Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Helooo wszystkim :):):) przepraszam za spóźnienie, mialam byc o 22 ale chcieliście zdjęcie mojej kici. Goniłam ją po całym domu ale sie wścieka do zdjęć i pokazuje pazury :(:(:( co do golenia mojej kici to nie bardzo, jest rasowa. To kot perski. Ma nawet medale :)

 

u mnie dalej super pieknie zajebiscie, chce sie żyć :) a jak sie czyta to forum to mozna sie posikać ze smiechu ja pierd....

 

NO WItam Cie koteczku :D juz nie moglem sie doczekac :P caly dzien niecierpliwie czekalem :D

 

-- 20 cze 2015, 00:13 --

 

Odrazu banan na twarzy :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja biore wenle 150 rano i 75 po południu...czy to źle ???
Dobrze lekarze tak dawkuja, chociaz jest to lek o przedluzonym uwalnianiu a nie o natychmiastowym i opcja er dziala caly dzien, i w sumie powinno sie go braz raz dziennie ze wzgledu na to ze on sie powoli uwalnia w organizmie, ale to i tak ma huj do znaczenia bo wenla ma krótki okres póltrwania w organizmie, poza tym 225mg naraz to mogloby byc za duzo naraz, lekarze sie zabezpieczaja, dobrze bierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 oj oby oby było dalej :) i u mnie i u Ciebie :) dzieks :) ok będę brała jak dalej :)

 

-- 19 cze 2015, 23:39 --

 

MAŁAMI no śpię po tym :) nawet w dzien nie było problemu :) lekarka mówiła, ze na mnie widocznie mniejsze dawki nie działają...a na noc trittico, śpię jak dziecko

 

-- 19 cze 2015, 23:40 --

 

Helo EMILK Ty nocny Kocurze wylniały hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 oj oby oby było dalej :) i u mnie i u Ciebie :) dzieks :) ok będę brała jak dalej :)

 

-- 19 cze 2015, 23:39 --

 

MAŁAMI no śpię po tym :) nawet w dzien nie było problemu :) lekarka mówiła, ze na mnie widocznie mniejsze dawki nie działają...a na noc trittico, śpię jak dziecko

 

-- 19 cze 2015, 23:40 --

 

Helo EMILK Ty nocny Kocurze wylniały hehe :)

 

HAHA jaki wylinialy ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazyalexxx no ja Ci dam :P wwwrrrrrr :D

 

-- 20 cze 2015, 00:49 --

 

crayzyalexxx, Wkurwiajace jest to ciagle ziewanie, /cenzura/ momentami jak ziewam to prawie jakbym mial orgazmu dostac, lol :mrgreen:

 

Mnie denerwuje najbardziej teraz,ze jestem prawie tak senny jak po paro,ale nastroj jest lepszy ;) moze to kwestia czasu i bedzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 no ja tez mialam ziewanie ja pierd.....teraz mniej no i energy jest ale jak co założymy chór ziewających hehe

 

MALAMI no trittico wale na sen. Inaczej bym nie zasnęła :( ja od lat mialam problem z zasypianiem. Czasem nawet piwko pilam na sen. Hydro bralam, mianse tez. Nawet pramolan na sen.

 

EMILK a tak dla beki wylniały kocur hehe

 

co Wy tacy senni na wenli ??? Ja jestem prawie rok na wenli dokładnie 28 czerwca minie, na 75 zero mulenia a na 150 sie zaczelo....potem 225 tez trochę bylo ale jak dodalam trittico to mi przeszlo :) nie ma mulenia ani spania a jak cos zaczne robić to zapierdalam jak motorek w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazyalex, nie o facetach w rurkach, ale jeszcze pare lat i tylko takie filmy zostana ....

Zreszta ja to lubie stare kino, ostatnio malo ciekawych filmow wychodzi, a gdy zobaczylem tego nowego MadMaxa to sie zalamalem

A wy co teraz robicie ?

 

-- 20 cze 2015, 00:17 --

 

emilk- mruczy bo ma chcice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazyalex, nie o facetach w rurkach, ale jeszcze pare lat i tylko takie filmy zostana ....

Zreszta ja to lubie stare kino, ostatnio malo ciekawych filmow wychodzi, a gdy zobaczylem tego nowego MadMaxa to sie zalamalem

A wy co teraz robicie ?

 

-- 20 cze 2015, 00:17 --

 

emilk- mruczy bo ma chcice

 

Mowisz ze MadMax kiepski a chcialem obejzec....Heh no nie watpie :D

 

-- 20 cze 2015, 01:46 --

 

Ehh i poszli ;(

 

-- 20 cze 2015, 01:47 --

 

Crazyyy czekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ale film ogladam :),

 

Co ogladasz ? :)

 

-- 20 cze 2015, 02:00 --

 

Crazy juz chyba poszla...

 

-- 20 cze 2015, 02:13 --

 

Crazyy jesli to czytasz to wiedz ze czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem :) jadlam mylam zęby palilam itd itp.

 

novymivo a stare kino to tez z lat Np wojennych i powojennych jak przeminelo z wiatrem ?

 

moze kiedyś wyjdzie film FACECI W RURKACH hehe ja będę nagrywać. Albo lepiej faceci w rajtach :) zniewieściali :)

 

NOVYMIVO do Ciebie rurki nie pasują, fotke widzialam :) 100 % męskości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem :) jadlam mylam zęby palilam itd itp.

 

novymivo a stare kino to tez z lat Np wojennych i powojennych jak przeminelo z wiatrem ?

 

moze kiedyś wyjdzie film FACECI W RURKACH hehe ja będę nagrywać. Albo lepiej faceci w rajtach :) zniewieściali :)

 

NOVYMIVO do Ciebie rurki nie pasują, fotke widzialam :) 100 % męskości

 

Heh wtedy to juz beda faceci w spodniczkach :P

 

-- 20 cze 2015, 02:24 --

 

Ja nie mam jak bo w necie na forum przez Tel siedze, nie wiem jak sie te pliki wstawia....ale blondi nie jestem

kumata ze mnie babencja no dobra panna :) ale na Tel wszystko inaczej....

 

-- 20 cze 2015, 01:22 --

 

Nie wiem.....

 

Nieee chodzi o strzale ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×