Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Agusia, same sie przywitaly to patrzec musialem ;). Narazie licze ze jedna Panna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

pzdr

 

Novy nic sie nie chwaliles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie jak ktos mi wmawia cos czego ja sam nie powiedzialem. Malami , slownik jezyka polskiego :

Moze u Was na podworku okreslenie panna znaczy cos zupelnie innego , nie mi to oceniac w przeciwienstwie do Ciebie Malami.

http://sjp.pwn.pl/sjp/panna;2497903.html

 

panna

1. «kobieta niezamężna»

2. «dorastająca dziewczyna»

3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem»

4. pot. «sympatia, narzeczona»

5. daw. «dziewica»

 

• panieński • pannica, pannisko

 

Teraz wyluzuj, wez gleboki oddech.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panna

1. «kobieta niezamężna»

2. «dorastająca dziewczyna»

3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem»

4. pot. «sympatia, narzeczona»

5. daw. «dziewica»

 

Serio? :D Nie zamierzam z tobą dyskutować na ten temat bo z takimi osobnikami nie ma to sensu, bynajmniej na takie tematy.

 

Ahh te kobiety,czasem jedno slowo i wybucha bomba

Żadna bomba nie wybuchła, upomniałam się jedynie o elementarny, nie podwórkowo-cwaniacki szacunek dla dziewczyny, która zainteresowała kolegę. Tyle. To takie straszne i uwłaczające.

 

Wracając do wenlafaksysny, czy nocne pocenie mija po jakimś czasie czy trwa aż do odstawienia? Bo zaczyna mnie to już męczyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panna

1. «kobieta niezamężna»

2. «dorastająca dziewczyna»

3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem»

4. pot. «sympatia, narzeczona»

5. daw. «dziewica»

 

Serio? :D Nie zamierzam z tobą dyskutować na ten temat bo z takimi osobnikami nie ma to sensu, bynajmniej na takie tematy.

 

Ahh te kobiety,czasem jedno slowo i wybucha bomba

Żadna bomba nie wybuchła, upomniałam się jedynie o elementarny, nie podwórkowo-cwaniacki szacunek dla dziewczyny, która zainteresowała kolegę. Tyle. To takie straszne i uwłaczające.

 

Wracając do wenlafaksysny, czy nocne pocenie mija po jakimś czasie czy trwa aż do odstawienia? Bo zaczyna mnie to już męczyć....

Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na podwórku na ładne dziewczyny mówią "świnie" :/
Hahahha, o kurwa ale sie teraz usmialem, fakt, tak sie mówi, co jest delikatnie mówiac nie ladne okreslenie. :P

 

Pocenie mija, ale bardzo pózno, nie pamietam, ja to mialem kilka, miesiecy, teraz nie mam bardzo mozliwe, ze ten lek juz na mnie nie bedzie dzialal, ale szczerze mam na to juz w huj wyjebane i to pierdole wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Ok, zastanowię się 100 razy zanim cię skrytykuję :brawo:

 

Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Teraz sam pokazałeś swój poziom uderzając w kwestię rodem z brukowców to raz, a dwa mój partner ceni mnie między innymi za to, że ważę słowa i w stosunku do ludzi, których cenię nie posługuję się podwórkowym słownictwem, więc akurat nie trafiłeś, przykro mi.

 

Co z tym poceniem? Ktoś bierze wenlę dłużej niż kilka miesięcy i jest w stanie się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Ok, zastanowię się 100 razy zanim cię skrytykuję :brawo:

 

Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Teraz sam pokazałeś swój poziom uderzając w kwestię rodem z brukowców to raz, a dwa mój partner ceni mnie między innymi za to, że ważę słowa i w stosunku do ludzi, których cenię nie posługuję się podwórkowym słownictwem, więc akurat nie trafiłeś, przykro mi.

 

Co z tym poceniem? Ktoś bierze wenlę dłużej niż kilka miesięcy i jest w stanie się wypowiedzieć?

Panowie i Panie, radze uwazac co piszecie bo Malami moze znowu odczytac losowe slowo negatywnie i dostaniecie opierdol tak jak ja.

Panna to nie podworkowe slownictwo, ale kultury to ja Ciebie nie naucze, za pozno na to.

Dla mnie temat zamkniety/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, to już nie pisz w tym temacie skoro zamknięty.

 

Patryk29, długo to za dużo powiedziane, ile mniej więcej bo jem już wenlę od 4 miesięcy i ten objaw nie mija. Bardzo to męczące szczególnie, że spię już pod kocem a nadal rano budzę się spocona.

Moze pocisz sie bo za "grubo" sie ubierasz :D ?

Słabe to było ale ze względu na twój podwórkowy styl wybaczam :D , nie każdy musi mieć elementarne pojęcie o kulturze osobistej. Kurva ludzie, ziomek mnie nie widział na oczy a rzuca się jak płotka w za płytkim stawie :D u made my day.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, Wenle juz bierzesz 4 miechy, na pewno juz tyle? z reszta jakis czas temu sie pytalem ile bierzesz to mówilas cos 6 tygodni, kurwa chyba ze tyle czasu minelo :shock:

Powinno ci minac niedlugo, mi to minelo ale w sumie nie do konca, na pewno nie tak normalnie jak calkiem bez leku, ale stopniowo to ustepowalo

 

I jak pod kocem spisz?? to przeciez jeszcze gorzej :D

chyba ze to mialbyc jakis zart, ja cos ostatnio gorzej kumam przez te prochy i depresje, czasami sie czuje jakby mi 1/3 mózgu wyjebalo w powietrze. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, Wenle juz bierzesz 4 miechy, na pewno juz tyle? z reszta jakis czas temu sie pytalem ile bierzesz to mówilas cos 6 tygodni, /cenzura/ chyba ze tyle czasu minelo :shock:

Powinno ci minac niedlugo, mi to minelo ale w sumie nie do konca, na pewno nie tak normalnie jak calkiem bez leku, ale stopniowo to ustepowalo

 

I jak pod kocem spisz?? to przeciez jeszcze gorzej :D

chyba ze to mialbyc jakis zart, ja cos ostatnio gorzej kumam przez te prochy i depresje, czasami sie czuje jakby mi 1/3 mózgu wyjebalo w powietrze. :hide:

W sumie nie wiem ile biorę, ale będzie gdzieś ze 4 miechy, może trochę mniej. W sumie nie pamiętam za dobrze, ale coś koło tego będzie. W każdym razie na tyle długo żeby te najgorsze skutki minęły.

 

Serio śpię pod kocem żeby tylko się tak nie pocić, ale to nic nie daje. Nadal budzę się zlana potem chociaż np. dzisiaj w nocy było chłodno i spałam przy otwartym oknie. Po sertralinie się też tak pociłam ale nie każdej nocy. Po wenli natomiast codziennie. Coś mi się wydaje, że sporo objawów nie mija po czasie i utrzymują się do końca leczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Ok, zastanowię się 100 razy zanim cię skrytykuję :brawo:

 

Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Teraz sam pokazałeś swój poziom uderzając w kwestię rodem z brukowców to raz, a dwa mój partner ceni mnie między innymi za to, że ważę słowa i w stosunku do ludzi, których cenię nie posługuję się podwórkowym słownictwem, więc akurat nie trafiłeś, przykro mi.

 

Co z tym poceniem? Ktoś bierze wenlę dłużej niż kilka miesięcy i jest w stanie się wypowiedzieć?

 

Ja sie nie poce po wenli hmmm.Malami relax :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×