Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, kłaniam się :smile: Wielką ochotę na jedzenie wzmianką o bobie we mnie obudziłaś :smile: Mogę się arbuzem podzielić - kupiłem dwa nieduże, więc żaden nie będzie rozkrojony stał (wtedy mają smak nieciekawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babeczki. Praca. Rynek.

 

Jak ja Wam zazdroszczę. Moja 2 tydzień odkąd nie widziałem mojej ukochanej. 3,5 roku bardzo aktywnego, pełnego poznawania się, pomocy mi i niestety z czasem jak twierdzi złego traktowania jej, wpłynęło na powrót do znajomych kolegów i zakończeniem związku. Potem tylko sms robiace nadzieję. Od wczoraj cisza. Nie mam nikogo. Od znajomych odcialem się dla niej i jej znajomych. Nie radzę sobie mimo wprowadzenia xanaxu. Już w nic nie wierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no popatrz! ja ostatnio zaczęłam sie interesować więcej tym Hashimoto i sie okazuje, że bardzo mało jeszcze wiem. Dieta,dieta i jeszcze raz dieta (nie stosuje), mnóstwo badań dodatkowych, ciągła analiza wyników i w tedy da się żyć( jak dla mnie bardziej zwariowac:) ). Stosujesz coś z tej listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, PannaNatalia, takie tam, kosmostrada, Megi_, platek rozy, Cześć wam wszystkim

 

platek rozy, strasznie mi przykro ze nie dostałas grupy :(( tak jest właśnie z orzecznikami że trafi sie na takiego co chorego uzdrowi

 

mirunia, kosmostrada, dziewczyny ja zawrty głowy mam jak sie nie wyspie a śpie bardzo długo do 11 czasem 12

 

znowu zaczyna sie robic upalnie, nie lubie takiej pogody

dzien spedze w lozku z laptopem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, Megi_, dzieki za slowa otuchy ale szukam pracy juz dorych kilka meisiecy i wysylam za caly tydzien kilkadziesiat cv i co? Sporo jest ofert wlasnie dla ludzi ze stopniem . I tak wpisalamw papierach ze potrzebuje go do znalezienia pracy to dostalam odpwoedz ze nie ma przeslanek zebym ja musiala w jakis szczegolny sposob byc traktowana i ze spokojnie moge znalezc prace bez tego.

A schorzen mam kilka i np nie moge siedziec przy biurku 8 godzin bez przerw ktore byc moze stopien by mi zapewnil.... Teraz to sie tylko martwie jak ja dalej mam ciagnac to wszytsko i gimnastykowac sie z kazdym groszem bo przeciez jeszcze mi swiadczenie z MOps zmniejszyli.

 

Zegnajcie kosmetyki , zegnaj dobre jedzonko , zegnajcie nowe buty i zegna niech wszystko co dobre a wita bylejakosc na reszte mych dni . No i nie miej tu nawrotu depresji czlowieku.

 

Tez dzis patrzylam na fasolke ale niestety jak na moja kieszen to ejst za droga :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Staram sie Kochana , staram , najgorzej ze w li[pcu mam dwa tyg przerwy od Madzi wiec bede miala malenko kasy , sama nie wiem jak to przetrwac . No i polbuty musze kupic bo mi padly wszystkie , zostalam o tenisowkach i adidasach a tu kasy niet. EEE niepokoj mnie ogarnal i zawroty mam od razu.

Takze dzis z Wami jestem w kolowrotku .

 

Czeresnie tez bym zjadla , dzis kupilam sobie tylko truskawki tam kolo urzedu bo maja tam sliczne i duzo tanszy placyk, niz u mnie chociaz to srodmiescie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat buty kupuję często w używakach.Mam to szczęście,że kiedy bym nie poszła to znajadę nowe,z metką i za grosze(pewnie dlatego,że mam mały rozmiar).Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam sobie jakiś ciuch w normalnym sklepie(oprócz belizny oczywiście).Też ostatnio ciężko u mnie z kasą,na wiele rzeczy nie mogę sobie pozwolić,ale cóż..takie są realia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×