Skocz do zawartości
Nerwica.com

cos nowego!!!


venom

Rekomendowane odpowiedzi

czytajac wasze posty dochodze do pewnego wniosku!

przesiedzialem 7 miesiecy w pierdlu, moja matka popelniala samobojstwo co najmniej 3 rzay, mam ojca ktory bardziej jest zainteresowany swoja praca niz mna. a teraz konkluzja : do lekarza!!!!!!!!!!!!!!wszyscy po koleji musicie isc do lekarza nikt wam nie pomoze a napewno nie pisanie postow :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajac wasze posty dochodze do pewnego wniosku!

przesiedzialem 7 miesiecy w pierdlu, moja matka popelniala samobojstwo co najmniej 3 rzay, mam ojca ktory bardziej jest zainteresowany swoja praca niz mna. a teraz konkluzja : do lekarza!!!!!!!!!!!!!!wszyscy po koleji musicie isc do lekarza nikt wam nie pomoze a napewno nie pisanie postow :)

pozdrawiam

hmm

no przyznam ze zaskakujace wyciagasz wnioski

moglbys przyblizyc nam wszystkim ta poczatkowa czesc twojego toku myslenia :?:

bo troche zaczales od srodka, od rzeczy

sugerujesz ze na forum panuje pesymizm :?: czy o to chodzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co Ty stary, wiem, ze potrzebujesz bardziej. Przede mna nie musisz grac gentelmana! Ale dzieki. Coz za szarmancki gest. :mrgreen::mrgreen:

 

nie gram virginio gentelmana bo nim nie jestem ,a twoja uszczypliwosc w tym poscie z duza latwoscia da sie wyczuc i nie zwioda mnie nawet slowa

 

Ja ustapie nawet kolejke Kochajacemu, taka jestem mila!

 

widze ze koniecznie chcesz sie na mnie z jakiegos powodu odegrac , ale przyjme to wszystko z szczerym usmiechem i oczyszczajacym ducha milczeniem

:D

liczac na to ze twoja zlosc nie zje cie od wewnatrz i szybko ci przejdzie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie sie unosic, nie na tym polega konwersacja (kultura), chodzi mi tylko o to ze wszyscy tutaj piszemy posty w ktorych sie wyzalamy itd, szukamy pomocy w forum zamiast isc do lekarza, bardzo dobrze ze jest te forum ale ono nie zastapi leczenia, tylko o to mi chodzilo, ja dzieki temu forum dowiedzialem sie wielu rzeczy, nie mowie zeby nie pisac postow!!! piszmy posty ale tez leczmy sie i dzielmy sie uwagami z innymi, pozdrawiam wszystkich goraco nawet tych ktorzy mnie tak ostro krytykuja

 

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 7:49 pm ]

ja tylko chce pomoc sobie i jesli moge to innym, ale pamietajcie pisaniem postow nie wyleczycie choroby!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, że pisaniem postów nie wyleczymy choroby, ale możemy nauczyć się z nią żyć.

Venom, Twój temat bardziej pasował by pewnie na forum poświęcone schizofrenii (nie myślałeś o tym ?), jak dochodzisz do takich wniosków to nie ma żartów...

 

Swoją drogą Twoje rozdwojenie jaźni (1 temat - podziękowania, 2 - ironia) też nie wskazuje na objawy nerwicy... Przykro mi...

Co do zaleceń 'Idźcie do lekarza!' to myślisz, że jesteś specjalistą ? Kurde co za niefart - nie jesteś.

 

;-)

 

PS. Post nie pisany całkiem serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, kto tutaj mówi o podjęciu leczenia przez forum ?!

Skoro Ty nie potrzebujesz tutejszych rozmów - nie wchodź tutaj.

Są osoby, które mówią, że forum im pomaga - nie mów więc, że wszyscy tutaj potrzebują lekarza!

Nic na siłe, tak ?

 

Pozdrawiam, i życzę Ci zrozumienia nie tylko samego siebie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom witaj!

Od leczenia ok , sa lekarze ,ale niemozesz kazdego wkladac do jednego worka, my tu nie wszyscy jestesmy tacy sami, a po drugi ludzie na poczatku niewiedza co ze soba zrobic, wiec jak znajda to forum , sa napewno szczesliwsi , bo nieczuja sie juz tacy samotni , ze swoimi dolegliwosciami!

I podejmuja droge do lekarza! ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do lekarza!!!!!!!!!!!!!!wszyscy po koleji musicie isc do lekarza nikt wam nie pomoze a napewno nie pisanie postow

o przepraszam

mi pomagaja

jesteście dla mnie jak jedna wielka rodzina

wasze zdanie się dla mnie liczy ( choc i tak robię co chcę)

jednakże w realnym świecie nie mam w wokół siebie takich ludzi którym ja moge pomóc i którzy mogą mi pomóc.

 

 

co do twojej mamy to jest mi z tego powodu przykro

musi się czuc bardzo zagubiona

a ty w tym wszystkim jeszcze bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom ja swoją terapie skonczyłem z 8 miechów temu (trwała dwa i pół miesiaca). Od tego czasu ani razu nie byłem u mojego psychologa. Nauczyłem sie kontrolować nerwicę, tzn psycholog mnie tego nauczył.

Z biegiem czasu doszedłem do wniosku że nikt nam nie pomoże lepiej niz my sami. Psycholog jest od tego aby wskazać nam odpowiednią drogę, reszta zalezy do nas. Każdy znajduje indywidualna metode walki z nerwicą. Nie kazdemu potrzeba kilkuletniej terapii. A co do zdania " wszyscy do lekarza", mysle że powinieneś dokładnie to przemyśleć..... I faktycznie siedzenie przed kompem na forum nie uleczy, ale moze byc pomocne w leczeniu (o ile nie siedzi sie na nim 24 na dobe)........

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×