Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma piernik do wiatraka? Dla mnie działanie to wtedy będzie jak pójde do pracy, bede mogła w niej normalnie funkcjonować jak wcześniej, będe normalnie spać itd. Póki co tego wciąż nie ma. Dziś się czuje lepiej, ale nie wiem czemu, bo dziś nic nie muszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Dla mnie działanie to wtedy będzie jak pójde do pracy, bede mogła w niej normalnie funkcjonować jak wcześniej, będe normalnie spać itd. Póki co tego wciąż nie ma. Dziś się czuje lepiej, ale nie wiem czemu, bo dziś nic nie muszę?

 

Dokladnie, dla mnie dzialanie leku to poprawa nastroju i chec wyjscia, zrobienie czegos a nie zmuszania sie do wszystkiego na sile, no i sorry i dla mnie pisanie pierdól na forum nie jest oznaka zdrowienia, ja na paroksetynie tez w huj tu zartowalem przez chyba rok czasu, nawet mialem ostrzezenie, ja tez lubie zarty, ale czasem trzeba zachowac powage bo sytuacja tego wymaga, o kurwa ale ja to sie powazny zrobile. lol

chyba sie starzeje. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec zartow !! A teraz marsz do lozek !

ps- ja normalnie bym fotki nie wstawil , dla mnie to oznaka ze cos sie zmienilo. Lek dziala subtelnie, ale te roznice pomagaja nam stwierdzic czy idziemy na przod czy stoimy w miejscu. Jak mowilem to tylko lek, nie zrobi za Nas wszystkiego, my tez musimy troche sie pomeczyc. Spadam na zakupy, bede wieczorem, buziaki, papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ale przecież u ciebie jest poprawa, lepiej się czujesz i normalnie funkcjonujesz. U mnie natomiast jest jakas zmiana, tzn. mam teraz jakieś zmęczenie. Nawet udało mi się troche pospac w dzień ostatnio. Dziś nawet odważyłam się napić kawy i żyje. Czekam na stabilizację i normalne spanie. Chciałabym byc tylko na wenli już bez tego trittico. Póki co dziś 9 dzień na 75 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez mylisz sie, ja robie wszystko na sile, kazda czynnosc, staram sie cos trenowac bo inaczej bym zwariowal na tym kompie,

aktualnie jestem na l4, ale tak jak mówie nastrój kiepski, miewam przelotne mysli "s" wiadomo ze nie w takie skali ale jednak, naped tez slaby, nie mam kompletnie ochoty na nic, nie chce mi sie wogóle zyc, czasami mi sie nawet posta na forum nie chce pisac.

 

-- 20 cze 2015, 15:49 --

 

Inez mylisz sie, ja robie wszystko na sile, kazda czynnosc, staram sie cos trenowac bo inaczej bym zwariowal na tym kompie,

aktualnie jestem na l4, ale tak jak mówie nastrój kiepski, miewam przelotne mysli "s" wiadomo ze nie w takie skali ale jednak, naped tez slaby, nie mam kompletnie ochoty na nic, nie chce mi sie wogóle zyc, czasami mi sie nawet posta na forum nie chce pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a kiedy masz wizytę u lekarza? Może inny lek trzeba zapisać, a może wciąż za krótko na wenli.

Ja krótko biore nie ma nawe 3 tygodni, co do innych leków to jedynie trójpierscieniowe mi zostalo bo z ssri bralem wszystko z wyjatkiem fluwoksoaminy. takze lekko nie jest, na dziej dzisiejszy lacze wenle dawka 225mg +tianeptyna+trittco 50mg i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale z Ciebie podrywacz. Widzę, że każdą która tu się wpisuje podrywasz i zapraszasz. Kurde żadna kobieta nie chce być jedną z wielu zdecyduj się chociaż na jedną tak wiem rybak polujący na jedną rybę glodny chodzi to taktyka tutejszych niektórych panów :P

 

ta wenla pomaga na NN?

inez ja Cię nie ujrzałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale z Ciebie podrywacz. Widzę, że każdą która tu się wpisuje podrywasz i zapraszasz. Kurde żadna kobieta nie chce być jedną z wielu zdecyduj się chociaż na jedną tak wiem rybak polujący na jedną rybę glodny chodzi to taktyka tutejszych niektórych panów :P

 

ta wenla pomaga na NN?

inez ja Cię nie ujrzałam

 

Serce nie sługa :mrgreen:

 

-- 20 cze 2015, 16:48 --

 

novymivo, nie mam takich zachcianek, na razie mam głownie mdłosci, wiec jem mało :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi - to nie moja wina, leki tak na mnie dzialaja, a tak serio to co zlego w napiciu sie herbaty z melisy , albo zjedzeniu wspolnego posilku, to nie odrazu randka. Jestem w szoku ile tu jest pieknych osob zarowno plci zenskiej jak i meskiej ( pzdr malami ) . Za duzo myslimy, a tu trzeba dzialac, tu i teraz !! Lepiej siec zarzucic albo pradem porazic, niz sie z wedka pier....lic

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawa, coca cola i papierosy i brak snu, mocno zwiększają lęki u mnie.

Z brakiem snu się zgodzę, fajki mi akurat nie robią różnicy. Kawy nie piłam od 2 miesięcy, ale dziś wypiłam 2 i żyje :). Ile już na wenli?

Inez niech lepiej te uboki nie mijaja, bo szybko Nas opuscisz i zlamiesz mi serce !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×