Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ekipa, dodalem fote swoja jak chcecie to luknijcie. :mrgreen:

 

No Patryk szalejesz :D cod miod malina :D

 

-- 24 cze 2015, 21:07 --

 

inez

tak, bo na paro jest ok dopoki nie przychodzi silnie stresująca sytuacja, wtedy znieczulenie nagle znika a wtedy jest najbardziej potrzebne

 

Bralem 2 lata paro max 40 mg znieczula dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie tak ciezko zdobyc ten metylofenidat jak piszecie jutro mam wizyte u prywatnego koszt to 110 zl moze byc tak ze lekarz mi nie przpisze leku czy mam prawo wtedy odmowic zaplaty wkoncu usluga nie kompletna

Jak cie nie zna to raczej nie przypisze. O takie zajebiste leki to ogolnie bardzo trudno. Placisz za wizyte i porade, leczenie a nie twoje widzimisie.

 

Jak idziesz tylko po metylofenidat i po nic wiecej i na wstepie mu powiesz, ze chcesz by ci to przepisal bo kiedys pomagalo, a twojego psychiatry nie ma i jestes bez leku, dodatkowo odczuwasz jakies skutki odstawienne, przeczytaj co tam metylo moze dawac po czasie, tylko nie jakies hardcory, bo cie zamknie w szpitalu, jak sie zgodzi to placisz, jak nie to dziekujesz i wychodzisz, za co masz mu zaplacic. :pirate:

Tylko ja nie wiem czy ty sobie krzywdy tym nie wyrzadzisz, to nie jest jakies super panaceum na depresje, czy na fobie, malo tego ta substancj moze pogorszyc twój stan, ja mieszam rózne leki, ale leki przeciwdepresyjne, a nie narkotyki, no bo nie oszukujmy sie metylofenidat jest narkotykiem, to ze w malej dawce pomaga malym chorym dzieciom na ADHD, nie oznacza, ze zmienia sie jego pozycja wsród leków.

 

Chce spróbować maks jedno opakowanie 50 tabletek 20 mg Czy faktycznie leży u mnie dopamina jeśli tak będe szukał innych leków np selegilina czy czegoś na dope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce spróbować maks jedno opakowanie 50 tabletek 20 mg Czy faktycznie leży u mnie dopamina jeśli tak będe szukał innych leków np selegilina czy czegoś na dope

 

Wenla Wenla krolem jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ekipa, dodalem fote swoja jak chcecie to luknijcie. :mrgreen:

Odrazu widac ze mily z Ciebie facet . Ja tam co prawda gejem nie jestem , ale przystojny jestes. Zubra tez bardzo lubie. Fajnie ze dodales zdjecie.

 

Dzieki novy, ty tez przystojny jestes, hehe :P

Ja tez nie jestem gejem, takze lajcik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ekipa, dodalem fote swoja jak chcecie to luknijcie. :mrgreen:

Odrazu widac ze mily z Ciebie facet . Ja tam co prawda gejem nie jestem , ale przystojny jestes. Zubra tez bardzo lubie. Fajnie ze dodales zdjecie.

 

Dzieki novy, ty tez przystojny jestes, hehe :P

Ja tez nie jestem gejem, takze lajcik :D

Patryk gej czy nie dla mnie bez roznicy :) Wazne aby szczesliwym byc i tyle. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×