Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kiedy narodziła się Twoja dusza -Test


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!

11340723a685a27a26005_18.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się u zarania dziejów! Jesteś "starą duszą". Twoja dusza jest tak stara, jak czas. Promieniujesz mądrością i doświadczeniem, a to wzbudza zaufanie innych ludzi względem Ciebie. Twoja mądrość duszy zaprowadzi nas do przyszłości. Liczymy na Ciebie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!

11340723a685a27a26005_18.gif

 

 

Ben , odrobina prawdy na pewno się w tym znajdzie ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh cewnik Ci założyć ?

Zresztą w dzisiejszej dobie ztechnologizowanego postępu, zaoptraując się w odpowiedni sprzęt, możesz spokojnie usiąść na porcelanie , oddając się realksacyjnemu odprężeniu , a dalej będąc " in touch " :P

 

 

*(wiedziałeś może że w empiku powstała specjalna półka z literaturą , dla ludzi czyatających w " skupieniu " ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co od kiedy ? A skąd ja mam wiedziedzieć od kiedy ?

Plączę się na urlopie po empiku a tam taka półeczka, to z nóg mnie zbiło, bo osobiście zdarza mi się czytać przy posiedzeniach , ale nie wiedziałam że jest to rozszerzone na taką skalę ....

Poszperam w necie to może znajdę ...o jest -> http://www.empik.com/kupa-faktow-mcneal-cary,p1093767294,ksiazka-p

I była do tego cała jedna malutka półka , czy tam regał. Nie daleko poradników i map świata

 

 

eeee pielęgniarki nie mam.

Ale mam 4 młodszego rodzeństwa, pampersy zmieniam z zamkniętymi oczami , a wsadzić rureczkę w dziurkę nie może być takie trudne, nie wiem , Ty powinieneś wiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza narodziła w Renesansie! Jesteś czarującym artystą, a także namiętny i żywy. Dla Ciebie życie jest pasjonującą przygodą pełną nowych doświadczeń i pomysłów! Lubisz spędzać czas na spotykaniu się z nowymi ludźmi i wymienianiem się najnowszymi pomysłami. Twoja dusza zrodziła się w czasie inwencji twórczej, nie zmarnuj tego!

 

ta yhym autysta chyba a nie artysta : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się wraz z Twoimi narodzinami! Jesteście zupełnie nowi! Zacząłeś to życie razem z nią i tak naprawdę nie potrafimy o Was za dużo powiedzieć. Twoja dusza jest czysta, nie nosi bagażu przeszłości, które noszą inne. Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem! Użyj swojej nowości dobrze, bo to więcej się nie powtórzy.

Nie zgadzam się z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się wraz z Twoimi narodzinami! Jesteście zupełnie nowi! Zacząłeś to życie razem z nią i tak naprawdę nie potrafimy o Was za dużo powiedzieć. Twoja dusza jest czysta, nie nosi bagażu przeszłości, które noszą inne. Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem! Użyj swojej nowości dobrze, bo to więcej się nie powtórzy.

Nie zgadzam się z tym

 

Rozwiniesz myśl ? ?

 

 

 

Elo , nie przesadzaj !Mi tam kilka razy przeleciało przez głowę że jesteś " artystka" , na pewno jeśli idzie o tak zwaną bekę :D

 

 

Messina jak było coś cięższego to podrzucałam tacie :D Joke .

Może i jest gówniania, ale idzie się dopatrzeć pozytywów.

Odpychają mnie osoby które twierdzą że nie przebiorą dziecku pampersa, krzywiąc się jak pierwszorzędne księżniczki, a kiedy nikt nie patrzy oddają się dużo obrzydliwszym czynnościom.

Zresztą miny dzieci przy przebieraniu pieluszek są bezcenne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twoja dusza urodziła się w erze klasycyzmu! Jest głęboko filozoficzna, hedonistyczna i z natury artystyczna. Jesteś pasjonatem nauki i Twoja wrodzona inteligencja jest niezwykła. Twoja dusza tęskni za znakomitymi imperiami świata antycznego i jesteś zafascynowany mitami przeszłości. Posiadasz radość życia, która jest niezrównana. Twoja dusza zrodziła się w czasie świetnych pomysłów. Jest naprawdę pasjonująca!"

 

Tia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza urodziła się wraz z Twoimi narodzinami! Jesteście zupełnie nowi! Zacząłeś to życie razem z nią i tak naprawdę nie potrafimy o Was za dużo powiedzieć. Twoja dusza jest czysta, nie nosi bagażu przeszłości, które noszą inne. Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem! Użyj swojej nowości dobrze, bo to więcej się nie powtórzy.

Nie zgadzam się z tym

 

Rozwiniesz myśl ? ?

 

Ty za to jesteś spokojny, łatwo się uczysz i rozpromieniasz każde pomieszczenie swoim uśmiechem!

Mam dokładnie odwrotnie, niż tu napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja dusza zrodziła się w starożytnym Egipcie! Na brzegach Nilu i u podnóża świetnych piramid, tak Twoja dusza najpierw wchodziła do tego świata. Jak starożytny Egipt, jesteś tajemniczy i nieodparty. Promieniujesz specjalną i jedyną w swoim rodzaju energią, która zalicza się do długiego, utraconego świata wielkich faraonów i tajemniczych czarów. Starożytne pustynie Egiptu są Twoim duchowym domem; Twoja dusza jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju!

nie cierpię gorąca, śmieszny test. chyba nic się nie zgadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.
pewnie dlatego, ze z żarcia na tescie wybrałam stek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pitolę, średniowiecze :?:why:

 

opis na szczęście nie brzmi tak najgorzej :P

 

Ty dusza urodziła się w średniowieczu! Jesteś namiętny, gwałtowny i odważny. Boisz się tylko dżumy! Jesteś prawdziwym duchem walki z niezłomną żądzą zwycięstwa i sukcesu oraz niewiarygodnie nieustępliwy. Szanujesz władzę i jesteś głęboko duchowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×