Skocz do zawartości
Nerwica.com

cos nowego!!!


venom

Rekomendowane odpowiedzi

nie rzucajcie sie na mnie jak glodne psy, te forum pomoglo mi i napewno pomaga innym ale nie mozna skonczyc na pisaniu postow i czytania ich, trzeba podjac leczenie w taki czy inny sposob ale bez specjalistow sie nie obejdzie, zrozumcie to , nie chce nikomu robic krzywdy, te forum jest po to aby wyrazac swoje uczucia,bole, smutki itd, wiec korzystajac z tego napisalem posta w ktorym namwiam ludzi aby korzystali z pomocy specjalistow a nie tylko opierali sie na forum, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko venom!

Co Ty w ogóle piszesz, jak cały czas siedzieć na forum i się użalać, daj już spokój!

Venom: Jak lekarze są tacy niezawodni i TYLKO w nich można pokładać nadzieje, to jak wytłumaczysz nowotwory i tym podobne zjawiska ?

Jak wytłumaczysz to, że ja chodziłem do psychiatry i psychologa około rok, może półtora, a uzdrowiła mnie Marta ?

 

I Ty nie piszesz, żeby kierować się do specjalistów, tylko rozkazujesz nam 'Iść do lekarza'.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda venom.

 

Mnie np. leczy przede wszystkim miłość

 

Adminie tacy ludzie jak venom tego nie rozumieja , trzymaja sie utartych ,uslyszanych lub wyczytanych schematycznych bezsensownych watkow

tworzac absurdalne teorie i polemika z kims takim to nic innego jak mlocenie siana

ja tez wolalem sobie to odpuscic

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ze bez pomocy innych ludzi nie damy sobie rady ale bez lekarzy rowniez, dajmy juz spokoj tej rozmowie, zbyt wiele agresji w was przemawia, zycze milej nocy, i naprawde dajmy juz spokoj tej rozmowie, zapomnijmy ze wogole cos napisalem, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestudiujcie wczesniejsze posty.. Zawsze radzimy,a na końcu jest "idź do lekarza". Jest inaczej..? Nie.. Bo nie jesteśmy specjalistami i dr musi zdiagnozować nerwicę. Nie wiem o co się tu sprzeczacie.. Wszystko co napisaliście jest prawdą..ale najistotniejsza jest diagnoza. Spadam bo późno juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom, każdy chyba wie że z nerwica trzeba udać sie do lekarza. Ale trzeba wziac pod uwage to, iż niektórzy lekarze (no większośc) to zwykłe konowały ciagnace kasę. I wtedy co z takiego leczenia? Zastanów sie.... Czyste zawieszenie w próżni lub konkretna załamka z powodu braku postepów...i co tacy ludzie maja robić? Dalej tkwić na bezsensownej terapii, która nie daje rezultatów, lub truć się uzależniajacymi lekami, które zamiast pomagać jeszcze bardziej pogrążają.

W takich momentach wejście na forum pomaga, mozna znaleźc ludzi którzy pomogą odnaleźc sie w takiej sytuacji, wespą słownie i podniosą na duchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy skad ty mozesz to wiedziec? przepraszam zapomnialem ze jestes psychoterapeuta itd, zwracam honor

 

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 10:17 pm ]

DarkAngel masz racje ja mam na mysli prawdziwych lekarzy a nie jakis podrzednych salowych ale tak jak pisalem dajcie sobie juz spokoj, zapomnijmy o tym, NIE MIALEM NIC ZLEGO NA MYSLI PISZAC TEGO POSTA, JESLI KOGOS URAZILEM TO PRZEPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skoro wszystko wyjaśnione, pozwole sobie zamknąć temat (jeżeli ktoś ma coś do dodania niech napisze mi na pw, żebym odblokował temat).

 

Ja chciałbym jeszcze tylko to podsumować:

Strasznie działa mi na nerwy, jeżeli ktoś nie ma racji, a upiera się przy tym, że jego zdanie jest jedyne i niepodważalne, początkowo tak postępowałeś venom. Teraz to sprostowałeś i mam nadzieje, że wszyscy którym chciało się czytać te wszystkie posty wyciągneli odpowiednie wnioski.

Mnie poniosło, więc również czuje, że powinienem przeprosić Cię venom.

Przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×