Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ten lek dziala duzo lepiej w wyzszych dawkach od 225 mg wzwyz, warto tez by bylo dorzucic cos do niego, mirte,mianse, w malych dawkach albo trazadon, ale ty cos pisalas, ze ten ostatni cie zamulal kiedys.

 

Trazodon,powoduje sennosc i zmeczenie.

 

Powoduje i zmeczenie tylko na poczatku, pózniej dziala calkiem inaczej, dodaje energii, latwiej sie wstaje, reguluje rytm dobowy, który ma bardzo duze znaczenie w depresji.

 

Ale jak ktos bierze tydzien i mówi kurwa senny jestem, no to sorry, ale to glupota, antydepresanta, trzeba dac czas, a te informacje w ulotkach, ze lek moze zadzialac po 2 tygodniach, to mozna sobie w miejskie legendy wsadzic co najwyzej. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szalejesz Novy :D Mlodo wygladasz,nie mow ze masz problem z kobietami bo nie uwierze :P

Nie bylem w zwiazku od 3 lat, tak mam problem z kobietami, to chyba przez to ze nie nosze rurek. :D

 

Hehe widocznie trafiales na zle kobiety.Rurki to jest mysl hah :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk teraz to ja moge sie zwiazac z kobieta tylko i wylacznie podobna do mnie, z inna to nie wyjdzie i tyle. Zreszta nie bycie w zwiazku ma swoje plusy i ja nie narzekam. Mam co robic , chociaz nie ukrywam ze chcialbym poznac prawdomowna, mila, szczera osobe, tylko szczescia brak :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lek dziala duzo lepiej w wyzszych dawkach od 225 mg wzwyz, warto tez by bylo dorzucic cos do niego, mirte,mianse, w malych dawkach albo trazadon, ale ty cos pisalas, ze ten ostatni cie zamulal kiedys.

 

Trazodon,powoduje sennosc i zmeczenie.

 

Powoduje i zmeczenie tylko na poczatku, pózniej dziala calkiem inaczej, dodaje energii, latwiej sie wstaje, reguluje rytm dobowy, który ma bardzo duze znaczenie w depresji.

 

Ale jak ktos bierze tydzien i mówi /cenzura/ senny jestem, no to sorry, ale to glupota, antydepresanta, trzeba dac czas, a te informacje w ulotkach, ze lek moze zadzialac po 2 tygodniach, to mozna sobie w miejskie legendy wsadzic co najwyzej. :pirate:

 

No to wiadomo ze nie mozna leku oceniac po 2 tygodniach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 150 mg i nie jestem senny ale czasami nie czuje pobudzenia ( np dzisiaj). Mam tabletki i chce wejsc na 225 moze od jutra. Energie tez mam tylko nie wiem jak ja wykorzystac.

 

No to widocznie ta dawka jest optymalna dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, jak na razie to za grzyba nie mogę się dostosować do przyjmowania dodatkowej 75 w południe :P . Zawsze zapominam.

Hej, najlepiej brac 1x dziennie , rano i nie wazne czy to wersja sr czy nie , wiem co mowie.

 

To by znacznie ułatwiło sprawę, chociaż jednocześnie trochę się obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, jak na razie to za grzyba nie mogę się dostosować do przyjmowania dodatkowej 75 w południe :P . Zawsze zapominam.

Hej, najlepiej brac 1x dziennie , rano i nie wazne czy to wersja sr czy nie , wiem co mowie.

 

To by znacznie ułatwiło sprawę, chociaż jednocześnie trochę się obawiam.

Nie ma czego, naprawde wiem co mowie, konsultowalem z lekarzem, zreszta na poczatku tez dzielilem, jednak taki system jest mniej skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk teraz to ja moge sie zwiazac z kobieta tylko i wylacznie podobna do mnie, z inna to nie wyjdzie i tyle. Zreszta nie bycie w zwiazku ma swoje plusy i ja nie narzekam. Mam co robic , chociaz nie ukrywam ze chcialbym poznac prawdomowna, mila, szczera osobe, tylko szczescia brak :).

 

Nie koniecznie sluchaj,normalna kobieta bez zaburzen tez moze Ci dac szczescie,tylko musisz intensywnie szukac i nie tracic nadziei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odrazu bralem x1 dziennie ;)

 

-- 19 cze 2015, 23:52 --

 

A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

 

A moze cos zupelnie bez serotoniny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

 

Ja biore ten mix :mrgreen:

ale krótko, póki co nic sie nie dzieje za bardzo, co do metylofenidatu, to mozesz sie srogo zawiesc, ja go bralem i jak dla mnie to lipa, to sie nie nadaje do leczenia, depresji, nie ma za bardzo pobudzenia po tym, jestes skoncentrowany dosc mocno i moze miniamlnie lepszy nastrój, oprócz tego jakies napiecia i niepokoje powoduje, jestes jakis taki podkurwiony, a na wieczór zjazd nastoju w huj, ten lek jest ok jak ktos juz nie chce zyc, to ulatwi mu samobója, poza tym wedlug mnie leczenie depresji stymulantami to jest bardzo zly pomysl, to juz nawet nie chodzi o uzaleznienie, ale tolerancja to jest raz, ciezko go dostac, bo lekarza za bardzo go nie chca wystawiac, na czarnym ryneczku impreza droga, poza tym po pewnym czasie depresje poglebi jeszcze bardziej, jedno mnie zastanawia, ze dzieciak takie mlode to wala i w miare normalnie zyja. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

 

Ja biore ten mix :mrgreen:

ale krótko, póki co nic sie nie dzieje za bardzo, co do metylofenidatu, to mozesz sie srogo zawiesc, ja go bralem i jak dla mnie to lipa, to sie nie nadaje do leczenia, depresji, nie ma za bardzo pobudzenia po tym, jestes skoncentrowany dosc mocno i moze miniamlnie lepszy nastrój, oprócz tego jakies napiecia i niepokoje powoduje, jestes jakis taki podkurwiony, a na wieczór zjazd nastoju w /cenzura/, ten lek jest ok jak ktos juz nie chce zyc, to ulatwi mu samobója, poza tym wedlug mnie leczenie depresji stymulantami to jest bardzo zly pomysl, to juz nawet nie chodzi o uzaleznienie, ale tolerancja to jest raz, ciezko go dostac, bo lekarza za bardzo go nie chca wystawiac, na czarnym ryneczku impreza droga, poza tym po pewnym czasie depresje poglebi jeszcze bardziej, jedno mnie zastanawia, ze dzieciak takie mlode to wala i w miare normalnie zyja. :pirate:

 

Dla nerwicowcow jaki pobudzacz do wenli by byl dobry ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore ten mix :mrgreen:

ale krótko, póki co nic sie nie dzieje za bardzo, co do metylofenidatu, to mozesz sie srogo zawiesc, ja go bralem i jak dla mnie to lipa, to sie nie nadaje do leczenia, depresji, nie ma za bardzo pobudzenia po tym, jestes skoncentrowany dosc mocno i moze miniamlnie lepszy nastrój, oprócz tego jakies napiecia i niepokoje powoduje, jestes jakis taki podkurwiony, a na wieczór zjazd nastoju w /cenzura/, ten lek jest ok jak ktos juz nie chce zyc, to ulatwi mu samobója, poza tym wedlug mnie leczenie depresji stymulantami to jest bardzo zly pomysl, to juz nawet nie chodzi o uzaleznienie, ale tolerancja to jest raz, ciezko go dostac, bo lekarza za bardzo go nie chca wystawiac, na czarnym ryneczku impreza droga, poza tym po pewnym czasie depresje poglebi jeszcze bardziej, jedno mnie zastanawia, ze dzieciak takie mlode to wala i w miare normalnie zyja. :pirate:

No to słabo, bo celowałam w to połączenie.

 

Co do metylo wiążę z nim nadzieję, bo skoro nie mam jak zdiagnozować narkolepsji (badania horrendalnie drogie) przynajmniej mogłabym ją wykluczyć biorąc przez jakiś czas, bo jest przepisywana właśnie ludziom z tą chorobą z dobrymi efektami. Są jeszcze inne leki, ale niedostępne w PL, więc nie mam za dużego wyboru. Istnienie i działanie tego leku są dla mnie jakimś tam dowodem na faktyczne zaburzenia neuroprzekaźników w ADHD, bo w sumie na zdrowych ludzi działa pobudzająco, a na tych z ADHD stabilizująco więc coś jest na rzeczy. Narkolepsja to w dużym uproszczeniu odwrotność ADHD więc powinno w tej kwestii pomagać. A metylo jest lekiem aptecznym więc czystość jego jest o wiele większa niż nawet etylo z najlepszego RC.

 

Coś poza serotoniną? Planowałam dorzucić do wenli reboksetynę, ale będę mieć nowego lekarza więc nie wiem jak podejdzie do tej kwestii. Myślałam jeszcze o wellbutrinie, ale działa na dopaminę, nie wiem czy jest sens ruszać ten neuroprzekaźnik skoro nie jest aż tak źle z zaburzeniami nastroju. Neuroleptyki odpadają choćbym miała zasypiać za kierownicą, już wolę iść na rentę i nie wychodzić z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helooo wszystkim :):):) przepraszam za spóźnienie, mialam byc o 22 ale chcieliście zdjęcie mojej kici. Goniłam ją po całym domu ale sie wścieka do zdjęć i pokazuje pazury :(:(:( co do golenia mojej kici to nie bardzo, jest rasowa. To kot perski. Ma nawet medale :)

 

u mnie dalej super pieknie zajebiscie, chce sie żyć :) a jak sie czyta to forum to mozna sie posikać ze smiechu ja pierd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Clonazepam :P

A tak na powaznie, to ciezko o taki lek, moze sertralina w duzych dawkach ale to bys musial rozwazyc zmiane leku, kurwa wenla powinna dawac kopa. fluo na mnie nie dzialalo w zaden sposób pobudzajaca, a ponoc z tego ten lek slynie.

Z innyc leków to moze selegilina w malych dawkach do 10mg zeby sobie krzywdy nie wyrzadzic.

Wellbutrin moze, reboksetyna ale to moze byc ostry hardcore. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×