Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      122
    • Nie
      37
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Mirta ma jednak potezny potencjał,super sen,juz po 1 tabletce poprawa nastroju,bede ją brał wespół z wenlą :mrgreen:

 

-- 08 cze 2015, 11:02 --

 

Kolejny dzień a raczej noc na mircie 45mg,czuje noradrenalinowy naped ale jeszcze brak noradrenalinowego nastroju który rózni sie od serotoninowego jakościowo,jest bardziej skierowany "do czegoś " niz jak w przypadku serotoninergików "wewnątrz siebie".

 

-- 09 cze 2015, 23:38 --

 

Wziąłem 90 mg mirty 3 h temu i nie chce mi sie w ogóle spać,jednak to prawda ze im wyzsza dawka mirty tym mniejszy efekt nasenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, sporo jak 90 bierzesz. Od ilu juz na mircie jesteś i jak szybko poczules poprawe? Mnie 15 nie działa nasennie.

 

Zastanawiam się nad wenla do niego w niskiej dawce jak nie zaskoczy mirta.

 

Arasha, skoro nic nie czujesz to po co się na nim meczysz? Bierz cos innego jak możesz :smile: albo większa dawka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, skoro nic nie czujesz to po co się na nim meczysz? Bierz cos innego jak możesz :smile: albo większa dawka :D

Nie czuję działania przeciwdepresyjnego ( i nigdy nie czułam ), ale spać muszę, więc biorę... czasem dorzucam kwetiapinę, ale na samej kwecie nie zasnę ( próbowałam ). Zresztą nie wyobrażam sobie odstawić mirty po 7 latach :hide: poza tym jako jeden z niewielu leków nie powoduje mdłości, a dla mnie to już bardzo dużo ;) I tak już zmniejszyłam z 45 mg ( bo różnicy nie widziałam ). Jak mi się uda, to spróbuję za jakiś czas zejść do 22,5 mg ( parę lat temu brałam taką dawkę ) i na tym ( ewent. 15 mg przy dobrych wiatrach ) już pozostać ;)

 

Czy ktos jeszcze brał polaczenie mirta+wenla?

Owszem. Jest na forum nawet wątek poświęcony takiemu połączeniu pod tytułem CRF ( California Rocket Fuel ). Poszukaj w dziale leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, czujesz mniejsza dawkę? Jakie to suple?

To chyba dla mnie lek bo więcej robię fizycznie i bardziej gadatliwy jestem co też widzę po tym iż też zacząłem znowu pisać na forum ale niestety mam zawroty glowy, wewnętrzne drżenie w klatce. Psychicznie jestem zamulony. Ciekawe czy też poradzi sobie z lękiem. Poczekam chyba że uboki nie dadzą mi żyć. Nie ma w dawce 15 mg właściwości usypiajacych dla mnie.

 

W dziale wenli tak piszą że zachciewa mi się go brać... I do tego właśnie dołożyć mirte... Albo trittico ale to jeszcze daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×