Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

EMILK chyba Ci sie śniło, ze byles u mnie :( ale zaraz zaraz, widzialam jakiegoś gołego faceta pod balkonem biegał :):):):) wiec to chyba byłeś Ty :):):):) no faktycznie deprecha odrazu przeszła :):):):):):):) pozdro :) no i gratulacje z okazji pracy :)

 

No dokladnie bylem :D Crazy dzisiaj tez sie zabawimy nie ? :D

 

-- 17 cze 2015, 22:28 --

 

A o której będziesz ? :):):):)

 

No gdzie ok polnocy,wiesz musze sie ogarnac itp ;) Wczoraj bylo fajnie ;) Moze dzisiaj bedzie lepiej co ? ;) Jakis film obejzymy i pojdziemy nyny ;)

 

-- 17 cze 2015, 22:33 --

 

Rano przyniose Ci sniadanko do lozka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK ja juz Ci kiedys pisałam ze mam jajka :) wiec myślę że Twoja dziewczyna bardziej Cie podnieci :) poza tym ja dzis wcześniej idę spac ale jak masz ochote znów nago biegać pod balkonem to mam napaloną sąsiadkę z parteru :) a to wczoraj to chyba Ci sie snilo. A moze Ty lunatykujesz co hehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK ja juz Ci kiedys pisałam ze mam jajka :) wiec myślę że Twoja dziewczyna bardziej Cie podnieci :) poza tym ja dzis wcześniej idę spac ale jak masz ochote znów nago biegać pod balkonem to mam napaloną sąsiadkę z parteru :) a to wczoraj to chyba Ci sie snilo. A moze Ty lunatykujesz co hehehe :)

 

Ohh nie szkodzi,nie wstydz sie tego ;) Przyjade szybciej niz wczoraj zobaczysz ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz jak Cie zahaczylem wczoraj ? :P NIe moglas sie odhaczyc,budze sie a Ty lezysz obok mnie,a TY trzymasz moj hak :D

 

-- 17 cze 2015, 22:41 --

 

Nie jem śniadań. A śpię z moim pupilkiem owczarkiem niemieckim, on nikogo do łóżka nie wpuści :)

 

No jakos wczoraj puscil,nie bylo problemu :D polozyl sie ladnie i spal :D

 

-- 17 cze 2015, 22:43 --

 

Na poczatku tylko troszke szczekal ale po 15 minutach bylo oki ;)

 

-- 17 cze 2015, 22:44 --

 

Ale to jak mi otworzylas dzrzwi to sie nie spodziewalem,myslalem ze zartowalas z tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra EMILK żarty żartami ale o leżeniu i hakowaniu to sobie pożartuj ze swoją dziewczyną. Ja tez lubię żarty ale czasem trzeba je zakończyć :):):):)

 

a ja Wam powiem, ze ja dzis tez mam jakiś jadłowstręt :( to chyba nie po wenli raczej. Mam ostatnio trochę stresów w życiu.

 

-- 17 cze 2015, 21:51 --

 

EMILK mogłby pisać harlequiny erotyczne :) stare babska by mialy mokre majty jakby to czytały hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra EMILK żarty żartami ale o leżeniu i hakowaniu to sobie pożartuj ze swoją dziewczyną. Ja tez lubię żarty ale czasem trzeba je zakończyć :):):):)

 

a ja Wam powiem, ze ja dzis tez mam jakiś jadłowstręt :( to chyba nie po wenli raczej. Mam ostatnio trochę stresów w życiu.

 

-- 17 cze 2015, 21:51 --

 

EMILK mogłby pisać harlequiny erotyczne :) stare babska by mialy mokre majty jakby to czytały hehe

 

Heh no zarty musza byc :D sama pewnie masz mokro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety po wenli jestem oziębła :(

Nie zauwazylem ;)

 

-- 17 cze 2015, 23:07 --

 

Ja po wenli jestem zupelnie innym czlowiekiem,usmiechnietym,bardziej uczuciowym,mniej sie przejmuje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wenli mam wyjebke na wszystko, to jest dobre. Bo wcześniej sie przejmowalam byle gownem...jak mialam gdzieś wyjsc to sraka murowana a teraz od dawna nie :) w kontaktach międzyludzkich tez lepiej :) ale z depresją to dopiero mix wenli i trittico zrobil swoje :) ja teraz jestem happy :) jest po prostu normalnie tak jak ma byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wenli mam wyjebke na wszystko, to jest dobre. Bo wcześniej sie przejmowalam byle gownem...jak mialam gdzieś wyjsc to sraka murowana a teraz od dawna nie :) w kontaktach międzyludzkich tez lepiej :) ale z depresją to dopiero mix wenli i trittico zrobil swoje :) ja teraz jestem happy :) jest po prostu normalnie tak jak ma byc :)

 

To super widzisz ilu ludzi jest pozytywnych po wenli :D Ja teraz moge gadac ze wszystkimi o wszystkim,kiedys to bylo nie mozliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wenli mam wyjebke na wszystko, to jest dobre. Bo wcześniej sie przejmowalam byle gownem...jak mialam gdzieś wyjsc to sraka murowana a teraz od dawna nie :) w kontaktach międzyludzkich tez lepiej :) ale z depresją to dopiero mix wenli i trittico zrobil swoje :) ja teraz jestem happy :) jest po prostu normalnie tak jak ma byc :)

 

Mam dokładnie tak samo, w dzień wenla robi luzik, a w nocy tritico pozwala spokojnie spac. Byle tylko jeszcze to cholerne benzo odłożyć zupełnie (jestem w trakcie ograniczania dawki i , po prostu walczę bo lekko nie jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiochy, jest tu kto :) Dzisiaj to ja wygralem, hihihihihi, w nagrode inez gotuje i zaprasza mnie na obiad :D

Ej, a czemu ja mam gotować akurat? Buntuje się :P

 

Zachwalacie połączenie wenli i trittico. Cóż, od poniedziałku biorę 50 mg i szczerze mówiąc to nie widzę różnicy. Oczywiście odpadam po jakiejś godzinie, półtorej, ale dalej budzę się o 4. Dziś jestem nie do życia i postanowiłam zostać w domu, bo nie mam kompletnie siły. Co do wenli to chyba coś się rusza, bo nie odczuwam lęku, raczej meeeeeega zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwalacie połączenie wenli i trittico. Cóż, od poniedziałku biorę 50 mg i szczerze mówiąc to nie widzę różnicy. Oczywiście odpadam po jakiejś godzinie, półtorej, ale dalej budzę się o 4.

 

Weź trittico 75 albo całe 150, jest bezpieczne, nie uzależnia, a składa i całą noc pośpisz bez problemu. Po wenli na początku też byłem zmęczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz zalecił mi max 50 mg, czekam na info co mam zrobić. Co do wenli to pierwszy dzień tak mam. Normalnie czułam się mega nakręcona, ale dziś jest jakoś inaczej. Dawkę 75 mg biorę dopiero od 7 dni. Wcześniej 2 tyg brałam 37.5 mg.

 

-- Cz cze 18, 2015 8:28 am --

 

Ogólnie na tej wenli to istny rollercoaster. Wczoraj poddenerwowanie, dziś total zmęczenie. Królestwo za stabilizację...

 

-- Cz cze 18, 2015 8:30 am --

 

Chociaż chyba wolę to zamulenie niż jak mnie nosi, bo to wzmaga lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×