Skocz do zawartości
Nerwica.com

natura mnie hojnie obdarowała


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiech to zdrowie i niech każdy, nawet stworzony przez pijaną naturę nieboszczyk także o tym się dowie!!! :lol::lol::lol:

odwiezd kiedyś DPS albo ZOL.będzie tak śmiesznie że nawet niebędziesz mógł podpisać zgody na leczenie spowodu utraty przytomności spowodu dużej dawki śmiesznych wydarzeń/widoków.

na szczaw z tymi skrótami... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli niewiesz to DPS-dom pomocy społecznej a ZOL to zakład opiekuńczo-leczniczy

Nie interesują mnie te skróty wcale ;) Jeżeli będziesz się nad sobą bezustannie użalał to nigdy nie doswiadczysz zdrowego śmiechu :? Jeżeli jestes ateistą to wiesz, że życie masz jedno. Chcesz skonać przezywszy swe zycie jedynie w strachu i rozpaczy? Przecież nie musisz być od razu jakimś bawidamkiem czy supermacho. Napewno masz jakiekolwiek zainteresowania czy jesteś kompletnym umysłowym nieboszczykiem? ;)

Niestety na razie każde twoje zdanie o tym świadczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce skonać w strachu i rozpaczy ale moja sytuacja życiowa nie pozwala w żaden sposób na rehabilitację/poprawę mojego stanu/warunków życiowych a to dlatego że jeszcze surowo mnie karzą za moje choroby.a ja niemoge ich zato przepraszać.wyobraz sobie że zdegradowali cie do poziomu puszki po piwie na sznurku a społeczeństwo to ten z kałasznikowem.jeszcze kierownik strzelnicy go pochwali za dużą ilość trafień.a tobie tłumaczą że tak dostajesz za twoje choroby.co do zainteresowań to kiedyś byłem w znacznie lepszej formie i miałem wiele zainteresowań.obecnie praktycznie nic mnie nie interesuje.pragne tylko mieć spokój :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragniesz zbyt dużo :!: Spokój będziesz miał jedynie w piachu, czy tego chcesz czy nie...

 

[*EDIT*]

 

Możesz więcej napisać o tym strzelaniu do ciebie jak do puszki? Operując cały czas przenośniami, nie wiem czy najzwyczajniej nie histeryzujesz ;)

Konkrety nieboszczyk, konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ogół mówi się, że życie nie jest łatwe. To prawda. Jednak to , co najbardziej mnie w nim zniesmacza to to, że nie każdy ma równy start, a tym bardziej niektórym zabrania się udziału w "wyścigu" ( życiu ). Życie naprawdę potrafi być okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz więcej napisać o tym strzelaniu do ciebie jak do puszki? Operując cały czas przenośniami, nie wiem czy najzwyczajniej nie histeryzujesz ;)

Konkrety nieboszczyk, konkrety.

no to przejde do rzeczy.wyobraz sobie własną rodzinę która całe życie cie biła,wyzywała od czubków,zamykała w zakładzie psychiatrycznym kilka razy a w pózniejszym okresie cały czas cie straszy tym i szantażuje bo ma na ciebie haka w postaci żółtych papierów.jak nie będziesz skrajnie uległy i godził sie na wszystko to powiedzą do ciebie:ja cie znajde!zniszcze cie!zemsta będzie strzszna!sprzedam twój dom i odetne ci dochód! do tego rodzice przez całe życie odganiali od ciebie każdego kto chciał cie poznać,pomóc ci,porozmawiać z tobą bo sobie uroili że pod wpływem innych zgłupiejesz. a do tego urzędnikom coś odbiło i każą ci założyć wodomierz.wcześniej był ryczałt.płaciłeś za wodę i natychmiast spadałeś.a to operacja przynajmniej na 7 dni.to dobra okazja żeby walnięci rodzice przyjechali i zniszczyli cie na cacy.do tego mieszkaj u kolegi poznanego przez internet i załatwiaj wszystkie sprawy na odległość.choroby chorobami ale po jaką cholere ta chora zemsta?właśnie dlatego ja jestem puszką a oni tym z kałasznikowem w ręku...

 

[*EDIT*]

 

do tego nikt cie nie zatrudni do żadnej pracy bo twierdzi że jesteś za słaby fizycznie.stwierdzi tak po pierwszym spojrzeniu na ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba należy iść do specjalisty a nie płakać na forum :?

Zresztą od 29 września 2008 tu jesteś i nikt jeszcze nie udzielił ci mądrej porady, tzn. nadal jesteś puszką(podziurawioną), więc co głupoty pieprzysz o mądrej poradzie?

Świat jest niestety okrutny dla takich jak ty(kompletnych nieudaczników z "uszkodzonym mózgiem") ani nie jesteś psychicznie chory, ani też zdrowy, takie niewiadomoco i też niewiadomo jaką radę ci zapodać :roll: Więc pytam: czy płakanie nad sobą i wywoływanie współczucia u innych poprawia ci humor, trzyma cie przy życiu? Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech specjalista z łaski swojej założy mi wodomierz a potem odczytuje jego stan kiedy trzeba.a ja napewno wyzdrowieję.

Jeżeli nie radzisz sobie w życiu nawet z wodomierzem to rzeczywiście już jesteś nieboszczyk :roll:

 

[*EDIT*]

 

Inni ludzie mają znacznie większe problemy od ciebie i nie płaczą jak baba- beeeeeeee!, beeeeeeee!, beeeeeeee!, nie mam wodomierza! mamusia mnie prześladuje i mnie niańczy! beeeeeeee! mam wątłą sylwetkę i nic z tym nie robię, beeeeee!

Bardziej szanuje psychopatów, pozbawionych uczuć i sumienia niż takich zapłakanych, wiecznych dzidziusiów dla których nawet idiotyczny wodomierz stanowi ogromną przeszkodę nie do przebycia... To już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

[*EDIT*]

 

Aha, w pełni popieram działania twoich rodziców, bez względu na to jak bardzo są restrykcyjne. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wodomierz zakłada ktoś a nie ty zazwyczaj ty tylko musisz drzwi otworzyć i poczekać troche aż skończy ;] albo się po specjaliste dzwoni

 

idź na siłownie lub spraw sobie siłownie w domu, rób brzuszki podnoś książki jak nie masz sztang po jakimś czasie zaczniesz mieć mieśnie

 

a jak nie chcesz się widywać z rodziną to się nie widuj, nikt ci nie każe otwierać im drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech specjalista z łaski swojej założy mi wodomierz a potem odczytuje jego stan kiedy trzeba.a ja napewno wyzdrowieję.

 

 

Aha, w pełni popieram działania twoich rodziców, bez względu na to jak bardzo są restrykcyjne. :evil:

niema sprawy.napewno bardzo chcesz zamienić sie ze mną na miejsca jeśli lubisz sie bawić w oświęcimskiego zeka któremu zdjęli czapke z głowy i rzucili za drut? to sie nazywa masohizm kolego :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema sprawy.napewno bardzo chcesz zamienić sie ze mną na miejsca jeśli lubisz sie bawić w oświęcimskiego zeka któremu zdjęli czapke z głowy i rzucili za drut? to sie nazywa masohizm kolego :evil:

Nie rób z siebie większej ofiary niż nią jesteś. Histeryzujesz chłopcze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragniesz zbyt dużo :!: Spokój będziesz miał jedynie w piachu, czy tego chcesz czy nie...

 

 

 

czy spokój to aż tak dużo że niemam do niego prawa :?: mam gdzieś kobiety,sławę,popularność,pieniądze,hulanie :evil:

 

[*EDIT*]

 

to niech specjalista z łaski swojej założy mi wodomierz a potem odczytuje jego stan kiedy trzeba.a ja napewno wyzdrowieję.

 

Bardziej szanuje psychopatów, pozbawionych uczuć i sumienia niż takich zapłakanych, wiecznych dzidziusiów dla których nawet idiotyczny wodomierz stanowi ogromną przeszkodę nie do przebycia... To już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

wystarczy usunąć jeden problem a ten wodomierz bym założył całkiem sam i to z palcem w nosie :!: bez pomocy żadnych ćwoli-hydraulików.a psychpaci o których mówisz są rzeczywiście niebezpieczni dla otoczenia i to oni powinni być trzymani w klatce całe życie i niepowinni zdejmować takim kaftanu ani odpinać z łóżka bo np. ugryzie pielęgniarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy usunąć jeden problem a ten wodomierz bym założył całkiem sam i to z palcem w nosie :!:

...to zakładaj nawet z paluszkiem w odbycie a nie nudzisz i beczysz jak kupa nieszczęścia(nieboszczyka) :P

 

[*EDIT*]

 

Piszę ci przecież, że spokój to piachu albo jak wygrasz w totka ;)

psychpaci o których mówisz są rzeczywiście niebezpieczni dla otoczenia i to oni powinni być trzymani w klatce całe życie

A to dziwne bo oni takich jak ty najbardziej lubią :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Piszę ci przecież, że spokój to piachu albo jak wygrasz w totka ;)

 

a ty niemasz spokoju?co ci tak burzy ten życiowy spokój :?:

 

[*EDIT*]

 

 

 

 

mamusia mnie prześladuje i mnie niańczy!

mamusia jest super i szkoda mi jej że została tak potraktowana.zawsze była fajna i zawsze była za mną.tylko ma nienormalnego męża dla którego nawet by zjadła własne gowno :(

 

[*EDIT*]

 

gdyby on sobie poszedł to bym natychmiast odbudował więz z nią :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby on sobie poszedł

...i co by jej zostało, nieboszczyk z uszkodzonym mózgiem i zerwaną więzią, który wiecznie się nad sobą użala, wydaje mu się, że jest puszką z dziurami i płacze z byle powodu? Daj spokój...

Ona również ma swoje życie i zapewne nie chce go sobie rujnować przez jakiegoś wątłego nieboszczyka. Nie przyszło ci to do głowy? ;) Moze zamiast zachowywac się jak beznadziejny egoista i histeryk spróbowałbyś również zrozumieć innych :?

 

[*EDIT*]

 

Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby on sobie poszedł

 

 

Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

te ramirez...czytałeś regulamin :?: na forum nie obraża sie innych userów i ściśle się przestrzega netykiety.a skoro jesteś taki HAPPY z życia to co robisz na tym forum :?: lepiej idz na dyskotekę i sie wyszalej :!:

 

[*EDIT*]

 

a tak wogóle przypuszczałem że dostaniesz ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychpaci o których mówisz są rzeczywiście niebezpieczni dla otoczenia i to oni powinni być trzymani w klatce całe życie

A to dziwne bo oni takich jak ty najbardziej lubią :twisted:

 

Ej, nieboszczyk, ale scat się nad tobą zlitował i wlepił mi ostrzeżenie bo chyba chłop w podobnej sytuacji jest co ty ;) i też go prawda w oczy kole... Może zbudujesz więź ze scatem i razem założycie sobie ten wodomierz :lol:

Dlatego właśnie dostałeś drugie. I ostatnie ostrzegawcze, wiesz czym poskutkuje trzecie. Właściwie nie powinieneś w ogóle dostać szansy, bo już raz zostałeś zbanowany (pulver).

 

Zasady forum są jasne, możesz mieć zdanie jakie ci się tylko podoba, ale obrażał innych nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramirez, nie wytrzymałem ale Cie dzieciaku skrzywdziło życie ,że starasz sie przenosić agresje na innych pewnie sam jesteś płaczliwym wątłym chłopcem którego życie dotknęło jakimś problemem nie lubie takich cwaniaków jak czytam to mi ciśnienie skacze "z Twojego chamstwa można wynieś tylko jeden wniosek że rekompensujesz sobie niepowodzenia w taki właśnie sposób ale i tak życie Cie wynagrodzi chłopcze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczybu a w zasadzie co ci ta rodzina robi?

ich metoda to rehabilitacja odwrotnie działająca.czyli odganianie każdego odemnie,zastraszanie,szantaż,skrajne zaniedbanie i pretensja do mnie że mój stan psychiczny/fizyczny jest zły i nie spełnia ich oczekiwań.a to że chce być komuś potrzebny kto mnie doceni/będzie lojalny/wdzięczny że nie chce być sam to uważają za objawy choroby.ja w brew pozorom sporo potrafię ale oni nie dają mi sie rozwijać.to co potrafię mają w dupie.jedyne co widzą to tylko moją diagnozę i wiecznie wykorzystują to przeciwko mnie.a jeśli chodzi o kwestie głupiego wodomierza to nie takie rzeczy dawniej robiłem sam.tyle tylko że oni czekają aż ktoś na mnie doniesie że jestem u siebie i wystarczy jeden dzień żeby przyjechali do mnie od siebie 5 razy.szkoda mi kolegi który też jest w tragicznym stanie.obaj gnijemy.a przyszłośc czarno widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×