Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, Heloł Dark! ;)

 

platek rozy, Dam radę, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo chcę iśc zobaczyc moją latarośl - bierze udział w regatach! Miłego spacerku!

 

takie tam, No dobra tulam... ;) Co to ciasta tretowane? :shock:

 

A ja idę pichcic obiadek, przyprawiac mięsko i takie tam. A propos takie tam mam nadzieję, że jak wpadnę wieczorkiem, to będzie odpowiedź o te ciasta, bo mnie skonfudowałeś, a o kuchni trochę czytam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, ja bardzo rzadko i bardzo mało. No i pech, tyle pań, a tu... :D W ramach zadoscuczynienia - potwierdze historię, którą jakąś damę uraczysz :D

 

mirunia, dziękować :) Pomysł boliwudzki popiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, pewnie u Ćwierciakiewiczowej tak jest? No czegoś się dziś nauczyłam... ;)

 

DarkMaster, mięsko się samo przegryzło, ale na przyszłośc będę pamiętac... :smile:

 

Obiadku trochę zjadłam, hurra, czekam co się będzie działo, brac ten węgiel, czy nie...W aptece podobno powiedzieli, że nie można po zażyciu węgla 4 godz. jeśc.

 

Tyle dobrych wiadomości. Mam takie zawroty, że ledwo piszę, tego jeszcze nie grali... :hide: Dziewczynki kochane, help!!! Wy macie doświadczenie, co robic, przeczekac, czy da się jakoś to uspokoic?

Czy to naprawdę jest tak, że ta nerwica co i rusz coś nowego nam dorzuca? Chciałam pójśc na spacer, bo pogoda się zrobiła, a tu ledwo zeszłam na ogródek na chwilę obejrzec pomidorki... Czy na siłę wychodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana T mnie uczyla ze mam sobie oddychac spokojnie , przepona i powtarzac w glowie jak mantre takie oto zdanie "jestem stabilna, jestem stabilna" i zajmowac sie czyms innym z ta mantra i o dziwo to pomaga jak juz sobie wmowie ze naprawde mi sie w glowie nie kreci.

Na te kregoslupowe mam kolnierz ale one sa inne jak te od nerwicy.

Od nerwicy to mam wrazenie jakbym chodzila na kolyszacym sie statku a od kregoslupa wszytsko wiruje mi w jedna strone.

 

tosia_j, Hey Tosiu :******** co u Ciebie?

ja wlasnie wyplumkana , ciacho w piekarniku bo przeciez jutro mam urodziny i goscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dzielna jesteś Kochana, że kolację zrobiłaś... :uklon: Wiesz co, posiedziałam na łóżku oparta o poduchy i ciutkę zelżało. Jak to się będzie powtarzac, to pewnie się przyzwyczaję. :bezradny: Bujało mnie już, ale nie aż tak... Zastanawiałam się, czy się porzygam, ale dobrze znoszę pływanie statkiem... ;)

To mówisz, że wychodzisz , to ja też tak zrobię następnym razem, bo dziś to jednak muszę się oswoic.

 

tosia_j, Hej Tosiu!!! Jak z tym bierzmowaniem, jesteście po?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koniec roku szkolnego w szkołach zwykłych. Z tego tytułu:

1) dostałam różę od dziewczynki, chociaż jeszcze tydzień ją będę wałkować, bo odrabiamy zaległości

2) dostałam telefon, że miasto dofinansowało szkołom dodatkowe lekcje angielskiego i mam wysłać CV :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×