Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk dawaj do mnie popykamy w jakas gre :P
w to zagraj, kurwica gwarantowana http://www.gry.jeja.pl/31658,wsciekla-piesc.html :mrgreen:

 

heh dobre :D

 

-- 29 cze 2015, 23:14 --

 

Gram w to http://worldoftanks.eu/join/384_25741381041?utm_campaign=poland_search_rem_brand&utm_medium=451&utm_source=wotcpu&sid=SIDY9tn-3_AWuCSucLQP6nyIgtiqytczi0qw5nQ5Gpzs10xdqFlOki5-66TEWwawgyKZBR_A2cTpkYUg6P1Wt5uZYRxOqYFnrhpHa5W30mcKOCoqAtCZIm_LuTnnRT0jDbl9I-ypXtNGdbx7jQ411r-DRIqwrWGnEOjVpcUIrT2YbQWv-Wd6Z1fd2lUWJNzZa-eAGqAlhDtrfw :D

 

-- 29 cze 2015, 23:14 --

 

Wydzieranie się na kogoś bez powodu też jest normalne

:pirate:

 

/cenzura/ ale ja to zrobilem bez powodu, normalne mozna by to bylo uznac gdyby stary cos zawinil, dobra nie wazne.

 

Patryk ja tez czasem jak chukne bez powodu na matke to masakra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, i wstydz sie! Na matke sie wydzierasz!

 

Ja to mam radę dla osób którym wali na dekiel z agresji. Idz rozpedz sie i walnij w sciane :)

 

Wtedy jak jest juz bardzo zle to wyzywam sie w jakiejs grze :P albo walne piescia w cos lub czasne drzwiami ze futryna lata :D

 

-- 29 cze 2015, 23:18 --

 

Czasem pomaga jazda motorem ale wtedy nie mysle racjonalnie i lamie wszystkie przepisy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to napij sie melisy :mrgreen: a w ogole to trzeba znalezc cos gdzie sie człowiek wyładuje np. sport, a nie wydzieranie sie na ludzi.

 

lunatic, na pewno nie jest normalne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to napij sie melisy :mrgreen: a w ogole to trzeba znalezc cos gdzie sie człowiek wyładuje np. sport, a nie wydzieranie sie na ludzi.

 

lunatic, na pewno nie jest normalne.

 

Melisa jest dla dzieci :P chyba ze wiadro dla takiego byka jak ja :P

 

-- 29 cze 2015, 23:21 --

 

Sportem dla mnie jest sex :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziewczyny juz mi lepiej jest :D muaaaa :**** Kocham was :D

 

-- 29 cze 2015, 23:22 --

 

Nie wiem, ja na to inaczej patrzę. Wydaje mi się, że my czasami za bardzo się sobie przyglądamy, a potem wszystko podpinamy pod działanie leku.

 

Tak zwracanie uwagi na swoje rozne objawy prowadzi do gorszego samopoczucia,tylko czlowiek jest madry po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwracanie uwagi na swoje rozne objawy prowadzi do gorszego samopoczucia,tylko czlowiek jest madry po.

 

ano niestety :)

 

Uważam ze są sytuacje, kiedy wymagaja złosci np. niesprawiedliwe traktowanie itd. ale uwazam ze nalezy reagowac z kultura. Bo człowiek mysli, o sobie ze jest biedny, bo chory itd, a moze z drugiej strony tez jest chory człowiek. Po prostu traktujmy sie wazajemnie tak jak sami chcemy byc traktowani. :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja na to inaczej patrzę. Wydaje mi się, że my czasami za bardzo się sobie przyglądamy, a potem wszystko podpinamy pod działanie leku.

Tylko rozróżnij jedno od drugiego - u siebie na przykład widzę, że mocne wkurzanie się było zawsze, jeszcze przed wejściem na leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja na to inaczej patrzę. Wydaje mi się, że my czasami za bardzo się sobie przyglądamy, a potem wszystko podpinamy pod działanie leku.

Tylko rozróżnij jedno od drugiego - u siebie na przykład widzę, że mocne wkurzanie się było zawsze, jeszcze przed wejściem na leki.

 

Ja bylem spokojniejszy przed wenla na paro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nigdy nie zdarzyło się zakrzyczeć na kogoś tak bez powodu, bo np. miało się gorszy dzień i wszystko powoduje wkurzenie? Nie ma ludzi, którzy czują spokój i opanowanie 24h na dobę.

 

Ba na wenli to jest norma :P

 

-- 29 cze 2015, 23:26 --

 

emilk, odsypia :P

 

Fajny byl ten kociak,ale balwanek tez spoko :D

 

-- 29 cze 2015, 23:26 --

 

emilk, odsypia :P Bałwan też jest z Garfielda.

 

Lubisz Garfielda ? :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nigdy nie zdarzyło się zakrzyczeć na kogoś tak bez powodu, bo np. miało się gorszy dzień i wszystko powoduje wkurzenie? Nie ma ludzi, którzy czują spokój i opanowanie 24h na dobę.

 

Ba na wenli to jest norma :P

Eee, u siebie nie zauważyłem, jak było, tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veikko, tez lubie garfielda, ale bałwana nie rozpoznałam. 8)emilk, Ty wszystkie kochasz.... :why: Tacy sa faceci, wszystkim to mówia... :silence:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nigdy nie zdarzyło się zakrzyczeć na kogoś tak bez powodu, bo np. miało się gorszy dzień i wszystko powoduje wkurzenie? Nie ma ludzi, którzy czują spokój i opanowanie 24h na dobę.

 

Ba na wenli to jest norma :P

Eee, u siebie nie zauważyłem, jak było, tak jest.

 

CO brales przed wenla ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zwracanie uwagi na swoje rozne objawy prowadzi do gorszego samopoczucia,tylko czlowiek jest madry po.

 

ano niestety :)

 

Uważam ze są sytuacje, kiedy wymagaja złosci np. niesprawiedliwe traktowanie itd. ale uwazam ze nalezy reagowac z kultura. Bo człowiek mysli, o sobie ze jest biedny, bo chory itd, a moze z drugiej strony tez jest chory człowiek. Po prostu traktujmy sie wazajemnie tak jak sami chcemy byc traktowani. :great:

 

No tak racja,glownie to uzalanie sie nad soba,np bo ja taki chory i mam prawo byc wsciekly ,ale ta druga osoba tez moze byc chora ale zasluguje na dobre traktowanie ;)

 

-- 29 cze 2015, 23:30 --

 

Veikko, tez lubie garfielda, ale bałwana nie rozpoznałam. 8)emilk, Ty wszystkie kochasz.... :why: Tacy sa faceci, wszystkim to mówia... :silence:

 

Nie prawda kocham tylko te ktore zasluguja na to :P jestem bardzo wrazliwy i mam dobre kochajace serduszko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×