Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, /cenzura/ stary ty ostro zjechany jestes, poza tym po wenli ptak nie lata, nie wkrecaj, mojego ptaka troche ratuje triitico. :mrgreen:

 

HAh ta wenla mnie tak zjechala,jak bylem na paro to byla tylko wegetacja :P Po wenli tak mi szaleje ptak,ze jestem w szoku :D

 

-- 23 cze 2015, 01:16 --

 

Sa ladne jazdy po wenli :D czasem sam sobie sie dziwie ze jestem zdolny do pisania takich glupot :P

 

-- 23 cze 2015, 01:17 --

 

Jak bralem paro,to poped seksualny byl o 50 % mniejszy niz teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to moge pare razy dziennie,moja niunie wiercic :D

 

-- 23 cze 2015, 01:19 --

 

Ja wystarczy ze bym sobie Pramolan zajebal i spie zaraz jak dziecko :D

 

-- 23 cze 2015, 01:21 --

 

Ladnie wycisza i usypia ;) Ale nie biore bo jak weszlem na wenle,to nie musze tego stosowac,bo nie ma problemu z zasypianiem.Dziwne bo jak bylem na paro to przez jakis czas mialem problemy ze snem,w dzien zamulka a wieczorem bylo inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie 50 mg hydro ladnie na mnei dziala nasennie ;)

 

-- 23 cze 2015, 01:24 --

 

emilk, A jak z rana po pramolanie, ostro przymula, czy daje rade?

 

Jesli wezmie sie go gdzies tak o 19 to rano czlowiek jest zeski,kiedys na poczatku bralem go w dzien to byla porazka nie szlo nic robic,zamula gorsza jak na paro.Wedlug mnie dobry lek,nie uzaleznia i tez stabilizuje nastroj,na leki tez fajny.

 

-- 23 cze 2015, 01:25 --

 

Pamietam ze zlapal mnie dolek,wziolem Pramolan i jak reka odjal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 dzień na 75 mg, a ja mam nasilone lęki. Już nie mówię nawet o próbie pójścia do pracy, mam problem nawet z pójściem do sklepu. Czemu jest gorzej? :(

 

-- Wt cze 23, 2015 8:15 am --

 

Jestem w domu, nie jestem sama a i tak mam jakiś lęk. Nie wiem przed czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam Magne b6 podobno prawdziwy mleczan magnezu, na razie stosuje dwa dni, ale nadal mrugam do ludzi na ulicy, chyba musze zwiekszyc dawke.

 

inez3, pewnie masz skutki uboczne.

 

-- 23 cze 2015, 08:22 --

 

Patryk29, dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, ty to jesteś taką mega pozytywną osobą dla mnie :).

 

Hydroksyzyne mam i brałam 25 mg dziennie przez jakiś czas. Niezbyt to pomaga. Dziś chyba spróbuje z benzo.

 

-- Wt cze 23, 2015 9:32 am --

 

Wizytę mam w piątek. Może jakoś dociagne. Boję się, że już mi tak zostanie i będę wyłączona z życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, mi też lekarz ostatnio przepisał hydroksyzynę 25 mg, ale dla mnie ten lek w ogóle nie działa, nawet w maksymalnej jednorazowej dawce 100 mg nie rozluźnia, nie łagodzi napięcia i niepokoju.

Dlatego muszę się posiłkować benzo w postaci lorafenu 2,5 mg, dopiero po nim mi odpuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętek, ile już na wenli jesteś? 2,5 mg, to duzo. Mi pomaga 0.25 mg Afobamu.

 

-- Wt cze 23, 2015 11:06 am --

 

K..., co jest? Mam takie lęki, że pod prysznicem nie miałam siły stać. Zjadłam tylko 2 banany, wzięłam wenle i teraz się zastanowiam czy brać benzo skoro nic prawie nie zjadłam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Sa hustawki na tym leku,raz lepiej raz gorzej,ale to minie ;)

 

-- 23 cze 2015, 11:44 --

 

Pogoda tez ma duzy wplyw zwlaszcza dla nas.

 

-- 23 cze 2015, 11:45 --

 

Mialem dzisiaj takie koszmarne sny ze masakra.

 

-- 23 cze 2015, 11:46 --

 

Obejzyjcie sobie ludzka stonoge 3 to będziecie w lepszych nastrojach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kofeina nie zbyt dobrze działa na układ nerwowy,mimo tego musze wypic kawę żeby jakos funkcjonować.

 

-- 23 cze 2015, 12:05 --

 

Inez malutka dawka po co się pchać odrazu w duże,mi nawet polowka pomaga jesli biorę zadko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ja byłam u nowej psychuszki. Młoda, więc wydawało się, że ma inne podejście a tu doopa. Bez dokumentacji medycznej mojego leczenia leku mi nie zmieni (ciekawe jak ja teraz uzbieram całą dokumentację z różnych przychodni w mieście 70km stąd, żart? :D ), usłyszałam standardowy tekst, że wenla NIE POWINNA (haha) zamulać i jedynie co mi była w stanie zaproponować to zwiększenie dawki do 150mg i dodaniu hydroksyzyny na sen. No, to tyle jeśli chodzi o podejście mlodego pokolenia lekarzy psychiatrów w tym kraju. Przynajmniej nie musiałam płacić za wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×