Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

taki staż to szacuneczek...

 

a dżolantka jest do rany przyłóż, i bardzo cieplutka w środku prawdopodobnie... nie to co okrutna trumna, nawet esa nie napisze a przecież mogłem już nie rzyć

 

a jeszcze elo powinna dostać 10 sążnych klapsów bo zapewne odpowiada za podarowanie buce fleszlajta po którym zniknął

...no to jak już zarządziłem co i jak to mogę iść dalej ślinić poduchę, ben out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, widziałem fajną świnię z lodami ale później mi się przypomniało, że od dawna nie chce mi się golić okolic bikini

 

za to ostatnio śnił mi się stosunek z jakąś facetką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben rei, czemu dowcipna mordka znikneła z foro ?

 

miałes szlaban ?

egzaminki ?

jakas sajko laska złamała ci serduszko ?

byłes zajety cpaniem dragów i zarcia ?

czy moze dziennie robiłes 3 treningi dziennie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał dwóch synów. Młodszy poprosił ojca o przynależną mu część majątku i opuścił dom. Wszystko jednak roztrwonił, żyjąc rozrzutnie i zaczął cierpieć niedostatek. W krainie, w której przebywał, nastał głód. Zapragnął wówczas pożywić się czymkolwiek, choćby tym, co jadły świnie czyli strąkami. A więc został świniopasem (dla Żydów było to najbardziej hańbiące zajęcie, gdyż świnie uważali za nieczyste). Ale nawet tego nikt mu nie chciał dać. Wtedy pomyślał sobie: Iluż to najemników mojego ojca ma pod dostatkiem chleba, a ja tu z głodu ginę!. Postanowił wówczas wrócić do ojca, przyznać, że zgrzeszył przeciw niemu i Bogu, i prosić, żeby uczynił go choćby jednym z najemników. Kiedy tylko ojciec ujrzał wracającego do domu syna, wzruszył się, rzucił mu się na szyję i ucałował. Syn przyznał się do winy, a ojciec kazał swym sługom przynieść najlepszą szatę którą mieli, pierścień na ręce i sandały na nogi, i wyprawić ucztę, by wszyscy mogli radować się z powodu jego powrotu. W ten czas starszy syn przebywał polu. Gdy wracał usłyszał muzykę dobiegającą z jego domu. Zapytał się więc sługi, dlaczego jest tak głośno. On odpowiedział mu, że jego brat przybył i ojciec kazał zabić utuczone cielę i wyprawić ucztę. Wten drugi syn, gdy to usłyszał oburzył się, ponieważ cały czas trwał przy ojcu i pomagał mu gdy on potrzebował pomocy. Czuł się więc niedoceniony i niepotrzebny, jednakże ojciec pouczył starszego syna, by cieszył się z powrotu brata, który był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się.

 

według tego musze cie zaprosic na wielka fat pizze, oddac najlepsza koszulke polo adasia i lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leszka z cola nawet monkowi bym do picia nie dał to siki weroniki

 

wiesz ze gadam z toba bo wszystkie moje kochanki leza wykonczone po ostrym sexie i nie maja sil, a zlota karte mi zblokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzone info^

taki staż to szacuneczek...

 

a dżolantka jest do rany przyłóż, i bardzo cieplutka w środku prawdopodobnie... nie to co okrutna trumna, nawet esa nie napisze a przecież mogłem już nie rzyć

 

a jeszcze elo powinna dostać 10 sążnych klapsów bo zapewne odpowiada za podarowanie buce fleszlajta po którym zniknął

...no to jak już zarządziłem co i jak to mogę iść dalej ślinić poduchę, ben out

dementuje ploty nic nikomu nie dawalam a buce to juz w szczegolnosci ale nad klapsami to sie zastanowie
hobi pączki w tesco mi mówiły, że płaczesz za mną

no jeczal za toba az sie przykro robilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naiebany jak meserszmit. to nie jest związek, tak się nie da jechać, za niedługo rękę podniesie na mnie i na dzieci. zrywam oficjalnie, nieodwołalnie zrywam, a pierścionek oddam do lombardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×