Skocz do zawartości
Nerwica.com

kumulowałem, kumulowałem i wybuchnąłem......


wnerwiony

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpię na nerwicę lękową, biorę leki xetanor. Jestem cichy, spokojny, kumuluję w sobie złość, ale mam wrażenie, że ona narasta, dziś wybuchnąłem. Chcę się podzielić z Wami moją dzisiejszą sytuacją, bo teraz głupio się czuję i żałuję.

 

Zapisałem się do dermatologa prywatnie jakieś 2 miesiące temu, po kilku tygodniach dostaję smsa, że akurat w miesiącu mojej wizyty jest 50% zniżki na wizyty u alergologa, dermatologa.

Na dzień wizyty wziąłem specjalnie wolne, tydzień przed wizytą dzwonią, że w tym dniu wizyta się nie odbędzie i że zadzwonią w sprawie wolnych terminów. Wkurzyłem się, bo w końcu dzień wolny, ale dobra, dzwonią po kilku dniach, że mają inny wolny termin, idę więc po pracy do tego lekarza z myślą, że chociaż mimo straconego dnia wolnego będę mieć 50% zniżki, bo wizyta wciąż w miesiącu objętym promocją.

W rejestracji pani mi mówi, że mam zapłacić pełna kwotę, bo akurat do tego lekarza zniżka nie obowiązuje - wkurzyłem się, bo w smsie nic o tym nie było.

 

Nawrzeszczałem na nich, były słowa w stylu 'zostałem oszukany', 'po ch...ja wysłaliście mi tego smsa', 'czy pani jest głupia?', 'co to k...a ma znaczyć' - nie wytrzymałem, pierwszy raz w życiu publicznie wybuchnąłem, w końcu dali mi te 50% zniżki, wtedy się uspokoiłem, ale teraz kiepsko się czuję z powodu tej sytuacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnerwiony, Znajdż sposób na rozładowanie tych emocji one jak sam widzisz znajdą tak czy tak w jakiś sposób upust.

Masz na to jakieś pomysły?jakieś hobby,sport?muzyka,są rózne formy relaksacji http://www.wiecjestem.us.edu.pl/no-stress-sposoby-radzenia-sobie-ze-stresem-relaks-i-odprezenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten moment, kiedy sprowokowany daję upust swojemu stale skumulowanemu wkurvieniu.

Uwielbiam kiedy elokwentny, kulturalny i miły Doktor Jekyll w ciągu sekundy zmienia się w Pana Hyde.

To zdziwienie w oczach przekonanej o swojej dominacji persony jest wspaniałe.

Wyraźnie czuję ten moment kiedy antagonista przekracza pewną barierę.

Robi mi się gorąco w oczy, kręci mi się w głowie a potem jest już tylko przyjemnośc porównywalna z tą , jaką odczuwam wraz z rozpoczęciem oddawania moczu po długotrwałym i ekstremalnym parciu na pęcherz :D

I jest już z górki.

I nagle sie okazuje że to co przed chwila było absolutnie nie możliwe staje sie możliwe. Normalnie definicja cudu.

Ostatnimi czasy ludziom z różnych powodów zbyt wiele się wydaje i kierowane do nich uśmiech, wysoka kultura czy elokwencja traktowane sa jako słabość i frajerstwo dające im mandat do jakże ważkiej i okazuje się że iluzorycznej dominacji.

Diametralna zmiana sytuacji kiedy kij staje się dupą, a dupa kijem wywołuje u mnie dreszczyk.

Szkoda, że potem faktycznie tak jak Wy czuję się głupio.

Obawiam się że to niechciany przeze mnie efekt terapii ktora mnie w jakimś tam stopniu uczłowieczyła co nie do końca mi się podoba, ponieważ czyni mnie trochę bezbronnym.

Muszę wrócić do terapeutki celem złożenia reklamacji i żądaniem usunięcia tegoż inkuba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten moment, kiedy sprowokowany daję upust swojemu stale skumulowanemu wkurvieniu.

Uwielbiam kiedy elokwentny, kulturalny i miły Doktor Jekyll w ciągu sekundy zmienia się w Pana Hyde.

To zdziwienie w oczach przekonanej o swojej dominacji persony jest wspaniałe.

Wyraźnie czuję ten moment kiedy antagonista przekracza pewną barierę.

Robi mi się gorąco w oczy, kręci mi się w głowie a potem jest już tylko przyjemnośc porównywalna z tą , jaką odczuwam wraz z rozpoczęciem oddawania moczu po długotrwałym i ekstremalnym parciu na pęcherz :D

I jest już z górki.

I nagle sie okazuje że to co przed chwila było absolutnie nie możliwe staje sie możliwe. Normalnie definicja cudu.

Ostatnimi czasy ludziom z różnych powodów zbyt wiele się wydaje i kierowane do nich uśmiech, wysoka kultura czy elokwencja traktowane sa jako słabość i frajerstwo dające im mandat do jakże ważkiej i okazuje się że iluzorycznej dominacji.

Diametralna zmiana sytuacji kiedy kij staje się dupą, a dupa kijem wywołuje u mnie dreszczyk.

Szkoda, że potem faktycznie tak jak Wy czuję się głupio.

Obawiam się że to niechciany przeze mnie efekt terapii ktora mnie w jakimś tam stopniu uczłowieczyła co nie do końca mi się podoba, ponieważ czyni mnie trochę bezbronnym.

Muszę wrócić do terapeutki celem złożenia reklamacji i żądaniem usunięcia tegoż inkuba :D

to tak jak dostać pepesze celować z niej dokładnie do puszki naciskasz raz a tu zamiast jednej kuli jest wspanialy dublet i oczywiście wszystkie trafione,i te owalne/osemkowate przestrzeliny zamiast okrągłych mowia za siebie.ppsz taka wywazona czy ty taki prezycyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×