Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

kotek em, ale stanie w takim miejscu by cały dym leciał na ludzi już jest celowe. Najgorsze są takie oszołomy które z papierochem w gębie myslą, ze im wolno a takiego wała nie wolno niech sobie smrodzi w aucie przy zamknietych szybach albo w ogóle niech nie wychodzi do ludzi jak sie zachować nie umie. Palacze niech się dostosują do ludzi niepalących a nie na odwrót. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotek em, zanim dojedzie to taki pacan zwieje i co i mnie zostanie problem wezwania :roll: prawie zdjecie zrobić no i wtedy moze ale też nie chce mi sie w to bawić wolę nawrzucać by palił tak by nie przeszkadzano innym. każdy się boi bo taki coś zrobi ale cholera trzeba dbać o swoje interesy. zawsze się jednak odwracamczy nikt znaomy nie jest bo przy znajomych osobach z pracy wolę siedzieć cicho a nie że się kłócę z jakimiś oszołomami. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu sam siedzę, więc podtrzymuję swoje stwierdzenie. ;)

 

Można zapytać wprost o co chodzi, zwykle jak się odpowiednio naciśnie, to ludzie w końcu powiedzą co im na wątrobie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai, na niektórych pytanie wprost nie działa :( będą chcieli to się odezwą, nie to nie. Ja zrobiłam co mogłam, żeby się dowiedzieć o co chodzi... nie chcą, niech się nie odzywają. Ja im już dupy lizać nie będę. To są dorośli ludzie.

Plus w tym wszystkim, że weekend się zaczął i może czeka mnie coś niezwykłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
wkurzają mnie palacze szczególnie na przystankach. Kurde po prostu wyplewić ich. Unicestwić i zatruć tak jak oni nas zatruwają paląc. W imię czego mi ktoś smrodzi powietrze. Niech sobie nałozy worek foliowy i tam pali. Kurna.

To zwróć takiej osobie uwagę.

 

Ja parę dni temu byłam dosłownie o milimetry od wyrwania kudłów jednej bezczelnej gówniarze (~18-20 lat), która paliła na przystanku. Bezczelnej, bo na uwagi mojej mamy, żeby zgasiła, bo na przystankach jest zakaz palenia, smarkula tylko głupkowato się śmiała i bezczelnie odpowiadała. Postraszyłam ją tylko policją, a szkoda, bo mogłam wyrwać te kudły. Fajnie by wyglądała łysa. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że większość ludzi lubi weekend.
Ale to chyba tylko ci którzy pracują, bo w weekend pracować nie muszą. Ja mam zwykle w niedzielę największego doła, a w sobotę pracuje.

Z obserwacji wypowiedzi w internecie wnioskuję, że znaczna większość ludzi bardzo lubi weekendy. No chyba, że część ludzi tylko tak se gada w internecie, a naprawdę nie lubi weekendów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×