Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo amfetamina jest malo toksyczna

 

dobrze sie czujesz?

metabolity amfetaminy sa jednymi z najbardziej toksycznych substancji jesli chodzi o dragi

Bzdura mylisz amfetamine z metamfetamina.

Sama amfetamina nie jest ani neurotoksyczna ani nei wplywa na nerki i watrobe, glowne ryzyko to nadcisnienie u osob nadrazliwych i wieksze obciazenie serca u osob z choroba wiencowa.

Poza tym wieksze pobudzenei wiec u lekowcow i przy bezsennosci tez nie jest wskazana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, Ale to nie byla czysta amfetamina, tylko doprawiona huj wie czym. :mrgreen:

I nikt tego by nie walil w kanal, tylko bral doustnie i w odpowiednich dawkach, ludzie przeciez to dzieci biore chora na ADHD

Juz nie przesadzajcie, a ssri/srni sa takie zdrowe?

Ale oczywiscie, ze kazda substancja, moze czlowiekowi zaszdzkodzic i wszystko co jest w nadmiarze, bedzie toksyczne, nawet glupie jedzenie, chipsów i snickersów i zapijanie coca-cola przez kilka miechów codziennie zaszkodzi ci bardziej niz adderall brany w niskich dawkach w podobnym odstepie czasu, a o jedzeniu z Mcdolanalda juz nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w Polsce był dostępny Adderall to bym go już dawno spróbował - tak mogę brać, lek o przedłużonym uwalnianiu, dawkowany medycznie, czysty, sprawdzony, ale nie widzę żadnej możliwości by brać takie coś na własną rękę. Po głupich dopalaczach wielu ludzi wykitowało, nigdy nie masz pewności co tak naprawdę bierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metabolity czystej 100% amfetaminy sa szkodliwe ile razy mam powtarzac :roll:

 

kilka psychotropow dostepnych na polskim rynku na Rp tez bardzo mozliwe ze jest szkodliwe i co?

o tym poprostu nie mowia bo by tego nie wprowadzili na rynek, chodzi jak zwykle o pieniadze !

to jest wielki przemysl, wielkie pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, Poczytaj i porównaj z byle jaka ulotka ssri, czy nawet wenlafaksyny:

 

Efekty uboczne [ edytuj ]

Część tej sekcji jest dołączany od amfetaminy (. edytuj | historia )

Te działania niepożądane z Adderall są liczne i zróżnicowane, ale ilość substancji spożywane jest głównym czynnikiem określającym prawdopodobieństwo wystąpienia i nasilenie działań niepożądanych. [9] [10] [15] Adderall jest obecnie zarejestrowany do długotrwałego stosowania terapeutycznego przez USFDA. [10] Zastosowanie rekreacyjny z Adderall zazwyczaj wiąże się znacznie większych dawek, a zatem jest znacznie bardziej niebezpieczne, z udziałem znacznie większe ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych. [15]

 

Fizyczny

W normalnych dawkach terapeutycznych, fizyczne skutki uboczne amfetaminy są bardzo zróżnicowane pod względem wieku i od osoby do osoby. [10] sercowo-naczyniowe skutki uboczne mogą obejmować nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze z omdlenia wazowagalne , objaw Raynauda (zmniejszony dopływ krwi do kończyn) oraz częstoskurcz ( zwiększona częstość akcji serca). [10] [15] [57] seksualne działania niepożądane u mężczyzn mogą obejmować zaburzenia erekcji , częste erekcje lub długotrwałe erekcje . [10] brzucha działania niepożądane mogą obejmować ból brzucha, utrata apetytu, nudności i wagi strata. [10] Inne potencjalne skutki uboczne to trądzik, zaburzenia widzenia, suchość w ustach , nadmierne zgrzytanie zębami , obfite pocenie się, polekowego nieżytu nosa (polekowe przekrwienie błony śluzowej nosa), zmniejszenie próg drgawkowy i tiki (rodzaj zaburzenia ruchu) . [źródło 4] Niebezpieczne fizyczne skutki uboczne są rzadkie w typowych dawkach farmaceutycznych. [15]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, W niskich dawkach ta substancja ma znikome dzialanie toksyczne, oczywiscie mówie o niskich dawkach nie o 200mg jak ktos ponosie da, ta substancja jest bardzo mocno przebadana, nawet ssri nie jest tak przebadane jak amfetamina, poza tym gdyby to bylo bardzo niebezpieczne, to nie bylo by zgody by braly to male dzieci, widziales ostanio jakiegos ADHDowca, bez zebów, bo ja nie. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodzi mi o wysokie dawki ale male brane przez kilka/kilkanascie lat tez moga dac jakies chvjowe skutki.

te najgorsze toksyczne skutki uboczne sa przez koncern maskowane a FDA przymyka na to oko za grube pieniadze, niewiesz o tym?

 

A na jakie leki oni nie przymykaja oka, wiadomoze, ze hajs jest najwazniejszy, ale ogólnie branie tego w celach pro-zdrowotnych, przeywzsza mozliwosc skutków ubocznych, poza tym nie u kazdego one wystiapa, oczywiscie ja mam na mysli tylko i wylacznie, czysta amfetamine, nie z ulicy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metabolity czystej 100% amfetaminy sa szkodliwe ile razy mam powtarzac :roll:

 

kilka psychotropow dostepnych na polskim rynku na Rp tez bardzo mozliwe ze jest szkodliwe i co?

o tym poprostu nie mowia bo by tego nie wprowadzili na rynek, chodzi jak zwykle o pieniadze !

to jest wielki przemysl, wielkie pieniadze.

 

A ja mowie ze nei sa i moge Ci zacytowac wiele zrodel ktore to badaly.

To ze waliles w kanal jakis syf, ktory mogl byc nei wiadomo czym nei jest na nic dowodem, tzreba bylo myc zeby i dbac o higiene jamy ustnej to moze bys nie dostal paradontozy.

 

Amfetamina jest na rynku od 37 roku i WSZYSTKO o niej wiadomo zarowno co jest zlego a co dobrego,wiec nic nowego tutaj nie dorzucimy.

 

Gdyby adderal byl neurotksyczny i nie byloby tego w ulotce to w USa grozilyby pozwy na miliardy dolarow zaden producent czegos takiego tam nei zaryzykuje, to nei Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

 

 

Typowy zespół niedopchnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból fizyczny to pikuś,.

Bol fizyczny to zart :lol: . Ja kiedys z bolu fizycznego tracilam przytomnosc, dostawalam leki p\bolowe dozylnie i domiesniowo. Porownujac do bolu psychicznego jaki przechodze w chorobie to nawet nie bylo 1\4.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

 

inez3,

-mam podobnie . Jednego dnia dobre samopoczucie i realizacja pewnych zamierzeń , ba planów ,,, drugiego dnia lipa do potęgi i ,,, w końcu nie wiadomo co począć . Na co się zdecydować ,,, wszystkie decyzje podyktowane obecnym samopoczuciem ,,, a ono zmienne niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat i tak jest próżny bo nie ma w Polsce Adderallu a na amfe z ulicy nikt się nie zdecyduje.

 

agusiaww jaki, w jakiej dawce? Badasz sobie prolaktynę?

badam i mam w normie :) Robie wszystkie badanie typu morfologia itd 2 x w roku i mam dobre. U mnie mała dawka bo ja mam go jako nasenny, a tak w ogole to biore 1/4 tabletki.

 

-- 21 cze 2015, 19:09 --

 

Ból fizyczny to pikuś,.

Bol fizyczny to zart :lol: . Ja kiedys z bolu fizycznego tracilam przytomnosc, dostawalam leki p\bolowe dozylnie i domiesniowo. Porownujac do bolu psychicznego jaki przechodze w chorobie to nawet nie bylo 1\4.

do konca sie z tym nie zgodze. Uwazam ze to zalezy, ja mialam mega okropne bole somatyczne i to tragedia fakt, ale mialam tez paraliz -czyli objaw fizyczny i tez tragedia.

 

-- 21 cze 2015, 19:12 --

 

Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

a masz l4? Jak masz l4 to nie idz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam L4, ale moge z domu pracować. L4 moge załatwić sobie w piątek (3 dni wstecz).

 

-- N cze 21, 2015 8:16 pm --

 

Ja się boję, że przez to unikanie to mi się tylko pogorszy. Ostatnim razem chodziłam do pracy, byłam tylko tydzień na zwolnieniu, ale to i tak była katorga.

 

-- N cze 21, 2015 8:20 pm --

 

Kalebx3, a co leczysz i czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×