Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, to mzoe jestesmy blizniaczki zapachowe :mrgreen::105::105:

 

Kurcze nie wiem co Ci poradzic , ja czasami kladlam sie zaslanialam zaslony w oknach i zasypialam ale nie na dlugo a czasami tylko tak drzemalam i wszytsko slyszalam co sie dzieje.

Mialam czas w swoim zyciu ze przez ponad trzy miesiace sypialam noc w noc po okolo 2 - 3 godziny , chodzilam juz jak zombie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obiadek wsadzilam do piekarnika , to znaczy kuraka w cytrynowej marynacie z tymiankiem oraz pieczone ziemniaczki beda do tego i mix salat z ogorkami na na bazie sosu tzatziki ktory mi zostal z wczoraj .

 

PannaNatalia, Hey , hey :*******Jakie samopoczucie???

 

takie tam, witaj :) co tam u Ciebie ? jak niedziela mija?

 

kosmostrada, udalo Ci sie pospac????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł po drzemce!

Pokłóciłam się z mężem z tego nerwu bezsennego, potem zaraz pogodziłam, ale mnie to tak wycieńczyło, że wreszcie padłam. Boshe co on musi znosic. :hide:

 

Udało mi się 2,5 godziny pospac. Jestem z lękami, ale spróbuję wyjśc znów na ten slow food festival, bo młodemu obiecałam przynieśc sushi...A że kładłam się spac jesienią, a wstaję w lecie - musiałam się cała przebrac. Sukienczynę w paseczki założyłam (Cyklopka wie jaką ;) ), tenisówki gotowe i trzeba się zebrac.

 

Wrócę do Was później, miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja zasnelam ok północy i wstalam o 11.30. Nie mam pojęcia dlaczego tak dlugo spalam...

Ja podobnie, od 1:00 do 12:00 :hide: Nie wiem, może odsypianie stresów? :(

 

Dzisiaj dalej wyszywam, robię trzy kanwy na raz, bo właśnie mam z tym problem, że chcę robić wszystko albo nic. Rodzice zaraz wychodzą w odwiedziny do przyjaciółki, tak że będę sobie siedzieć, słuchać muzyki, gufkę suszyć i dopracowywać moje CV i podanko o pracę, żeby sobie dyrektor odebrał po weekendzie.

 

W przyszłym tygodniu idę z koleżanką na sushi. Ale zaskoczę terapeutkę jak wróci z urlopu, bo ona się mnie nie raz pytała, czemu się nie widuję z koleżankami poza zajęciami :P:angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę większośc sobie coś tam zaplanowała i niedziela jakoś minie.

Ja lichośc prezentuje w czystej postaci. Na jedzeniu byłam, dziś kolejki straszne (pogoda bardziej wakacyjna) i żadnego sushi, młody będzie niepocieszony.

Ja wepchnęłam w siebie szaszłyk z łososia z grillowanymi warzywami, więc coś w brzuchu jest. Teraz nie wiem, co robic, bo sił na nic nie mam i lęk dusi, a spac nie będę w nadziei, że noc normalnie przebiegnie tym razem.

Wypiję herbatkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a masz jakieś swoje rzeczy/sposoby na czarną godzinę, coś co zawsze cię relaksuje albo zawsze bawi? Warto coś takiego sobie ustalić np. piosenkę albo śmieszny filmik.

 

Na chwilę obecną mogę ci pożyczyć moją :smile:

 

[videoyoutube=fFMsSth6LFo][/videoyoutube]

 

Też sobie wciągam herbatkę ziołową na spokojność, będę zaraz robić zdjęcia certyfikatów i dyplomów, żeby wysłać w załączniku. Nie chce mi się, ale no kurczę, praca się sama nie załatwi :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nienawidzę pisać CV i listów motywacyjnych :roll: no ale jak trzeba to trzeba ;) mam nadzieję, że uda dię dostać pracę, o którą się starasz ;)

 

a u mnie popołudnie spędzane nad pracą magisterską, ale zaraz sobie chyba przerwę zrobię, bo już mnie szlag trafia z tą kardiochirurgią :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, na szczęście już raz pisałam kiedyś podanko na to samo stanowisko, więc tylko dodam jedno zdanie, datę i adres i będzie jak znalazł. CV też zaktualizowałam metodą kopiuj/wklej, zostają tylko kopie certyfikatów, muszę zrobić aparatem, bo ze starym skanerem się nie będę szarpać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlasnie skonczylo padac i zaczelo wyzierac slonce . No oby jutro byla niezla pogoda bo mi tego ciepla i slonka brakuje.

 

JERZY1962, jesli sie tak meczysz bez tej tranxene i tyle lat brales jedna , niewielka dawke to moze nie warto z niej rezygnowac????

 

kosmostrada, lubie ten utwor :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×