Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szczęśliwy


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!! Jestem szczesliwy bo moj kolega ktory mnie zostawil wczoraj odpisal na maila i napisl mi to "Wczoraj przeczytalem Twoj e-mail. Dziekuje za prezent i listy. Odpowiedz wyslalem pocztą". Widzicie myliliscie sie ze sie nie odezwie i nigdy mi nie opowie na maila chocbym mu wyslal 1000. A jednak wyslal. Powiedzieliscie ze jak mu powiem o jego kumplu co mi o nim powiedzial to bedzie cierpial tak jak ja, a walsnie ze tak nie jest bo wkoncu poznal prawde jaki naprawde jest jego kumpel. Wiec wyslalem mu dosc długi list na pare stron i umiescilem w nim rozmowe ktora przeprowadzil ze mna jego kumpel. Poza tym wyslalem mu na urodziny prezencik :) No i napisalem mu wkoncu na czym mi tak bardzo zalezalo i mysle ze to postkutkowalo jednak moi znajomi mieli racje o co chodzilo jemu:P

A teraz czekam na jego list ktory mi wyslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu powstrzymała tę radość do czasu, aż przeczytasz list.

Sama odpowiedź nic nie znaczy, gdy nie wiesz, co się w niej kryje.

Żeby nie było potem zaskoczenia...............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bo może człowieka nieźle sieknąć........

 

Można np. dostać w jednym bardzo długim zdaniu wielokrotnie złożonym przekaz "spie.dalaj".... Nieźle wtedy szczena opada.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze musze czekac dlatego az tak bardzo nie ciesze sie dopoki listu nie zobacze. Wiec sadze ze zalezalo mu na tym zeby sie ze mna przespac bo jak wczesniej do niego pisalem czy dostal list moj itp nie odpisywal az wkoncu napisalem mu co chcialem zrobic no i odpisal. Sadze ze on nie napisze mi w liscie "spierdalaj" jak by to chcial zrobic to by zrobil to przez emaila np badz powiedzial to podczas naszej ostatniej rozmowy ale on chyba nie uzywa az takich slow poza tym skoda bylo by mu kasy zeby pisac w liscie spierdalaj

 

[*EDIT*]

 

Zobacz moze dzis dostane a jesli nie to jutro juz na bank powinienem dostac wkoncu list idzie 4 dni no chyba ze to paczka to idzie ciut dluzej okolo tyogdnia:)

 

[*EDIT*]

 

Wyslalem mu zaproszenie tydzien temu i jeszcze nie zaakceptowal wczesniej jak mu wyslalem to odrzucił. Nie wiem co sie dzieje ale stawia mnie w niezrecznej sytuacji :P:P

 

[*EDIT*]

 

A może mi walentynke wysłał i dlatego nie akceptuje dopoki mu nie odpowiem hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam no wiesz moze ja z tym kumplem nakrecimy jakas telenowele

 

[*EDIT*]

 

szczerze to nie byla by pierwsza telenowela tylko jakas trzecia

 

[*EDIT*]

 

tylko ze pierwsza telenowela byla by hiszpanska druga wloska a trzecia niemiecka :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×