Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, bo tacy mają bajere np w zoologu pracuje gostek mały gruby a ma żonę i całkiem dobrze widzę mu się wiedzie bo ma sklep gość sporo gada. Jak idę po żarcie dla zwierzaków to zagadac potrafi na godzinę i jak dla introwertyczki przyznam, ze gość nie jest w ogóle nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy widziałem tak skasowanego gościa z taką dupą że mi oczy wyszły na wierzch.

 

Ostatnio moja znajoma,miejsce nr.2 w moim osobistym rankingu najlepszych lasek jakie poznałem zaczęła chodzić z takim paskudnym gościem,że nawet ja nie jestem gorszy od niego.Także jest nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie macie co sie ludzic, ze bedac brzydkim kolesiem z forum nerwica.com uda sie wam wyrwac zajebista laske. A te wszystkie okropne typy co chodza z fajnymi dupami najwyrazniej idealnie wpasowywuja sie w ideal mezczyzny tejze dupy. Tak czy siak ci 'brzydcy' kolesie kasuja was w przedbiegach. Problemem nie jest to jak wygladasz tylko co prezentujesz ze soba. A wszyscy jeczacy w tym watku prezentuja totalne dno ze soba. Zadna kobieta nie zwiaze sie z mezczyzna (?), ktory nie potrafi zadbac nie tylko o siebie ale rowniez o swoja partnerke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna kobieta nie zwiaze sie z mezczyzna (?), ktory nie potrafi zadbac nie tylko o siebie ale rowniez o swoja partnerke.
znam paru takich co się raczej nie zatroszczą o partnerkę, tzw przegrywów życiowych porównywalnych nawet ze mną co maja partnerki, żony no ale zwykle mało atrakcyjne albo poznane co najmniej 20 parę lat temu gdy jednak aż tak nie patrzano na zaradność życiową bo była komuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna kobieta nie zwiaze sie z mezczyzna (?), ktory nie potrafi zadbac nie tylko o siebie ale rowniez o swoja partnerke.
znam paru takich co się raczej nie zatroszczą o partnerkę, tzw przegrywów życiowych porównywalnych nawet ze mną co maja partnerki, żony no ale zwykle mało atrakcyjne albo poznane co najmniej 20 parę lat temu gdy jednak aż tak nie patrzano na zaradność życiową bo była komuna.
carlos ma racje. niestety są kobiety które to mało obchodzi, że facetowi wychodzi słoma z butów ważne, że są z kimś kogo mogą kontrolować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×