Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odstawilem to gowno dzisiaj wzialem ostatnia dawke

 

 

Ee tak z buta?

Malo rozsadne, an kazdy miesiac brania powinien byc tydzien redukcji, zdrowo cie moze w kosmosc wyj,ebac

Ja krótko bralem miesiac, tylko nie chce juz tego znieczulenia, mam dosc tego, próbuje sama tianeptyne.

 

-- 30 cze 2015, 14:25 --

 

wezme jeszcze na noc troche i z rana jutro i koniec, ja juz redukowalem to 3 dzien, bo juz nie chcialem tego brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senność u mnie caly czas,brak energii..Nie dobrze jednym słowem.

 

-- 30 cze 2015, 14:42 --

 

Patryk tak odrazu chcesz odstawić ? Moze Cie ladnie pozamiatać.

 

-- 30 cze 2015, 14:43 --

 

Inez zazdroszczę bo ja w luzku leze i nie chce mi sie nic.

 

-- 30 cze 2015, 14:49 --

 

3 dzień kiepski czyżby dawka 150mg sie juz wypalila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj nie miałam siły wstać i musiałam wziąć urlop na żądanie, tak działa na mnie ta wspaniała wenla. Generalnie ni uja nie zamierzam zwiększać do 150mg, jeszcze robotę stracę przez zerowy brak motywacji i siły.

 

Ehh chyba jednak ta wenla nie jest taka wspaniala, w piatek mam lekarza zobaczymy co powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, pewnie, że nie jest i nigdy nie była. Przy moim pierwszym epizodzie w prawdzie uratowała mi życie, jestem w 100% pewna, że albo bym się skutecznie zabiła albo depresja przerodziłaby się w stokroć gorszą chorobę psychiczną, jakieś paranoje, psychozy gdyby nie wenla. Jednak przy chorobach typu dystymia nie sprawdza się w ogóle, przynajmniej u mnie. Za pierwszym razem był to prawdziwy epizod głębokiej depresji trwający prawie 2 lata, a jak wiadomo takie leki sprawdzają się o niebo lepiej w głębokich depresjach niż przy trwałych zaburzeniach. Mnie żaden lek na dłużej nie wyciągnął z dystymii, czuję się tak samo od lat odczuwając tylko mniejsze lub większe skutki uboczne leku, a nie jego działanie. Generalnie dystymia i serotonina mają chyba niewiele ze sobą wspólnego, moim zdaniem nie ma grupy leków celującej w to konkretne zaburzenie lub zaburzenia o podobnym podłożu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, a co na to wszystko lekarz?

 

-- Wt cze 30, 2015 3:15 pm --

 

A ja dzisiaj wstalem i nie bylem pewien czy isc na plaze, ale troche chmur bylo wiec wsiadlem do Lexusa i pojechalem na kawke do Starbucka poczytac Rzeczpospolita. Po drodze zrobilem zakupy i robie pyszne golabki dla mojej ukochanej zony.

Co to za zycie ku,rwa;/

Fajne życie :). A co ty byś chciał innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa :). Byłam dziś w dwóch centrach handlowych, jadłam pizzę w knajpie. Jakos tam lekki stresik był, ale przeżyłam. Ruszyło wreszcie :).

 

Co tam nocne pocenie jak moge w miarę normalnie wyjść z domu :).

 

Super :great:

 

A ja kurwa wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, a co na to wszystko lekarz?

 

-- Wt cze 30, 2015 3:15 pm --

 

A ja dzisiaj wstalem i nie bylem pewien czy isc na plaze, ale troche chmur bylo wiec wsiadlem do Lexusa i pojechalem na kawke do Starbucka poczytac Rzeczpospolita. Po drodze zrobilem zakupy i robie pyszne golabki dla mojej ukochanej zony.

Co to za zycie ku,rwa;/

Fajne życie :). A co ty byś chciał innego?

Poczucia misji i ze robie cos waznego. Powiedzmy ze wyzsza czesc hierarchii potrzeb wg Maslowea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wstalem i nie bylem pewien czy isc na plaze, ale troche chmur bylo wiec wsiadlem do Lexusa i pojechalem na kawke do Starbucka poczytac Rzeczpospolita. Po drodze zrobilem zakupy i robie pyszne golabki dla mojej ukochanej zony.

Co to za zycie ku,rwa;/

 

Artur powinienes sie cieszyc takim zyciem,kazdy by chcial zyc w luksusie ;)

 

-- 30 cze 2015, 15:31 --

 

A u mnie działa :). Byłam dziś w dwóch centrach handlowych, jadłam pizzę w knajpie. Jakos tam lekki stresik był, ale przeżyłam. Ruszyło wreszcie :).

 

Co tam nocne pocenie jak moge w miarę normalnie wyjść z domu :).

 

Super :great:

 

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

 

Patryk chyba posluchales kolezanki ktora pisala na forum o tej wodzie z ogorkow :P

 

-- 30 cze 2015, 15:33 --

 

Fajne życie :). A co ty byś chciał innego?

 

Gwiazdeczka forum nerwica inez3 chyba została w końcu dobrze dopchnięta.

 

Ale miną 2-3 dni i będzie pisać znowu to samo.

 

Oj nie mow tak,dobrze ze w koncu sie poprawilo oby caly czas juz tak bylo ;)

 

-- 30 cze 2015, 15:33 --

 

Ciekawe gdzie nasz kolega NOVY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa :). Byłam dziś w dwóch centrach handlowych, jadłam pizzę w knajpie. Jakos tam lekki stresik był, ale przeżyłam. Ruszyło wreszcie :).

 

Co tam nocne pocenie jak moge w miarę normalnie wyjść z domu :).

 

Super :great:

 

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Vectra tez spoko auto a woda z ogorkow jest zajebista szczegolnie dla nas alkusow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa :). Byłam dziś w dwóch centrach handlowych, jadłam pizzę w knajpie. Jakos tam lekki stresik był, ale przeżyłam. Ruszyło wreszcie :).

 

Co tam nocne pocenie jak moge w miarę normalnie wyjść z domu :).

 

Super :great:

 

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Vectra tez spoko auto a woda z ogorkow jest zajebista szczegolnie dla nas alkusow :D

 

Hah ja nie pamietam co to alkohol od 5 lat nie mialem kropli nawet w ustach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne życie :). A co ty byś chciał innego?

 

Gwiazdeczka forum nerwica inez3 chyba została w końcu dobrze dopchnięta.

 

Ale miną 2-3 dni i będzie pisać znowu to samo.

Nie wiem jaki ty masz ze mną problem. Przestań mnie wiecznie obrażać. Zajmij się swoim życiem i swoim ewidentnym niedopchnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne życie :). A co ty byś chciał innego?

 

Gwiazdeczka forum nerwica inez3 chyba została w końcu dobrze dopchnięta.

 

Ale miną 2-3 dni i będzie pisać znowu to samo.

Nie wiem jaki ty masz ze mną problem. Przestań mnie wiecznie obrażać. Zajmij się swoim życiem i swoim niedopchnięciem.

 

Stwierdzam fakty. No ale poczekajmy te 2-3 dni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miną 2-3 dni i będzie pisać znowu to samo.

Nie wiem jaki ty masz ze mną problem. Przestań mnie wiecznie obrażać. Zajmij się swoim życiem i swoim niedopchnięciem.

 

Stwierdzam fakty. No ale poczekajmy te 2-3 dni :mrgreen:

 

Wisnia daj jej spokoj,Inez jest spoko kobieta,moze Ty masz jakies nie dopchniecie mózgowe co ? Idz se zwal i Ci przejdzie.

 

-- 30 cze 2015, 15:46 --

 

Wisnia jak ja Cie dopchne to bedziesz chodzil do tylu do konca swoich dni.

 

-- 30 cze 2015, 15:48 --

 

wisnia80, Poczekaj jak z novym Cie zalatwimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×