Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;) Inez dokladnie każdy ma jakies jazdy ,ja np pierdole głupoty :P

 

-- 29 cze 2015, 10:04 --

 

Patryk poczekaj jeszcze moze cos drgnie ;)

 

-- 29 cze 2015, 10:34 --

 

Wenla dziala jak chce raz jest super,a zaraz wszystko idzie w dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhh, dalej wyjście do sklepu = trzęsące się nogi i jakiś strach niewiadomo przed czym. Nic z tego nie kumam.

 

Inez ja czasem mam tak ze jak gdzies ide czy jade to albo czuje lek albo jestem wyluzowany,ciezko to opisac ale dziwne.

 

-- 29 cze 2015, 10:45 --

 

No to smacznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veikko a nie 225 mg ?

 

-- 29 cze 2015, 14:00 --

 

Kurcze senny jestem od wczoraj I sie to utrzymuje..mam uczucie takie ciezkich powiek.Teraz w piatek mam wizyte u psychiatry moze zaproponuje mi 225mg np rano 150mg I wieczorem 75mg co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veikko a nie 225 mg ?

 

-- 29 cze 2015, 14:00 --

 

Kurcze senny jestem od wczoraj I sie to utrzymuje..mam uczucie takie ciezkich powiek.Teraz w piatek mam wizyte u psychiatry moze zaproponuje mi 225mg np rano 150mg I wieczorem 75mg co Wy na to ?

 

Nie wiem czy cos ci to da bo ja na 225mg mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk to co nam moze pomoc Bo ja juz nie wien.
Dlatego wlasnie zastanawialem, sie nad porzuceniem tego leku, no ale sam juz nie wiem, ja wiem,ze ten lek jest dosc niestabilny, albo na kogos dziala zajebiscie albo tylko tak z doskoku, czyli raz jest ok raz lipa i tak w kólko, ja wypilem kawe i zrobilem sie jeszcze bardziej senny. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problem z niskim ciśnieniem to proponuje spróbować zjeść solonego pomidora i popić wodą :D. Jak mnie senność łapie to pije energetyki. Ale to słaba opcja,są niezdrowe. A na huśtawki nastroju proponuje spacery z zaprzyjaźnioną osobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja mysle żeby Anafranil wlaczyc do wenli,Fluo to byl koszmar id pierwszej tabletki.

 

-- 29 cze 2015, 15:10 --

 

Izaa nie mogę za bardzo slonego bo mam problemy z żołądkiem juz od samych lekow.

 

-- 29 cze 2015, 15:12 --

 

Izaa z tymi spacerkami to ciezko bo nie ma z kim wyjść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja mysle żeby Anafranil wlaczyc do wenli,Fluo to byl koszmar id pierwszej tabletki.

 

Kurwa to za mocny lek, to jest kosa wsród antydepresantów, lekarz sie nie zgodzi, na 2 leki o takiej sile, ja laczylem wenle z paro, ale za anafrankiem. :mrgreen:

Ja anafranili zostawilem sobie na sam koniec, jak juz nie bedzie opcji do leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni poczekam i jak się nastrój nie poprawi, to wskoczę na 3 x 75mg Alventy. Triticco które równocześnie przyjmuję mnie wycisza (w dawce 125 mg), ale nastroju nie poprawia zbytnio. Owszem dobrze się śpi i lęk mniejszy ale nastrój ogólnie wciąż zaniżony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×