Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam zawroty glowy, caly dzien, jestem coraz bardziej wkurwiony.

 

tomasz_xyz, Ile czasu bierzesz wenlafaksyne??

 

 

Z 8 lat chyba

O /cenzura/ :shock:

 

Brałem i inne wynalazki, ale z tego wszystkiego ten lek chyba najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 8 lat chyba

O /cenzura/ :shock:

 

Brałem i inne wynalazki, ale z tego wszystkiego ten lek chyba najlepszy

 

Rozumiem.

 

-- 29 cze 2015, 17:29 --

 

Kurwa ja biorac jednoczesnie, wenle i tianeptyne, znioslem sobie chyba dzialanie obydwku, leków, wydaje mi sie, ze zaczynam brac lek od nowa, bo wczesniej po zazyciu z rana dawki 150mg nie mialem zawrotów glowy, wiec lek nie dzialal, jesli jutro bedzie to samo to znaczy, ze miesiac poszedl sie jebac, super kurwa. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja Bralem sam anafranil,nie jest taki mocny jak się wydaje ;)
W jakiej dawce?

 

75mg x 1

 

-- 29 cze 2015, 17:55 --

 

ja tez mam zawroty glowy, caly dzien, jestem coraz bardziej wkurwiony.

 

tomasz_xyz, Ile czasu bierzesz wenlafaksyne??

 

 

Z 8 lat chyba

 

WoW :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawrotow głowy ciąg dalszy, ale mimo tego polatałam troche po mieście. "Przygniatanie" do ziemi przeszło w zasadzie. Mam nadzieję, że i te zawroty w końcu przejdą. W ogólnym rozrachunku jest lepiej.

 

Robisz duze postepy Inez,trzymam za Ciebie i innych kciuki ;) bo mi to juz nic chyba nie pomoze ;)

 

-- 29 cze 2015, 17:58 --

 

Wkurwic sie mozna i nic wiecej tym dzialaniem ;/

 

-- 29 cze 2015, 18:11 --

 

Zaraz sobie zainchaluje steryda to mnie kopnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to u ciebie już miesiąc stuknął? Te zawroty są okropne, u mnie dodatkowo powodują niepokój.

Ja właśnie czekam na sesję swoja i nie wiem czemu się denerwuje. Sama obawiałam się tu przyjechać i jakoś nie moge się przełamać.

 

Tak miesiac, bez jednego dnia, jutro bedzie równo, te zawroty masz od wenli czy od nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenele brałam kilka lat,przerwa na paro,ale załamujący i powrót do weneli. Przerwa tylko 2 tygodnie. MInęło 2 miesiące od wejscia znow w wenele ale bardzo slabiutko zaskakuje,lęki nadal duże,do tego doły a nie było.Cz to znaczy że już nie zaskoczy? Odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenele brałam kilka lat,przerwa na paro,ale załamujący i powrót do weneli. Przerwa tylko 2 tygodnie. MInęło 2 miesiące od wejscia znow w wenele ale bardzo slabiutko zaskakuje,lęki nadal duże,do tego doły a nie było.Cz to znaczy że już nie zaskoczy? Odpuścić?

 

Jaka dawka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenele brałam kilka lat,przerwa na paro,ale załamujący i powrót do weneli. Przerwa tylko 2 tygodnie. MInęło 2 miesiące od wejscia znow w wenele ale bardzo slabiutko zaskakuje,lęki nadal duże,do tego doły a nie było.Cz to znaczy że już nie zaskoczy? Odpuścić?

 

Jaka dawka??

200mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim . Olaboga ile nowych kobiet sie pojawilo :D, to pewnie sprawa mojej nowej fury .

Teskniliscie ? Gotowi na zawrot glowy, zaraz sciagam majty i robie zdjecia na foteczka.pl , moge tu tez wrzucic jak chcecie.

ps- ja nie mam zadnych zawrotow, dzisiaj spid jak ja p.....ole, nic nie jadlem a zrobilem wszystko co mialem na caly tydzien zaplanowane, brakuje jeszcze abym na moto poszalal, aha wstalem o 13:00 :D.

DZIEWCZYNY JESTEM WOLNY , BUZIACZKI :zonk::zonk::zonk::zonk::zonk::zonk::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to u ciebie już miesiąc stuknął? Te zawroty są okropne, u mnie dodatkowo powodują niepokój.

Ja właśnie czekam na sesję swoja i nie wiem czemu się denerwuje. Sama obawiałam się tu przyjechać i jakoś nie moge się przełamać.

 

Tak miesiac, bez jednego dnia, jutro bedzie równo, te zawroty masz od wenli czy od nerwicy?

 

W nerwicy nie miałam takich zawrotów, a poza tym pamiętam, że na wenli miałam zawroty i za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się słabo nie dobrze zrobilo ze musiałem pól afo wsiąść..

 

-- 29 cze 2015, 21:46 --

 

Kurwa o co tu z tym chodzi ?

 

-- 29 cze 2015, 21:47 --

 

Zjazd jak bym przestał leki brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy chujnia myślałem ze się pozygam za przeproszeniem,pewnie bym sie bakrecil gdybym nie bral benzo i atak paniki.

 

-- 29 cze 2015, 21:53 --

 

Branie benzo traktuje jak porażkę w leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co, tak sie przestraszyles czy co ?

czujesz ze benzo dziala teraz ?

 

No wlasnie niczego sie nie wystraszylem,od samego rana czulem sie bardzo nie wyspany,siedzialem na kompie i nagle zaczelo mi sie nie dobrze robic i mdlosci straszne,z poceniem sie.Moze dlatego ze dzisiaj caly czas sie zastanawialem nad tym dlaczego jestem taki zmeczony i boom.Tak benzo zadzialalo po 15 minutach ;)

 

-- 29 cze 2015, 22:02 --

 

Daweczka pol z 0,25mg Alp.

 

-- 29 cze 2015, 22:03 --

 

Chujozy idzie dostac na tej wenli.

 

-- 29 cze 2015, 22:07 --

 

Pomiar robilem 126/76 puls 80.

 

-- 29 cze 2015, 22:08 --

 

moze po loratydynie sie zle poczulem ktora dzisiaj zazylem na alergie.

 

-- 29 cze 2015, 22:09 --

 

Loratydyna

Dzialania nie pozadane

Jak każdy lek, również Loratadyna Galena może powodować działania niepożądane, chociaż nie wystąpią one u wszystkich chorych stosujących ten preparat. Pamiętaj, że oczekiwane korzyści ze stosowania leku są z reguły większe, niż szkody wynikające z pojawienia się działań niepożądanych.

Mogą wystąpić: bóle i zawroty głowy, nerwowość, zmęczenie, senność, bezsenność, zwiększenie apetytu, nudności, suchość błony śluzowej jamy ustnej, zapalenia błony śluzowej żołądka, zwiększenie częstotliwości rytmu serca (tachykardia), kołatanie serca, łysienie, wysypka, zaburzenia czynności wątroby, reakcje anafilaktyczne (bardzo rzadkie, ciężkie reakcje mogące stanowić zagrożenie życia, obejmujące obrzęk gardła, krtani, skurcz oskrzeli, niedociśnienie tętnicze, wstrząs).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze ze po tabletce antyalerg. ale roznie bywa. wow jak 0.125 g na ciebie benzo dziala to jestes w czepku urodzony :D. Dalbys rade bez benzo ! Mi cos laknienie na wenli spada, coraz mniej jem, jakby zoladek sie skurczyl, faktycznie jednak chudne ale kto by nie chudl jak ja prawie nic nie jem. Tak jak kochalem jesc mieso i codziennie jadlem to teraz prawie wogole jakiegos wstretu do miesa dostalem, smaki mi sie zmienily , wenla troche miesza w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze ze po tabletce antyalerg. ale roznie bywa. wow jak 0.125 g na ciebie benzo dziala to jestes w czepku urodzony :D. Dalbys rade bez benzo ! Mi cos laknienie na wenli spada, coraz mniej jem, jakby zoladek sie skurczyl, faktycznie jednak chudne ale kto by nie chudl jak ja prawie nic nie jem. Tak jak kochalem jesc mieso i codziennie jadlem to teraz prawie wogole jakiegos wstretu do miesa dostalem, smaki mi sie zmienily , wenla troche miesza w glowie.

 

Ja tez zauwzylem ze duzo mniej jem i apetyt spada,moze to i dobrze bo troche cielska mi spadnie :D Nom jak zadko biore benzo to jest git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a może ci się po prostu zrobiło niedobrze i tyle, jak każdemu. Nie wiem po co ci to benzo było.

 

Mozliwe tylko ja zaraz sobie cos wkrecam kurde.

 

-- 29 cze 2015, 22:22 --

 

Tylko powiedzcie mi skad ta sennosc sie wziela czy to moze ta Loratydyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×