Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, ja czasem czuję się jak łoś, nie wiem, czy to to samo. ;)

 

Zjadłbym świeżą bułkę z masłem czosnkowym.

 

Humor mam dobry, to był fajny dzień, ale jeszcze się nie skończył, więc trudno wyrokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, No kalafiorki już w pełnej krasie, pychota! Nic prostszego - wyskocz do warzywniaka. :D

Cieszę się, że słońce Ci też zajrzało do serduszka ;) i jest Ci troszkę lepiej.

 

cyklopka, Tulam w smuteczku, no taki dziś masz dzień... :bezradny:

 

mirunia, Jak mija Ci dzionek Kochana oprócz słuchania muzyczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupię kalafior :)

 

ja to mam dziś pecha.Rano jeden kierowca przepuścił mnie na pasach,a drugi pojawił się znikąd i jechał tak szybko(na śliskiej nawierzchni),że nie zauważyłam ani rejestracji ani nawet marki samochodu.Gdybym nie stanęła na środku to pewnie by mnie potrącił. Teraz gdy wracałam z pracy prawie zderzyłam się z jakimś kolesiem,który akurat wyjeżdżał zza zakrętu na rowerze...czeka mnie jeszcze jazda autobusem,mam nadzieję,że bez niespodzianek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz w domku , zjadlam dzis oszukany obiad --- byla promocja w Lewiatanie na kaszanke z Lipnicy i czestowali ta kaszanka jak skosztowalam to musialam ja kupic i wlasnie ja zjadlam odgrzana na patelni(bez tluszczu zeby bylo fit :nono: )

a do tego zrobilam surowke z kiszonej kapusty z zurawinka i mlode ziemniaczki z koperkiem ammmmmm :mrgreen::roll:

 

Za tydzien mam urodziny i wlasnie sie dowiedzialamz e sama ich nie spedze :D:D:mrgreen::105::105::105:

 

mirunia, jaki gifek cudny ! :D :D

 

Tez mi sie cos sprzatac nie chce :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No jeszcze nic nie zarzuciłam, oprócz tej doksepiny na noc, bo mam wziąc po kolacji ok.20tej. Na razie mam strasznego doła, aż mnie rozrywa, ale to zawsze mam pierwszy tydzień przy braniu nowych leków, więc na to zwalam. Nie wiem, jak gości dziś wytrzymam... :(

Bardzo dobry pomysł z tymi naleśnikami, nigdy nie mroziłam, ewentualnie zjadaliśmy na zimno.

No masz przynajmniej plana na jutro, może pogoda dopisze.

Fajny gifek, akurat dla kogoś kto ma arachnofobię.... :D

 

PannaNatalia, Wynika z tego, że masz dużo szczęścia. ;)

 

platek rozy, Lubię dobrą kaszankę... :105: Cieszę się, że urodzinki zapowiadają Ci się takie cudne, jaka dobra wiadomośc! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

....z modlitwy do Judy Tadeusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka kasza jest w kaszance? :mhm:

 

No już mi się trochę poprawiło jak poszłam do dziewczynki i kończyłyśmy oglądać film.

2440.jpg

:105:

 

A potem poszłam do Rossmanna po sezamki.

 

Teraz chciałam pograć w grę i trochę posłuchać muzyki, ale się znowu denerwuję, bo lecą wiadomości. Strasznie dzisiaj reaguję na radio i TV, się czuję jakby ktoś obcy był w domu i na mnie wrzeszczał :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, znowu mnie ta nerwica meczy, powiem wam ze mialem jakis czas całkiem dobrze. kilka dni temu dostałem jakichś dołów, juz mnie tak nie cieszą te wyjsca na spacery. wszedzie tam wlecze sie za mna ta depresja. A juz bylo tak dobrze, naprawde bylo bardzo dobrze. Chodzilem sobie na spacery na stare miasto przychodzilem zmeczony jak nie wiem co ale zadowolony. Teraz mam dola.

Pisze jakies opowiadanie ale mi nie idzie. Moze to ktoś przeczyta?https://www.facebook.com/paslawskiwieslaw/posts/1107217125974996:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,Czyżby Labirynt? Bardzo podobał mi się film, mam nawet winyla z muzyką.

 

mirunia, chyba tak na przyszły raz zrobię z naleśnikami, jak oczywiście coś chłopaki zostawią. ;)

 

platek rozy, poczułam się zatulasowana na maxa. :D

 

PannaNatalia, Jaki miły akcent na zakończenie dnia, fajnie zrobic coś miłego dla drugiego człowieka.

 

tosia_j, Czy cytat oddaje Twój nastrój? :( Jeśli tak, to tulam mocno...

 

Marcin2013, Heloł, co u Ciebie?

 

Goście poszli, chyba przesadziłam ze spożyciem truskawek... :bezradny: Znów impreza przeniosła się do sypialni, bo coś mnie kark zaczął pobolewac i musiałam się wyciągnąc. Ale udało się copiątkowy najazd przetrwac i moje myśli odciągnięte zostały od bólu duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, a ja cię mam w znajomych?

 

mam nawet winyla z muzyką.

:shock:

 

:uklon::uklon::uklon:

 

Ja na winylu to mam najwyżej Fasolki i Pana Tik-Taka.

 

Powiedz mi, dlaczego najbardziej kręcą mnie takie stylizacje dla mężczyzn - ufarbowane na platynowy blond włosy, obcisłe spodnie i laseczka :shock:

 

Labyrinth-jareth-sing-2.jpg

250?cb=20101209075934

Lucius_malfoy.jpg

 

Na prawdę, przyszedł by ktoś kiedyś do mnie w takiej stylizacji, schrupałabym jak te moje nieszczęsne sezamki z amarantusem :angel:

 

Jutro rano mamy próbę - tańczymy od rana aż będzie dobrze. Osobiście wolałabym pospać, tak ze 3 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!!!

U mnie chłodno i mokro. Trochę słońca było z rańca, jak wyszłam z psem.

Co do mojego stanu - powiem krótko - masakra. Nie patrzę już na jakieś dolegliwości fizyczne, ale lęk jest okrutny i napędzony. Dziś jedyny plan jaki mam to przetrwac ten dzień z godnością. Nie wiem, co będę robic, bo nawet czytac nie mogę. Co się dziś udało - wzięłam tabletę na serducho i już mi nie wyskakuje z piersi.

 

Kochani miłego dnia Wam życzę i mam nadzieję, że Wam się przyjemnie ten dzień ułoży i będę mogła o tym poczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani!

 

Cyklopka-mam na fejsie tylko trzy osoby z forum,jeśli chcesz to napisz prv ;)

 

kosmostrada-trzymaj się cieplutko,mam nadzieję,że w miarę upływu dnia będzie coraz lepiej

 

U mnie też kiepsko,znowu trzyma mnie lęk.Chyba będę musiała iść do lekarza po leki.Dobrze na mnie działał tritico cr albo pramolan.Nie chcę brać leków,ciągle się przed tym bronię.Poczekam,może dam radę sama się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja tez kijowo , na dole impreza byla znow wiec spalam 2 godziny , w nocy zlapaalm jakies lęki strasnze , czulam sie bardzo odrealniona , mailam az wrazenie jakbym miala nie swoje cialo. Mieliscie tak kiedys?

I teraz wlasnie wrocilam z dolu z awantura , powoedzialam ze jeszcze raz bedzie tu impreza i mi nie dadza spac to sprawe oddaje do sadu a mam na potwierdzenie multum interwencji policji tutaj wiec niech placi pozniej kilka tysiecy kolegium .

 

Mam dosc.

Mialam isc na piknik nad Wisla bo dzis przeciez wianki sa no ale leje jak z cebra.

 

Mam dol, dol , dol pewnie z tego niewyspania.

 

kosmostrada, PannaNatalia, tulam Was Dziewczynki:********* i lacze w ujowatym samopoczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy-współczuję Ci sąsiadów i niewyspania.Ja od kilku dni nie mogę spać.Przewracam się z boku na bok,zasypiam ok 2,a wstaję przed 6.U mnie dziś ładna pogoda,słońce,chłodno-tak jak lubię.Zostały mi jeszcze dwie godziny pracy.Chcę już do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×