Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrazenie jakbym nie panowała nad rękami i nogami. Takie dziwne uczucie. Czy to normalne i nic mi nie będzie?

 

-- Pt cze 19, 2015 6:32 pm --

 

Jakbym nie miala w nich siły.

 

Tak to jest specyficzne przy wenli ;) ja mialem tak ze w rece mialem mrowienia przez caly dzien,albo ostatnio mam jakies nie spokojne nogi ze nie moge ich uspokoic musze ruszac nimi ;)

 

-- 19 cze 2015, 18:36 --

 

Inez musimy ten okres ciezki jakos wytrzymac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu dniach od naglego odstawienia wenli moga pojawic sie brain zapsy?
A co schodzisz z wenli??

Nie ale juz 3ci dzien nie mam lekow, dopiero jutro wykupie, mam nadzieje ze mi dadza recke na pogotowiu jak pokaze opakowanie.

3 dni i jeszcze nie mam zadnych objawow odstawiennych na szczescie.

Jesli dobrze pamietam to kiedys przy cold turkey nie mialem brain zapsow a odstawilem 450mg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czujecie ? ;) Ja mam takie dziwne uczucie jakby mi brakowalo czegos w organizmie,jestem taki jakby poza cialem,cholera oby tylko to nie benzo ktore bralem ostatnio czesto.

 

-- 19 cze 2015, 18:24 --

 

Gdzie sie podziewaja moje kochane Panie ? :P

 

8) widzę że szalejesz :great:

 

-- 19 cze 2015, 18:08 --

 

Ja to tylko bym chciała żeby już coś się ruszyło z tym lekiem.

 

ruszy ruszy, trzeba trochę czasu.

 

-- 19 cze 2015, 18:09 --

 

Wzięłam hydro, już mi trochę lepiej.

pamiętam , jak kiedyś na kacu zjadłem w ciągu całego dnia całe opakowanie hydroksyzyny , w ogóle nie pomogło ani trochę . To w ogóle nie jest na lęki , na wymioty prędzej , ale nawet nie wiem po co wymyslili ten lek.

-stokroć lepsze benzo ;) , ale tylko dorażnie .

 

hydro przcież dzieciom podają. Na mnie to by może zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czujecie ? ;) Ja mam takie dziwne uczucie jakby mi brakowalo czegos w organizmie,jestem taki jakby poza cialem,cholera oby tylko to nie benzo ktore bralem ostatnio czesto.

 

-- 19 cze 2015, 18:24 --

 

Gdzie sie podziewaja moje kochane Panie ? :P

 

8) widzę że szalejesz :great:

 

-- 19 cze 2015, 18:08 --

 

Ja to tylko bym chciała żeby już coś się ruszyło z tym lekiem.

 

ruszy ruszy, trzeba trochę czasu.

 

Agus z czym szaleje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej agusia, jak dzidzia ? Wszystko u Ciebie dobrze , jak sie czujesz ?

emilk, no wlasnie ciasto juz upieczone ? ja lubie jablecznik !

inez- trzymaj sie , ciesze sie ze jestes tutaj z Nami

artur- chetnie ale mam z 2 tys km do Ciebie

ps- czipsy na wieczor mam juz przygotowane, wlasnie wzialem kratom i czekam na show crazyalexxx, dokladnie o 22:00 - bedzie na zywo ! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej agusia, jak dzidzia ? Wszystko u Ciebie dobrze , jak sie czujesz ?

emilk, no wlasnie ciasto juz upieczone ? ja lubie jablecznik !

inez- trzymaj sie , ciesze sie ze jestes tutaj z Nami

artur- chetnie ale mam z 2 tys km do Ciebie

ps- czipsy na wieczor mam juz przygotowane, wlasnie wzialem kratom i czekam na show crazyalexxx, dokladnie o 22:00 - bedzie na zywo ! :uklon:

 

Novy wszystko przygotowane na wieczor :D Bedzie gróbo dzisz live show Emil and Crazyalexxx bez majtek :D START godzina 22:00 <3

Yeaaa wazelina bedzie dzisiaj potrzebna Ci Novy :D

 

-- 19 cze 2015, 19:29 --

 

Agus dzieki chyba zaczynam zyc po wenli :D kiedys taki smutas bylem :P Dzis co zrobilem hmmm troche posprzatalem,bylem na miescie :P

 

-- 19 cze 2015, 19:30 --

 

Novy a TY nie jestes czasem tym lysym z Brazers ? heh :D

 

-- 19 cze 2015, 19:44 --

 

Novy tu jest nawet crazyalexxx

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk niestety to nie ja ;)

 

HAHAHA, mowisz MASZ !!

IMG_20150619_183737339_2.jpg

 

-- 19 cze 2015, 18:45 --

 

LOL video not available, alex C, pani z penisem

 

Haha Novy nie spodziewalem sie tego :P Fajny teledysk z tego alex C :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk spotykasz sie z dziewczyna w weekend ? Jakies plany ?

 

-- 19 cze 2015, 19:30 --

 

ale mam fajny klimacik dzisiaj, fajnie sie czuje, teraz nie wiem czy sie nie ubrac i spadac posmigac na moto, tylko ze strasznie pochmurno sie robi i pewnie bedzie padac. Do tego jakies nowe sasiadki sie wprowadzaja, jednej to pol tylka widac i stringi czerwone Lol. Szkoda ze w realu nie mozna Was spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, dobrze się czuję oprocz tego że mi sie codziennie chce wymiotowac. Z przerwami. :) Ale wiadomo takie zycie :) Wenli nie biore. Dzieki ze pytasz :D A te sąsiadki to widzę że już wylukałes :mrgreen:emilk, to ładnie ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusia, same sie przywitaly to patrzec musialem ;). Narazie licze ze jedna Panna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

pzdr

Kurva serio? Ja bym się nie odezwała przeczytawszy coś takiego. Dziewczyna. Tak trudno? Panna to jest na wydaniu w powiedzeniu a dupą srasz. Kumasz czaczę?

 

Narazie licze ze jedna dziewczyna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

Tak trudno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusia, same sie przywitaly to patrzec musialem ;). Narazie licze ze jedna Panna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

pzdr

Kurva serio? Ja bym się nie odezwała przeczytawszy coś takiego. Dziewczyna. Tak trudno? Panna to jest na wydaniu w powiedzeniu a dupą srasz. Kumasz czaczę?

 

Narazie licze ze jedna dziewczyna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

Tak trudno?

Nie rozumiem o co chodzi malami :D, ale to nic nie czaje lol

 

-- 19 cze 2015, 20:57 --

 

Nie no o co Tobie chodzi ? Wytlumaczy mi ktos, Panna to singielka, Pani to mezatka i tyle lol

 

-- 19 cze 2015, 20:59 --

 

Agusia, same sie przywitaly to patrzec musialem ;). Narazie licze ze jedna Panna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

pzdr

Kurva serio? Ja bym się nie odezwała przeczytawszy coś takiego. Dziewczyna. Tak trudno? Panna to jest na wydaniu w powiedzeniu a dupą srasz. Kumasz czaczę?

 

Narazie licze ze jedna dziewczyna z naszego forum sie do mnie odezwie, bardzo mnie zaciekawila.

Tak trudno?

Nie odezwala nie odezwala a sama sie odezwalas i pierwsze slowo K przez v , wiec na co sie czepiasz. Wyluzuj troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, mój nastrój nie ma tutaj nic do rzeczy. Chciałbyś żeby dziewczyna pisała o Tobie "mam nadzieję że koleś się do mnie odezwie"? No jeśli tak to sorry.

 

-- 19 cze 2015, 22:04 --

 

Nie no o co Tobie chodzi ? Wytlumaczy mi ktos, Panna to singielka, Pani to mezatka i tyle lol

Nie odezwala nie odezwala a sama sie odezwalas i pierwsze slowo K przez v , wiec na co sie czepiasz. Wyluzuj troche

 

Serialnie tytułujesz wszystkiech per Panna/Kawaler/Pani/Pan/Mężatko/Żonaty? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, mój nastrój nie ma tutaj nic do rzeczy. Chciałbyś żeby dziewczyna pisała o Tobie "mam nadzieję że koleś się do mnie odezwie"? No jeśli tak to sorry.

 

Na pewno lepsze to niz by miala powiedzie "mam nadzieje, ze ten huj, zadzwoni"

Koles nie ma az takiej tragedii, ci ludzie sie nawet nie znaja, a nowy to napisal nie swiadomie, nie mial na celu nic zlego, ale ja nie mam zamiaru bawic sie adwokata, moim zdaniem troszke cie ponioslo, wiem jak piszesz, bo czasem pisalismy i zawsze sie inaczej zachowujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, nie, myślę, że każdy to rozumie. Określenie "panna" to zwykłe cwaniakowanie, choć może kolega novymivo nie miał nic złego na myśli, w końcu siedzi za granicą i może zapomniał o tutejszych zwyczajach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mialem napisac cos innego ale to skasowalem. Nie mam ochoty grac w twoja gre malami. Ja nic zlego nie mialem na mysli.

milego wieczoru

 

Dobra mialem napisac cos innego ale to skasowalem. Nie mam ochoty grac w twoja gre malami. Ja nic zlego nie mialem na mysli.

milego wieczoru

Ale w tym cały problem że ja też nie miałam nic złego na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×