Skocz do zawartości
Nerwica.com

GABAPENTYNA (Epigapent, Gabagamma, Gabapentin TEVA, Neurontin, Symleptic)


zaqzax

Czy gabaneptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gabaneptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      8
    • Nie
      2
    • Zaszkodziła
      0


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ciągle zawroty głowy i osłabienie, mimo małej dawki. Nie tak miało być :( Czekać czy odpuścić, oto jest pytanie. Raczej wygląda na to, że się nie polubimy z gabapentyną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re AdamRud.

Co innego laski, co innego wzmacniacze tematu, a jeszcze co innego nowe doświadczenia z posiadania łóżka rehabilitacyjnego. Przyznam się, że leżenie w szpitalu, na sali intensywnej opieki na łóżeczku którym sterujesz wszystko pilotem to inna jakość znaczenia słowa drzemka. Dla mnie łóżka z burtami na których jest taki pilot to idealne rozwiązanie, by nie ciągać ciągle pielęgniarek, czy salowych by koło nas chodziły. Zastanawiam się czy dla podniesienia komfortu w domu nie zafundować sobie fotelu pionizującego na pilota https://www.mobilex.pl/produkty/artykuly-rehabilitacyjne/fotele-pionizujace/ . Taki fotel to dopiero luksus pobudzający wyobraźnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowa. Mam borderline. Od jakiegoś czasu mam często lęki bez powodu, potrafi to trwać cały dzień, mam też ostatnio nastroje depresyjne. Zaczęłam brać Welbox, czy jest dobry na depresję? A na lęki? Chciałabym zacząć brać Lamotryginę bo mam nadzieję że ustabilizuje moje stany, jednak z tego co czytałam słabo wpływa ona na lęki, czy mogłabym do tego zestawu dołączyć doraźnie Gabapentynę? Ewentualnie co innego co by wyciszyło ale nie zamuliło (codziennie lub doraźnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yamo napisał:

Zaczęłam brać Welbox, czy jest dobry na depresję? A na lęki?

Ze względu, że to jest lek działający na dopaminę może nasilać lęki, ale nie u każdego to robi. 

 

1 godzinę temu, yamo napisał:

Chciałabym zacząć brać Lamotryginę bo mam nadzieję że ustabilizuje moje stany, jednak z tego co czytałam słabo wpływa ona na lęki, czy mogłabym do tego zestawu dołączyć doraźnie Gabapentynę? Ewentualnie co innego co by wyciszyło ale nie zamuliło (codziennie lub doraźnie).

A tak poza tym to są pytania do lekarza, nie na forum. 

Nie wiem co ta gabapentyna doraźnie miałaby Twoim zdaniem zrobić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, lekarzom tak nie zależy za mocno na pacjentach, poza tym - pacjent będzie bardziej od lekarza znał działanie leków, w końcu on sam je bierze. Z tego co czytałam to gabapterynę biorą także doraźnie

Edytowane przez yamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, yamo napisał:

Cóż, lekarzom tak nie zależy za mocno na pacjentach, poza tym - pacjent będzie bardziej od lekarza znał działanie leków, w końcu on sam je bierze. Z tego co czytałam to gabapterynę biorą także doraźnie

Lekarza zawsze można zmienić.

Przypominam tylko, że na forum samoleczenie nie jest tolerowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdę, to jest w moim interesie, ale chciałam też się dowiedzieć. Przekopałam dzisiaj ok 40 stron tutaj na forum, ale też chciałam się poradzić, nie tyko lekarza. w końcu chyba po to są takie forum - by opisywać swoje doświadczenia i doradzić w razie czego? Nie jest mi łatwo jako nowej a ty mnie od razu zbywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yamo napisał:

Pójdę, to jest w moim interesie, ale chciałam też się dowiedzieć. Przekopałam dzisiaj ok 40 stron tutaj na forum, ale też chciałam się poradzić, nie tyko lekarza. w końcu chyba po to są takie forum - by opisywać swoje doświadczenia i doradzić w razie czego? Nie jest mi łatwo jako nowej a ty mnie od razu zbywasz

Nie jesteś pierwszą osobą na tym forum, która próbuje uskuteczniać samoleczenie i nam jako Ekipie wystarcza jeden post takiej osoby a widzimy co się święci. Zresztą w Twoim przypadku to wcale nie było trudne - sama się zdradziłaś.

 Ja Cię z forum nie wyganiam, przypominam tylko regulamin, który zaakceptowałaś przy rejestracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×