Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbow, nie dowierzam, bo tak nie uważam. Miło, że ktoś tak uważa ale ja sama tak nie myślę.

Nie jest to zgrywanie się, kokieteria, prowokacja, użalanie się nad sobą.

Mam bardzo niską samoocenę i nie widzę w sobie nic ponad przeciętnego. Za to mankamenty, wady... ooo... te widzę doskonale. I uważam, że przez nie jestem gruuuubo poniżej średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, no bo wstawiłaś takie zdjęcie, że człowiek nie przejdzie obojętnie. Tylko stoi. I stoi, i stoi. Stąd trudno pomyśleć, że nie widzisz swojej urody. Z drugiej zaś strony czytałem Cię nieco i wiem, że raczej nie kokietujesz, a i samoocenę masz niską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, nie jesteś zboczona (tzn. może jesteś, nie wiem ;)), dobrze odczytujesz dość oczywiste nawiązania. ;)

 

A kolega owsik zaniemógł? Czy naprawia gdzieś w ukryciu swoją brzydotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, koniec o mnie.

Czekam na foto Owsika...

 

Kolega Owsik juz sie raz pokazał na Forum .

Od razu mu powiedziałem ,że jest podobny do Woody Alena i jego powołaniem mógłby zostać Kabaret .

Byłby chyba w tym dobry , nie dlatego ,że jest brzydki ( bo ten bajer sobie wmówił ) , ale umiałby ze swoja uroda zabawiać innych do łez . ;)

Poza tym fajny chłopak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega owsik zaniemógł? Czy naprawia gdzieś w ukryciu swoją brzydotę?

Weź nawet nie mów... Post nieboszczyka był mocny. Chyba Owsik się do niego nie zastosował? :shock::twisted:

 

 

Człowieku, aż tak ciężko przyznać, że ktoś może być brzydki i z tego powodu się nie podobać kobietom, nie dostawać szans na randki ? Nie potrzebuję zaprzeczania faktom to mnie bardzo irytuje jak ludzie piszą, że wygląd nie ma znaczenia. Ponieważ wiem za co odpadam i co mnie w życiu spotkało. Jak już napisałem wiem, za co odpadam i jest to najczęściej moja twarz ona sprawia, że nie ważne jak się staram to i tak nie podobam się fizycznie jestem z byt nie w typie by kobieta chciała się ze mną umówić. Takie pisanie i mówienie brzydkiej osobie to też jest czysta hipokryzja, bo ,, koń jaki jest każdy widzi."

to nalej do kociołka benzyny,wrzuć do benzyny trochę styropianu,odczekaj dobę zą styropian spowoduje zżelowanie benzyny.na drugi dzień obsmaruj sobie tą szpetną facjatę i łeb tą zgęszczoną benzyną i podpal.styropian spowoduje iż benzyna przykleja się do powierzchni,nie wsiąka w ziemie i wolniej sie pali.wtedy twoja pierdolona brzydka nieurodziwa twarz która odstrasza od ciebie zarówno wrogów jak i przyjaciół niczym dzwoneczek założony dzikiemu jelonkowi na szyję zamieni się w krwawą,bezkształtną masę.może wtedy uda ci się przechytrzyć naturę która cie stworzyła po obaleniu 12 u mocnych browarów i która tak ci zniekształciła twarz niczym upiorowi w operze że nikt nigdy cie nie pokocha.no cóż ci jeszce dorzdzić.można też umyć twarz mieszaniną nitrującą tylko uwaga na oczy.no chyba że nie podoba ci sie twój kolor oczu.jakie masz oczy?brązowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz na PW :))

A co do "żelowania" włosów, to fryzjerka ostatnio mi zaleciła, bo mi "bardzo ładnie" podobno :P

 

Ha, czyli wyrywasz forumowe laski na "brzydala"! Niby brzydki, ale "wstawię fotę, a fryzjerka mówi, że bardzo ładnie". I ten tego... ;>

 

Był już tu podryw na geja, teraz na brzydala.

 

Proszę o więcej, ja też chcę się czegoś nauczyć. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateósz, wiiiidzisz jak ja wiem co Ci pasuje? :smile:

Oki, wysyłam. Oko za oko, ząb za ząb. :lol:

bonsai, mnie się nie da wyrwać. Po ślubie stałam się aseksualna wobec innych mężczyzn, niż mój Ślubny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×