Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Hej inez, dzieki za slowa pocieszenia. Bylas dzisiaj caly dzien w pracy ? jak sie czujesz ?

Nie byłam, bo obudziłam się najpier przed 3, a potem o 4 i stwierdziłam, że nie dam rady nawet wyjść z łóżka. Wiem,idiotyczna wymówka, ale jutro ide, choćby na rzesach i choćbym miala cała dygotac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"buubi"

 

masz racje :) Grunt ze wstałes na nogi. Chorowac moze kazdy albo zachorowac, grunt zeby sobie poprawic sytuacje...a to zrobiles.

 

-- 18 cze 2015, 20:33 --

 

Hej inez, dzieki za slowa pocieszenia. Bylas dzisiaj caly dzien w pracy ? jak sie czujesz ?

Nie byłam, bo obudziłam się najpier przed 3, a potem o 4 i stwierdziłam, że nie dam rady nawet wyjść z łóżka. Wiem,idiotyczna wymówka, ale jutro ide, choćby na rzesach i choćbym miala cała dygotac.

a Twoj facet co na to? Mieszka z Tobą? Zajmuje się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, intersuje bo stres jest przyczyna depresji. Jak ktos ma inne zdanie to u Ciebie włacza sie agresja, wez moze jeszcze powyzywaj mnie jak kiedys BO MASZ DEPRESJE I CI WOLNO :mrgreen: NIe umiesz normalnie dyskutowac i to nie kwestia depresji tylko czego innego ;)

 

-- 18 cze 2015, 20:26 --

 

Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D

 

zalezy gdzie ustawiła :lol:

Na karnym jezyku przy scianie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, :lol::mrgreen: a ja mialam bardziej niegrzeczne mysli :shock:8):mrgreen: ale to mozna podciągnac pod bdsm :mrgreen:

 

-- 18 cze 2015, 20:36 --

 

Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D

Tja, jeden nerwicowiec z drugim, byśmy razem siedzieli i trzeslibysmy się ze strachu :P

ale byłoby Wam ciepło,we dwoje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D

Tja, jeden nerwicowiec z drugim, byśmy razem siedzieli i trzeslibysmy się ze strachu :P

 

Ale bysmy sie grzali,cieplutko by bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale byłoby Wam ciepło,we dwoje :mrgreen:

Hahahaha, dobre :D

 

-- Cz cze 18, 2015 9:40 pm --

 

Ha, znalazłam opaskę na oczy, taka do spania. Będę w niej spać, bo najgorsze jest to, że się budzę i widzę, że jest jasno ;)

 

obys nie zaspała do pracy :lol:

Wolę zaspac niż te cholerne pobudki o 4, grrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, :lol::mrgreen: a ja mialam bardziej niegrzeczne mysli :shock:8):mrgreen: ale to mozna podciągnac pod bdsm :mrgreen:

 

-- 18 cze 2015, 20:36 --

 

Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D

Tja, jeden nerwicowiec z drugim, byśmy razem siedzieli i trzeslibysmy się ze strachu :P

ale byłoby Wam ciepło,we dwoje :mrgreen:

 

Heh oj Ty Ty :P lubisz Agus bdsm ? :P:D

 

-- 18 cze 2015, 21:40 --

 

Ha, znalazłam opaskę na oczy, taka do spania. Będę w niej spać, bo najgorsze jest to, że się budzę i widzę, że jest jasno ;)

 

-- Cz cze 18, 2015 9:37 pm --

 

agusiaww, a mi przyszło do głowy - co bym miala ustawiać/postawić ;)

 

Inez wiesz co mozesz postawic heh :P

 

-- 18 cze 2015, 21:41 --

 

Inez ja moge Cie budzic codziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, to minie, u mnie na poczatku tez tak było :) emilk, tak szczegolnie teraz jak jestem coraz bardziej grubsza :D jak na kims usiade to go zniotę -to bedzie ekstra hardkor bdsm :mrgreen:;)

 

-- 18 cze 2015, 20:43 --

 

emilk, Ty to jestes dobry facet...i z poczuciem humoru a niby ludzie, którzy pracują z komputerami to dziwni sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, to minie, u mnie na poczatku tez tak było :) emilk, tak szczegolnie teraz jak jestem coraz bardziej grubsza :D jak na kims usiade to go zniotę -to bedzie ekstra hardkor bdsm :mrgreen:;)

 

-- 18 cze 2015, 20:43 --

 

emilk, Ty to jestes dobry facet...i z poczuciem humoru a niby ludzie, którzy pracują z komputerami to dziwni sa.

 

Mmm Agus moglo by byc fajnie,jakbys tak usiadla na mnie :P Wiesz nie kazdy komputerowiec jest ponury :P

 

-- 18 cze 2015, 21:49 --

 

Agus dziekuje za mile slowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, widziałam Twoje foto własnie w dziale Ludzie, Ty długo sam nie bedziesz :great:

 

Heh Agus ja mam dziewczyne od 5 lat,ale roznie to bywa :P

 

-- 18 cze 2015, 21:59 --

 

Tylko nie wiem czy to ta ostatnia ;)

 

-- 18 cze 2015, 22:01 --

 

Bardzo rozne charaktery mamy,ja taki zartownis a ona bardziej powazna i czesto przez to klutnie sa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazyalkexxx na randce jest o ile mi wiadomo, mowila ze singielka, a zreszta kto by sie przejmowal ;)

Ja jeszcze 7,5 h w pracy i laba do poniedzialku , chyba rano nie ide znowu spac, musze obmyslic plan jak byc bogaty i piekny :D

 

Skad wiesz ? ja jej dam :P

 

-- 18 cze 2015, 23:52 --

 

emilk, widziałam Twoje foto własnie w dziale Ludzie, Ty długo sam nie bedziesz :great:

a co ma do tego zdjęcie?? u mnie w pracy jest fajna dziewczyna z urody a taka wredna ze bym z nia nerwowo nie wytrzymał

 

Twierdzisz ze jestem wredny ? :P

 

-- 18 cze 2015, 23:54 --

 

Novy ja jestem piekny ale nie stety nie bogaty heh moze gdybym byl bogaty to bym nie byl chory LOL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, bogactwo to cos co masz w srodku :D, kasa sie nie liczy hihihihihihi

Co z ta praca, definitywnie odpusciles temat, co na to twoja dziewczyna , rodzice :D ?

 

-- 18 cze 2015, 22:59 --

 

LiveLeak-dot-com-b63_1434644698-001LgrVAgy6T7awGykE38690_1434644772.jpg.resized.jpg?d5e8cc8eccfb6039332f41f6249e92b06c91b4db65f5e99818bdd4924b42ddd5d8c4&ec_rate=230

crazyalexxx po paru drinkach :D

 

Haha no tak sie zawsze usmiecha do mnie :P

 

Heh tak kasa sie nie liczy jasne :P

No co powiedzialem ze nie teraz i tyle :P dostalem szlaban na sex heh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×