-- 30 cze 2015, 18:29 --

 

Odwaga na wenli jest mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, a w ogole brałas jakies leki antydepresyjne? Bo jak to pierwszy raz to sie nie przestrasz ubokow, chociaz niekazdy je ma.

Jestem po nieudanej trzymiesiecznej próbie Seronilu, a poza tym brałam hydro i alprę. Od dzisiaj na noc Ranofren. Jak alpra mi się skończy to doraźnie mam brać Relanium.

Moje objawy nerwicy są gorsze od uboków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, a w ogole brałas jakies leki antydepresyjne? Bo jak to pierwszy raz to sie nie przestrasz ubokow, chociaz niekazdy je ma.

Jestem po nieudanej trzymiesiecznej próbie Seronilu, a poza tym brałam hydro i alprę. Od dzisiaj na noc Ranofren. Jak alpra mi się skończy to doraźnie mam brać Relanium.

Moje objawy nerwicy są gorsze od uboków.

jasne to i tak wyjscia nie ma, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiecej korzyści bedzie po wenli niz paro ;)

 

-- 30 cze 2015, 18:17 --

 

Patryk Ty bierzesz tianeptyne do wenli ?

 

Ja schodze z wenli i bede bral tianeptyne, juz ja w zasadzie biore.

 

-- 30 cze 2015, 19:03 --

 

Jeszcze jedno pytanie czy wenla wpływa na sprawność psychofizyczną? Jak z takimi objawami jak pustka w głowie, uczucie otępienia, zmniejsza je czy wręcz nasila?

 

Róznie z tym jest, na poczatku mnie nie otepiala, po tem juz tak i byla taka pustka, to jest jednak lek który dziala na na serotonine, a ona w nadmiarze muli, jezeli masz braki w serotoninie to lek pomoze ci na pewno i ja bym bral taki lek max rok czasu i potem zejsc i zobaczyc jak bedzie, nie zrec tego latami. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu... po naglym odstawieniu wenli czuje sie masakrycznie, moze nie masakrycznie ale mocno depresyjnie i bylo kilka prob samobojczycch ale kurrwa wszystkie kable sie zerwaly, nawet taki gruby od przedluzacza.

 

:(

 

Po co nagle odstawiales??

kurwa przeciez nie dawno bylo ok, próby samobójcze ja pierdole. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniek kurwa co Ty odpierdalasz ? :/

 

-- 30 cze 2015, 19:18 --

 

Nawet wiecej tego nie rob i wroc do wenli

 

-- 30 cze 2015, 19:19 --

 

Aga benzo to jest bkedne kolo,większej biedy sobie narobisz niż sama choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede bral zadnych ssri bo czuje sie na nich sztucznie, wyprany z emocji a teraz kazdy pozytywny bodziec wywoluje u mnie zadowolenie a nawet ciary na calym ciele za ktorymi tak bardzo tesknilem.

[videoyoutube=hhE7QMXRE1g][/videoyoutube]

:yeah:

 

bym polozyl sie do szpitala i odpoczal ale przeciez niedawno bylem po za tym na dniach ide do pracy wiec odpada.

 

moja byla nie chce d mnie wrocic a wciaz cos do niej czuje, kutwa przeciez to ja zerwalem!

leze w zlym stanie psychicznym i fizycznym - polamana reka, jakis tymczasowo podobno niedowlad nogi, poprostu zaj3biscie ale podtrzymuje mnie przy zyciu mysl gdy staje przed lustrem ze przeciez jestem mlody i piekny takze moze byc jeszcze dobrze...

 

 

tylko musze sie wziasc w garsc

PS.jebaac leki, da rade bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

 

co do sztuczności na wenli to ja jej nie czuje. U mnie takie wszystko naturalne, muzy slucham aż mnie nozka drgnie :) uczucia lepsze i mniej wydzierania sie :) pozdro :):):)

 

-- 30 cze 2015, 18:59 --

 

Tylko ta niestabilność czasem do dupy jest...ze nagle dół kurwa ale teraz o tym nie myślę :)

 

-- 30 cze 2015, 19:01 --

 

PATRYK29 a moze lekowi trzeba dać czas na rozkręcenie co ??? Mi dawka 225 odpaliła po 2 mcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

 

co do sztuczności na wenli to ja jej nie czuje. U mnie takie wszystko naturalne, muzy slucham aż mnie nozka drgnie :) uczucia lepsze i mniej wydzierania sie :) pozdro :):):)

 

-- 30 cze 2015, 18:59 --

 

Tylko ta niestabilność czasem do dupy jest...ze nagle dół /cenzura/ ale teraz o tym nie myślę :)

 

-- 30 cze 2015, 19:01 --

 

PATRYK29 a moze lekowi trzeba dać czas na rozkręcenie co ??? Mi dawka 225 odpaliła po 2 mcach

 

Crazy no to zapraszam do mnie,moze chemia nas polaczy :D

 

-- 30 cze 2015, 20:15 --

 

Ja bede czekal az to sie wszystko rozkreci bo co zrobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

 

co do sztuczności na wenli to ja jej nie czuje. U mnie takie wszystko naturalne, muzy slucham aż mnie nozka drgnie :) uczucia lepsze i mniej wydzierania sie :) pozdro :):):)

 

-- 30 cze 2015, 18:59 --

 

Tylko ta niestabilność czasem do dupy jest...ze nagle dół /cenzura/ ale teraz o tym nie myślę :)

 

-- 30 cze 2015, 19:01 --

 

PATRYK29 a moze lekowi trzeba dać czas na rozkręcenie co ??? Mi dawka 225 odpaliła po 2 mcach

 

Moze i tak, ale to nie, moze byc tak, ze rano zdychasz a za kilka godzin czujesz sie super, tym bardziej, ze ty ten lek bierzesz juz rok, gdyby to byly 2 miesiace brania, czyli poczatki to ok, lek jak dziala to ma dzialac równo, takich wachan byc nie moze, poza tym bardzo mozliwe ze to trittico tak na ciebie dziala, bo on w niskich dawkach jest slabym antagonista 5htc1, a antagonizm tego receptora uwalnia co nieco dopaminy i noradreanaliny, jak zazywasz wenle, cala dawke bierzesz rano??, triitico jak przyjmujesz tylko wieczorem w jakiej dawce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

 

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

 

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

 

Anafranil doloz do wenli i bedziesz latac jak rakieta :D

 

MMmm uwielbiam zapach lakieru do paznokci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

 

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Zamiast trittico, nie wiem jesli odpada mirta i mianseryna, to moze spamilan, ten lek poteguje dzialanie ssri/snri

ewentualnie atypowy neuroleptyk w niskiej dawce, blokuje receptory dopaminowe, przez co na poczatku te leki aktywizuja i troche poprawiaja nastrój, spi sie po nich konkretnie, ale ja bym nie zmianial trittico, skoro dziala, bo trittico to na pewno lepsza opcja niz neuroleptyki, zapytaj lekarza on ci cos doradzi, lekarz ma doswiadczenie w tym co przepisuje, przynajmniej niektórzy je maja, moze ten ostatni spadek formy to wina niskiego cisnienia, bo ostatnio wszyscy narzekali na to, ze nic sie nie chce i tylko by czlowiek spal, moze to nie wina leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

 

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Zamiast trittico, nie wiem jesli odpada mirta i mianseryna, to moze spamilan, ten lek poteguje dzialanie ssri/snri

ewentualnie atypowy neuroleptyk w niskiej dawce, blokuje receptory dopaminowe, przez co na poczatku te leki aktywizuja i troche poprawiaja nastrój, spi sie po nich konkretnie, ale ja bym nie zmianial trittico, skoro dziala, bo trittico to na pewno lepsza opcja niz neuroleptyki, zapytaj lekarza on ci cos doradzi, lekarz ma doswiadczenie w tym co przepisuje, przynajmniej niektórzy je maja, moze ten ostatni spadek formy to wina niskiego cisnienia, bo ostatnio wszyscy narzekali na to, ze nic sie nie chce i tylko by czlowiek spal, moze to nie wina leków.

 

Spamilan bralem tez kiedys,ale juz nie pamietam dokladnie jak na mnei dzialal,na leki raczej dobrze ale pozniej juz nie czulem ze biore go.Trttico omijam szerokim lukiem po tym co mi zrobil.

 

-- 30 cze 2015, 21:20 --

 

Chyba jednak jest cos z tym cisnieniem skoro duzo osob nazeka na spadek samopoczucia.

 

-- 30 cze 2015, 21:21 --

 

Zastanawia was co z Novym ze go nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×