Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałam anafranil jak miałam 14lat-wtedy ładnie podziałał. Jakieś 3lata temu miałam przepisany anafranil sr,o przedłużonym uwalnianiu i niestety bardzo źle się po nim czułam-pewnie to początkowe skutki uboczne ale przestraszylam się wtedy i już nie bralam więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana jak dobrze wyglądasz, to super, nie ma co się martwic. Kiedyś tą Mirtę odstawisz i będzie spokój. Ja na moje ataki apetytu na wieczór miałam zawsze pod ręką słonecznik (najlepiej do łuskania, bo trzeba się napracowac) i nic słodkiego w szafkach. Mówiłaś kiedyś, że lubisz rower, to myk wieczorkiem parę kilometrów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale ona nie moze nie patrzyć, bo piszemy czasami we wspolnych tematach, to nie byl rozkaz z jej strony tylko prosba, moze ten awek wywolywal w niej jakies natrectwo czy cos, wiec go usunalem, a swoją drogą jeszcze sobie ustawie jakiś fajny, lepszy tym razem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A spacer podobno najzdrowszy dla stawów. Czytałam, że powinniśmy się "sportowac" jak pierwsi ludzie - czyli dużo chodzic ( tak jak chodzili za pożywieniem, w poszukiwaniu np. zwierzyny), czasami krótka przebieżka ( bieg za dzikiem z włocznią ;) ), żeby serducho przez chwilę szybciej popracowało. Więc długie spacery plus regularne podbieganie np. do odjeżdżającego autobusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie dzisiaj napięcie rozsadza mi łeb, właśnie wróciłem ze spaceru, kolega który szedł ze mła chciał zeskoczyc z mostu. przetrzymywałem go żeby tego nie zrobil. Cala powrotne dorgę odwodziłem go od samobójstwa przez co dostalem zwiekszenia objawów. Jestem teraz na odziale rehabilitacyjnym. Od 15 do 21 codziennie wychodze na spacery na miasto. Zobaczcie mój fanpage na facebooku. Troche tekstów wrzuciłem https://www.facebook.com/paslawskiwieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatek Róży ale ja nie chce być ignorowany :P

Kosmostrada, jutro nowy awek będzie, ale pamiętaj ze prawdziwe rekiny forumowe nie bawią się w żadne awki, logują się tylko w interesach 8)

Jerzy, Cloranxen utrzymywał równowagę, stał po stronie niewrażliwości, jak go zabrałeś to szalka się przechyliła w stronę nadwrażliwości, jednak mózg sam dąży do równowagi więc powinno być dobrze za jakiś czas, możesz też dietą np. http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/kortyzol-domowe-sposoby-na-obnizenie-jego-poziomu/ i ćwiczeniami np. trening jacobsona, przeciwdziałać nadwrażliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Dobra robota Wiesiek! Dobry uczynek dziś zrobiłeś. Emocje opadną, to napięcie minie. Dobrze zrobic sobie jakąś relaksację.

 

jetodik, a jaki tu interes można zrobic, wymienic się lekami? ;)

 

mirunia, Mówisz, że idziesz jutro na cmentarz, to robisz sobie wolne z roboty?

 

Zrobię sobie kolejną herbatkę. Tylko nie wiem, co tu sobie zapodac, bo melisę już wypiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×