Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak jem gotowaną kukurydzę wyobrażam sobie, że jestem Aztekiem albo innym Mayem :shock:

 

Właśnie pisze surrealistyczny artykuł o farbowanych blondynach, bo trzeba tworzyć content, nie może być, że taki bloger i dziennikarz, a nie pisze.

 

Jutro się widzę z koleżanką, mam jej pomóc przygotować się do jakiejś rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, bo się stara o stypendium. Ale będę musiała coś przejrzeć pod tym kątem jeszcze dzisiaj, ale mi się nie chce, trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jakoś nie mogę się wyspać ostatnio.

Jutro mam ostatnią sesję terapii. Muszę zrezygnować bo nie będę już pracować w mieście i nie będę miała jak dojeżdżać.Poza tym nie widzę żadnych efektów.Nie pracowaliśmy nad moimi lękami,nie poznałam żadnych sposobów radzenia sobie z tym.Na sesji opowiadałam tylko co u mnie słychać.Więcej dowiedziałam się z książek.

 

Miłego i spokojnego dnia! :)

 

P.S dziś też boli mnie głowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, witaj :*******

u mnie dziś od rana leje :( musiałam, byc dzis wcześniej w pracy przez to ma cały dzień rozwalony. Po pracy do lekarza poz po skierowania na wszystkie badania jakie moze mi wypisac. Fatalnie ostatnio sie czuje, a za 2 tygodnie jade na urlop. Musze cos z tym zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, Megi_, ciepłe dzień dobry w ten wietrzny dzień ;)

 

Marnie dziś, oj marnie. Nie dość, że jakiś stres od kilku dni we mnie siedzi, nie mam pojęcia dlaczego, mięśnie mi szaleją, żołądek tańczy, echhh. Wczoraj byłam u psychiatry i oczywiście o wszystkim zapomniałam powiedzieć, dopiero po wyjściu sobie zaczęłam uświadamiać, że wcale nie jest tak ok, jak mu opowiadałam. I nie miałam odwagi powiedzieć, że kończą mi się leki na uspokojenie i poprosić o kolejną receptę, a następną wizytę mam we wrześniu dopiero :hide:

Do tego wraca mi lęk przed wychodzeniem z domu. A już tak dobrze było... :why:

Będę przynajmniej dobrą żoną i opracuje mężowi zagadnienia na egzamin, ugotuję obiadek, a potem z książką może zasiądę, żeby nie myśleć o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :smile:

Niestety, pogoda faktycznie jest nijaka - szaro, słońce w odwrocie, ale jednocześnie jest jakaś lepka (u mnie nie pada). Poranny spacer z psem był, teraz kolej na mniej przyjemną część dnia. Pozdrawiam wszystkich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:*******

Wrocilamz terapii , bylam na maych zakupach , nastawilam zupke i pranie i odpoczywam z kawa i kanapka z hummusem , jej jakie to pyszne!

U mnie pogoda fatalna , leje i szaro buro.

Troche mi lzej po tej sesji.

 

Musze zadbac o siebie a nie nakrecac sie niepotrzebnie. zanioslam dzis cv do mojej biedry , poszukuja ludzi na wakacje to moze uda mi sie zaczepic chociaz na ten czas gdy od Madzi bede miala wolne?????

 

 

mirunia, oj bidulko , moze to migrenowy bol skoro taki intensywny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej :)

Też uwielbiam hummus! Będę trzymać kciuki, żeby Ci się udało z tą biedrą ;);)

 

Chodzę chodzę, jutro mam kolejną wizytę.

Nie wiem, jakoś nie stresuję się tym pisaniem szczególnie chyba... Ja po prostu jestem nienormalna, okropny dziś dzień się zapowiada :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

wyszłam dzis z domu

byłam kupić bilet na wszystkie linie za 29zł dzieki mops

byłam tez w aptece po leki i strasznie duze opakowania kventiaxu dostałam, sa po prostu ogromne

byłam tez w rossmanie po farbe do włosów

pogoda nie sprzyja, temperatura jest fajna ale deszcz pada a to juz nie jest fajne

Yvaine, PannaNatalia, platek rozy, mirunia, takie tam, cześć wam robaczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores hej :) jaki kolor farby kupiłaś?

Yvaine-ja też mam ostatnio lęki przed wyjściem z domu ale zmuszam się. Cały dzień w żołądku czuję dziwny niepokój......

 

 

Widzę,że w całej Polsce pogoda dziś raczej butelkowa. Musimy jakoś przetrwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, to fajnie, takie drobne przyjemności są bardzo ważne.

 

platek rozy, życzę żeby z pracą wyszło.

 

Byłam dzisiaj z koleżanką w kawiarni, miałam jej coś doradzić w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej o stypendium do matury międzynarodowej, strasznie mądre rzeczy. Jak będzie duża, chce zostać lekarzem psychiatrą. Gadałyśmy o Freudzie, o pochodzeniu form grzecznościowych w języku japońskim, o rozwoju mózgu u osób leworęcznych i o gitarach basowych. Powiedziała, że nigdy z nikim nie ma tylu wspólnych tematów i chce się ze mną częściej widywać :mhm:

 

Kokosanki bez jajka są genialne, z tym że nie są wypieczone na sucho, tylko są delikatnie miękkie, bo miód i nieutwardzony tłuszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, oj a czemu okropny????

 

mirunia, cyklopka dziekuje za kciukasy :):******** wprawdzie nie licze na wiele no ale kto nie probuje ten nic nie osiaga.

 

Lusesita Dolores, Hey :******** o to pochwal sie nam tutaj pazuraskami :)

 

cyklopka podziel sie przepisem na te kokosanki :uklon: czy one sa fit?:D

 

mirunia, Jak sie czujesz? glowa minela????

Hummus bardzo Ci polecam :105: Ogromnie to pyszne jest . Ja kupilam z firmy sante z pomidorami suszonymi (byla promocja w Lewiatanie) I nie moglam przestac jesc , taki dobry.

sama te z keidys zrobilam ale jednak teraz nie mam tyle pieniazkow bo troche on kosztuje :bezradny: ale warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Właśnie wyszła moja mama i zaglądam do Was. Pogoda nawet nie czerwcowa, a za rogiem lipiec. :shock:

 

mirunia, Hej Kochana!***** No nie pisałam, bo co mam pisac, w kółko to samo, jak kiepsko się czuję... :bezradny: Ja lubię coś poopowiadac, pocieszyc się z Wami...

Cieszę się, że migrena Ci zelżała. Dobrze, że z pracy mogłaś się urwac.

 

platek rozy, Plateczkowa, też trzymam kciukasy za biedrę, zawsze to jakiś pomysł, działanie, wiedziałam , że będziesz coś kombinowac! :great:

 

cyklopka, najbardziej lubię kokosanki takie miękkie w środku. Rzucaj Kochana przepisem! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a no to dobrze ze bol minal , mnie jak migrena lapie toz azwyczaj dopiero odpuszcza tak wlasnie poznym po poludniem badz wieczorem.

ja w sumie to tak nie za wiele dzis porobilam , na terapii bylam , na zakupach , pozniej pranie zalaczylam , troche poczytalam , porozmawialam z przyjaciolka fonicznie a teraz muffinki kolacyjne w piekarniku a ja po kapieli i umyciu wlosow. Zapisalam sie na kilka ksiazek w bibliotece wiec bede czekala na maila kiedy beda dostepne :)

 

kosmostrada, :******** hey Slonce , pisz nawet jak kiepsko sie czujesz bo sie martwimy jak sie nie odzywasz.Moze ten doxepin troche sie rozkreci ! Bylas na terapii? Mowilas o tym wlaczeniu pb ????

Tak pomyslalam ze nawet jak nic z Biedry niew yjdzie to i tak lepsze dzialanie niz marudanie :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, I to jest to podejście, które w Tobie cenię, pomarudzic tak dla zrzucenia ciężaru, a potem działac! :great:

A co się ma rozkręcic, 10mg? Jakoś wątpię, na razie jest gorzej...

Zasugerowałam nieśmiało mojej T., ale nic nie odpowiedziała. :bezradny: Jak się kocioł skończy w pracy, to zadzwonię na spokojnie do poleconej mi przez lekarza babki od p -b, czy w ogóle ma terminy w lipcu.

 

Wysłałam maila do doktora z opisem mojego stanu, tyle dziś mogłam dla siebie zrobic ( a wiecie, że tego nie lubię, bo się krępuję, o ja durna... :hide: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to mysle ze powinna nad tym pomyslec skoro pracuje w roznych nurtach a przy zaburzeniach lękowych p b daje bardzo dobre wyniki.

mam nadzieje ze cos sie wyklaruje z terapia jak nie u tej to u innej i bedzie wreszcie lepiej.

Na lekach to i ja wiecznie mialam gorzej :bezradny::bezradny: jak sobie to przypomne to brrr.

Do pana doktora nie krepuj sie pisac , w koncu on od tego jest a dwa jakby nie chcial miec kontaktu z pacjentami to nie dawalby maila.

 

mirunia, co czytasz ciekawego????

Ja teraz klasyka angielskiej literatury --- Anne Bronte "Lokatorka Wildfell Hall"Taka perelka mi sie trafila bo siostry Bronte uwielbiam a ta ksiazka nie byla wczesniej wydawana w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×