Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Aż taką dużą masz, ze bym uciekala ? Czy aż taką małą ??? O rany ty zboku jeden a ja tez siebie nie poznaje co ja tu wypisuje....ja juz lece lulu

 

-- 17 cze 2015, 01:29 --

 

Dobranoc dobranoc :) Patryk trzym sie będzie dooooobrze :) tak jak u mnie. Zobaczysz :) jeszcze będziesz happy :):):)

 

EMILK ty zboku jeden bądź dalej taki, bo nie ma co sie dołować z byle czego. Bądz dalej taki wesołek :):):):)

 

DOBRANOC ja padam :) Trittico działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taką dużą masz, ze bym uciekala ? Czy aż taką małą ??? O rany ty zboku jeden a ja tez siebie nie poznaje co ja tu wypisuje....ja juz lece lulu

 

-- 17 cze 2015, 01:29 --

 

Dobranoc dobranoc :) Patryk trzym sie będzie dooooobrze :) tak jak u mnie. Zobaczysz :) jeszcze będziesz happy :):):)

 

EMILK ty zboku jeden bądź dalej taki, bo nie ma co sie dołować z byle czego. Bądz dalej taki wesołek :):):):)

 

DOBRANOC ja padam :) Trittico działa

 

Sama sie przekonasz hehe :P Jak myslisz jaka mam ? :D Dobranoc ;) moze jutro sie uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K..., wczoraj sobie myslalam, że pójdę do pracy, ale obudziłam się jakieś 20 min temu i nie dam rady. Biorę wenle 6 dzień 75 mg. Czego ja się boję? 50 mg trittico mnie powala, dziś przespałam bez budzenia się od 22 do 4 z kawałkiem. Ja lubię swoją pracę! Chcę do niej wrócić!

 

-- Śr cze 17, 2015 5:35 am --

 

crayzyalexxx, dzięki za Twoją historię :).

 

-- Śr cze 17, 2015 5:36 am --

 

W ogóle to dzięki all za wsparcie :*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K..., wczoraj sobie myslalam, że pójdę do pracy, ale obudziłam się jakieś 20 min temu i nie dam rady. Biorę wenle 6 dzień 75 mg. Czego ja się boję? 50 mg trittico mnie powala, dziś przespałam bez budzenia się od 22 do 4 z kawałkiem. Ja lubię swoją pracę! Chcę do niej wrócić!

 

-- Śr cze 17, 2015 5:35 am --

 

crayzyalexxx, dzięki za Twoją historię :).

 

-- Śr cze 17, 2015 5:36 am --

 

W ogóle to dzięki all za wsparcie :*.

 

Inez w nerwicy lękowej czesto nie wiemy czego sie boimy jesli chodzi o lek uogulniony,jesli lubisz swoja prace to masz fajnie, bo malo kto lubi swoja prace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

2 miesiące wneli 300mg ,lęk ogólny odpuścił,ale za nic nie wyjde dalej z domu .Powiedzcie,bo ide za kilka dni na wizyte,jest coś co można dorzucić do welei coś co zaglusy,odwagi doda,pozwoli sie nie nakrecac. Macie jakies propozycje?

 

Duza dawke bierzesz,powinno byc dobrze,zostaje chyba tylko cos doraznego alpra albo hydro,ale lepiej z lekarzem o tym porozmawiaj.

 

-- 17 cze 2015, 09:30 --

 

Ale Wy macie przerąbane z tym lękiem....

 

Oj takk to jest takie paskuctwo ze normalne zycie staje sie koszmarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co próbować dociekać do psychologicznych przyczyn lęku skoro on jest wywołany działaniem leku, jak zaczynalem ssri to w szpitalu mi psycholog chciała wmówić 150 potencjalnych przyczyn obecnych stanów lękowych pomijając dosć istotny fakt że w tamtym czasie były one wywołane początkowym działaniem leku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lęk to jest jakaś masakra. Codziennie ten sam koszmar.

Nie zgodzę się, że psychiatrzy i psycholodzy to porażka. Bez jednego i drugiego bym nie funkcjonowała w ogóle.

 

Bardziej mi chodzilo o wiedze, ze wielu lekarzy sie kompletnie nie zna na tym co robia, choc recepty wystawiac moga. :pirate:

 

-- 17 cze 2015, 09:56 --

 

inez3, Ale pomysl z drugiej strony, co to za funkcjonowanie, jak ty masz problemy zeby dojsc do pracy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, Psychiatrzy sie huja znaja, a juz psychologowie to jakies nieporozumienie. :pirate:

 

Psycholodzy nie mają pojęcia o lekach,taka jest prawda.

 

Dokladnie :mrgreen:

 

-- 17 cze 2015, 10:07 --

 

Ja dzisiaj jestem jakis podkrecony, nie wiem czego to zasluga, bo jeszcze godzine temu zdychalem, wzialem z rana 150mg wenli i tianeptyne i jest grubo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, Jezeli masz zwolnienie i pisalas ze szefowa nawet dzwonila do ciebie i sie martwi i daje ci mozliwosc dojscia do siebie, to nie kombinuj, pojedziesz tam a za godzine wrócisz bo cos ci sie w pracy wkreci,, jak to bedzie wygladalo??, bez sensu. :D

 

Inez odpoczywaj,niech to sie ustabilizuje,bo sa rozne wkrety na poczatku brania tego leku,ja tez sobie wkrecalem ze ktos chce mnie zabic,jak kolo domu zatrzymywal sie jakis samochod to zaraz lecialem zobaczyc kto to i lęk,albo nawet siedzac przy komputerze obracalem sie za siebie czy ktos za mna nie stoi,ale to przeszlo ;)

 

-- 17 cze 2015, 10:08 --

 

To bylo tez na dawce 75 mg,myslalem ze zwariuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, Psychiatrzy sie huja znaja, a juz psychologowie to jakies nieporozumienie. :pirate:

 

Psycholodzy nie mają pojęcia o lekach,taka jest prawda.

 

Dokladnie :mrgreen:

 

-- 17 cze 2015, 10:07 --

 

Ja dzisiaj jestem jakis podkrecony, nie wiem czego to zasluga, bo jeszcze godzine temu zdychalem, wzialem z rana 150mg wenli i tianeptyne i jest grubo. :mrgreen:

 

Heh ja tez,ale to pewnie Crazyalexxx zasluga bo bylem u niej i mi poprawila humor :D:P

 

-- 17 cze 2015, 10:16 --

 

No tak, ale warto próbować, a ja jeszcze troche i zwariuje w tym domu.

 

-- Śr cze 17, 2015 10:13 am --

 

Nie mam zwolnienia, pracuje z domu. W zeszłym tygodniu byłam w pracy, wcześniejsze prawie całe też pracowałam w domu.

 

To masz super prace,tez bym tak chcial,ale mi jest chyba dane ciezko charowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade zaraz papierkowe sprawy zalatwic ;):D troszke mnie nie bedzie,tak wiem bedziecie tesknic :P

 

-- 17 cze 2015, 10:20 --

 

Tak, wszystko fajnie tylko nie można tak wiecznie pracować.

 

Jak ja bym pracowal w domu to byl bym w 7 niebie :E no ale wiadomo jak dlugo sie siedzi w domu to tez na banie siada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×