Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Owsik, kurna, nawet człowiek bez nóg i rąk ma żonę i to całkiem ładną babkę, więc nie gadaj, że to kwestia tylko i wyłącznie wyglądu.

http://www.fakt.pl/Bez-nog-i-rak-ale-szczesliwy-Podroz-poslubna-slynnego-kaleki-Nicka-Vujicica,artykuly,146104,1.html

to akurat jest celebryta a im jednak dużo łatwiej nawet najbrzydsi sportowcy, aktorzy maja ekstra laski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie jest reprezentatywny, ale ze swojego środowiska znam przykłady takich osób, które są obiektywnie brzydkie i nawet z widocznym kalectwem a mają partnerów. Dlatego musi być coś innego niż tylko uroda. Moja kobieta "wzięła mnie do siebie" w momencie gdy nie wyglądałem najlepiej po wypadku. Nie było wiadomo czy będę chodzić, mam blizny dosłownie wszędzie i jakoś jej to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że owsik tu pisze bo liczy że go jakaś panna zaczepi, zagai na priw i zlituje się nad nim spotykając z nim. Ja też kiedyś tak pisałem. :mrgreen:

 

I co coś z tego wyszło?

Ktoś tu pisał o sposobach na "brzydala" i na "geja"! Którego sposobu użyłeś do swojego e-podrywu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że owsik tu pisze bo liczy że go jakaś panna zaczepi, zagai na priw i zlituje się nad nim spotykając z nim. Ja też kiedyś tak pisałem. :mrgreen:

 

I co coś z tego wyszło?

Ktoś tu pisał o sposobach na "brzydala" i na "geja"! Którego sposobu użyłeś do swojego e-podrywu?

na prawiczka :mrgreen: no ale w sumie to nic z tego nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×